Saltar al contenido

7 найкращих програм для продуктивності Mac 2021 року

8 de julio de 2021

Правильні програми для підвищення продуктивності можуть впорядкувати ваш робочий день і допомогти вам зробити більше за менший час. Шукаючи продуктивність, ви хочете знайти додатки, у яких достатньо наворотів, не захоплюючи вас опціями. Ось декілька найкращих виборів найкращих програм для продуктивності Mac.

Змістовий покажчик

Найкраще для ярликів тексту: TextExpander

Що нам подобається

 • Працює на різних пристроях.
 • Забезпечує безкоштовну демонстрацію.

Що нам не подобається

 • Потрібна щомісячна передплата.

Якщо вам потрібно регулярно вводити подібні повідомлення або повороти фраз (або ви виявляєте, що використовуєте складний, важкий для написання жаргон), тоді розширювач тексту може заощадити багато часу. Навіть якщо ви намагаєтеся написати кілька певних слів, ви можете використовувати TextExpander для реалізації комбінації клавіш. TextExpander дозволяє користувачам створювати власні ярлики, які розгортаються до повних фраз або речень. Наприклад, якщо вам потрібно багато вводити слово «силует», але боретеся з написанням, ви можете створити ярлик «sl». Як тільки ви введете ці дві букви і натиснете вкладку, слово за ними заповниться. Після того, як ви стиснете ярлики, ви зможете заощадити величезну кількість часу.

Найкраще для управління паролями: 1Password

1 Менеджер паролів паролів

Що нам подобається

 • Безпечніше, ніж використання одного пароля для кількох облікових записів.
 • Доступ в один клік до різних облікових записів.

Що нам не подобається

 • Потрібна щомісячна передплата.

Замість того, щоб намагатися запам’ятати десятки окремих паролів, скористайтеся менеджером паролів, таким як 1Password. Це дає вам єдиний логін для всіх облікових записів, але забезпечує надійні, надійні паролі на віддаленому сервері, тобто ваші облікові дані практично непроникні. Вам не доведеться намагатися запам’ятати конкретні паролі, а менеджер паролів надає додатковий рівень безпеки вашим обліковим записам. 1Password пропонує особистий план за $ 2,99 на місяць.

Найкраще для списків справ: Todoist

Скріншот Todoist

Що нам подобається

 • Потужна функціональність навіть на вільному рівні.
 • Вигідні переваги для тих, хто купує преміум-версію.

Що нам не подобається

 • Функціонал спільної роботи може зайняти більше роботи.

Todoist – одна з найпопулярніших програм управління завданнями, доступна сьогодні, і дозволяє користувачам вводити майбутні завдання та встановлювати нагадування для щоденних, повторюваних завдань. Він працює на всіх платформах iOS, а автоматична хмарна синхронізація полегшує введення завдання з ноутбука та викреслювання його з телефону, як тільки ви його виконаєте. Todoist пропонує безкоштовний рівень з більшістю своїх потужних функцій, включаючи розширення браузера та нагадування. За плату в розмірі 29 доларів на рік користувачі отримують доступ до автоматичних нагадувань, резервних копій тощо.

Найкраще для усунення відволікаючих факторів: Фокус

Знімок екрана програми Focus.

Що нам подобається

 • Працює на рівні ОС, тому користувачі не можуть її легко відключити.
 • Дозволяє користувацькі обмеження часу та обмеження веб-сайтів.

Що нам не подобається

 • Одноразова плата висока.

Інтернет – це чудове місце для вивчення та вивчення, але настільки ж багато відволікаючих факторів. Коли ви намагаєтесь дотриматися жорсткого терміну, важко залишатися зосередженим, коли соціальні мережі чи Reddit манять. Фокус – це рішення цієї проблеми, що дозволяє користувачам блокувати певні веб-сайти протягом певного періоду часу. Він лежить у рядку меню у верхній частині екрана, тому для його активації потрібно лише один клік. Фокус працює, навіть якщо ви перемикаєтеся в режим анонімного перегляду або інший браузер, тому його функціональні можливості не існують, окрім як перезавантажити комп’ютер. Оскільки це виходить за рамки зусиль, які більшість людей хоче докласти для відволікання, легко зосередитися. Focus постачається з безкоштовною пробною версією, але одна ліцензія становить 19,99 доларів.

Найкраще для підтримки активності екрану: амфетамін

Знімок екрана програми

Що нам подобається

 • Широкий спектр функцій забезпечує глибокий рівень контролю.
 • Чудова заміна вже не підтримуваного кофеїну.

Що нам не подобається

 • Додаток змушує акумулятор розряджатися швидше, ніж зазвичай.

Амфетамін – це один з найкращих варіантів утримання екрану під час вирішення інших завдань. Додаток безкоштовний і надає широкий спектр функціональних можливостей, включаючи конкретні тригери, які ви можете встановити, щоб екран залишався увімкненим. Наприклад, якщо ви завантажуєте відео на Youtube, ви можете сказати Амфетаміну запускатися до завершення завантаження, щоб не ризикувати переривати процес.

Найкраще для чищення Mac: CleanMyMac

Знімок екрана CleanMyMac

Що нам подобається

 • Додаток очищає диски Mac так, як це робить мало хто з інших програм.
 • Забезпечує прозорість того, що буде видалено, а що ні.

Що нам не подобається

 • Вартість може бути непомірною.

CleanMyMac – це потужний інструмент, який сканує диски вашого Mac та визначає файли, які вам більше не потрібні, і дає вам можливість їх видалити без шкоди для вашої системи. Інструмент – це чудовий спосіб пришвидшити роботу комп’ютера, тому всі ваші програми працюють лише трохи швидше. Перш ніж запустити його, CleanMyMac повідомляє, скільки файлів знайдено та скільки місця буде очищено, надаючи можливість повернутися назад, якщо ви відчуваєте, що щось не вдається щодо номера. Ви також можете очистити лише деякі розділи, якщо хочете залишити інші частини диска недоторканими. Єдина ліцензія CleanMyMac – це одноразова плата в розмірі 39,95 доларів США.

Найкраще для керування рядком меню: Бармен 3

Знімок екрана бармена 3

Що нам подобається

 • Дозволяє налаштувати рядок меню.
 • Чудовий рівень контролю над дисплеєм.
 • Низька вартість.

Що нам не подобається

 • Бармен вводить код у існуючі програми, що може створити недоліки безпеки.

Рядок меню у верхньому лівому куті будь-якого комп’ютера Mac є однією з найкорисніших функцій для швидкої активації певних програм, але вона може бути завалена опціями з часом. Є багато піктограм, до яких ви хочете зберегти доступ, але не обов’язково в головній частині меню. Тут з’являється бармен. Бармен дозволяє вам переставляти піктограми рядка меню та приховувати ті, якими ви не дуже часто користуєтесь. Якщо ви використовуєте лише чотири або п’ять піктограм регулярно, тримайте їх у межах легкої досяжності. Будь-які інші піктограми є різними, і їх можна перенести на додаткову панель меню, яку додає Бармен. Бармен доступний за одноразову плату в розмірі 15 доларів.