Saltar al contenido

7 найкращих функцій Fitbit, якими ви (ймовірно) не користуєтесь

15 de abril de 2021

Фітнес-трекери Fitbit – це популярний спосіб рахувати кроки, записувати тренування та аналізувати режим сну. Але в цих пристроях та їх додатках є щось більше, ніж на перший погляд. Ось сім дивовижних функцій Fitbit, які пересічний користувач забуває використовувати або не знає про їх існування.

Змістовий покажчик

Fitbit працює без пристрою Fitbit

Джон Феделе / ​​Blend Images
Що нам подобається

 • Це безкоштовно. Потрібно лише постійно тримати мобільний пристрій на собі, що багато хто вже робить.

Що нам не подобається

 • Не вистачає деяких розширених функцій, які мають пристрої Fitbit, таких як контроль пульсу.
 • Його не можна використовувати для водних занять, таких як плавання, яким може керувати водонепроникний Fitbit.

Деякі люди не мають трекера Fitbit, оскільки ці пристрої занадто дорогі, або вони не хочуть носити технології на зап’ястях. Офіційний додаток Fitbit відстежує кроки, а також носяться трекери Fitbit і працює на будь-якому мобільному пристрої. І це безкоштовно! Не потрібно купувати або одягати зап’ястя. Додаток Fitbit доступний безкоштовно на пристроях iOS, Android та Windows 10 Mobile на додаток до ПК та планшетів Windows 10.

Потокові тренування Fitbit Coach

Послуга потокових тренувань Fitbit Coach на Xbox One X

Fitbit
Що нам подобається

 • Чудовий спосіб представити різноманітні стилі вправ, якщо обмежитися ходьбою або бігом.

Що нам не подобається

 • Він пропонує кілька тренувань безкоштовно, але більша частина вмісту знаходиться за платною стіною.

Fitbit Coach – це потокова відеоплатформа, яка забезпечує постійно зростаючу бібліотеку відеороликів для тренувань, розроблених для різних рівнів фізичної форми та інтересів. Що відрізняє Fitbit Coach від подібних вправ, це те, що він пропонує численні короткі процедури. Ці процедури змішуються та поєднуються у списки відтворення, які відповідають вашому рівню фізичної підготовки та енергії. Fitbit Coach використовує той самий обліковий запис, що і звичайні програми Fitbit, і дані синхронізуються між ними. Додатки Fitbit Coach сумісні з ПК та планшетами Windows 10, смартфонами Windows 10 Mobile, відеоіграми Xbox One, iPhone та iPad та пристроями Android.

Fitbit Windows 10 Live Tile

Додаток Fitbit для Windows 10 Live Tile

Що нам подобається

 • Зручно відображає ваші кроки та кидає виклик прогресу на робочому столі чи смартфоні, не відкриваючи програму.
 • Постійне нагадування про те, щоб продовжувати рухатися і залишатися на висоті своїх фітнес-цілей.

Що нам не подобається

 • Функція Live Tile недоступна на пристроях iOS та Android.

Якщо у вас є пристрій Windows 10 або Windows Phone з Windows 10 Mobile, програма Fitbit підтримує функціональність Windows 10 Live Tile. Ця пряма трансляція відображає дані в реальному часі з програми Fitbit, не відкриваючи їх. Щоб закріпити програму Fitbit, знайдіть її у списку встановлених програм у меню «Пуск», клацніть правою кнопкою миші та виберіть Закріпити на Пуск. Потім ви можете перемістити закріплену програму куди завгодно в меню «Пуск» вашого пристрою. Ви можете змінити його розмір, клацнувши плитку правою кнопкою миші та вибравши один із чотирьох параметрів Змінення розміру. Функція Live Tile сумісна з усіма ПК та планшетами Windows 10 та телефонами Windows із Windows 10 Mobile.

Fitbit працює на консолях Xbox One

Консолі Xbox One X та Xbox One S, контролери Xbox, Xbox 1, XB1

Microsoft
Що нам подобається

 • Простий спосіб контролювати дані про фізичну форму на великому екрані.
 • Створюйте сповіщення Xbox, коли ви досягаєте своєї щоденної мети.

Що нам не подобається

 • Не вдається синхронізувати з пристроєм Fitbit. Для цього вам потрібно буде використовувати смартфон, планшет або ПК з Windows 10.

Офіційний додаток Fitbit можна завантажити та відкрити на Microsoft Xbox. Щоб знайти програму, знайдіть Fitbit у розділі Магазин на інформаційній панелі. Додаток Fitbit доступний на відеоіграх Microsoft Xbox One, Xbox One S та Xbox One X.

Змагайся з друзями у виклику Fitbit

Виклики Fitbit у додатку Fitbit iPhone

Fitbit
Що нам подобається

 • Це спонукає вас більше займатися.

Що нам не подобається

 • Час початку та кінця може заплутати, коли учасники перебувають у різних часових поясах.

Функція Fitbit Challenges виводить досвід Fitbit на новий рівень, гейміфікуючи ваші вправи і дозволяючи змагатися з друзями в щоденних або щотижневих таблицях лідерів. Користувачі можуть змагатися за те, щоб зробити найбільшу кількість кроків або спочатку досягти своєї повсякденної мети. Прогрес відслідковується за допомогою таблиці лідерів, котру всі учасники можуть коментувати протягом завдання. Виклики Fitbit можна відстежувати та ініціювати на всіх додатках та пристроях Fitbit. Відкрийте Виклики після відкриття програми та прокрутіть вниз до кінця екрана, щоб розпочати з друзями.

Гонка за допомогою Fitbit Adventures та одиночних пригод

Функція Fitbit Adventures у додатку iPhone Fitbit

Fitbit
Що нам подобається

 • Візуалізовані кроки на карті дають відчуття прогресу та кінцевої мети.
 • Дрібниці включені в кожне місце протягом усього перегону.
 • Індивідуальні пригоди – це весело, якщо вам не хочеться змагатися з іншими.

Що нам не подобається

 • Це може бути важко пояснити тим, хто ще не пробував.

Fitbit Adventures схожі на Challenges. Однак замість того, щоб використовувати основні таблиці лідерів, учасники мчаться навколо тривимірної карти реальних місць, таких як Нью-Йорк та Йосеміті. Тисяча кроків у реальному житті з вашим Fitbit перемістить вас 1000 кроків по іподрому в додатку. Adventure Races та Solo Adventures сумісні з усіма додатками Fitbit.

Fitbit має соціальну мережу

Програма для перевірки бігу на Fitbit на iPhone

Fitbit
Що нам подобається

 • Вміст, яким ділиться у стрічці, бачать лише друзі, що чудово, якщо ви не хочете, щоб ваша діяльність була оприлюднена.

Що нам не подобається

 • Легко забути, що соціальна функція існує на вкладці «Спільнота» програми Fitbit, а не на головній інформаційній панелі.

Fitbit завжди мав соціальні функції, включаючи список друзів та таблиці лідерів. Тим не менш, новою функцією, яка може бути незнайома давнім користувачам, є її соціальна стрічка, яка знаходиться на вкладці Спільнота. У цій стрічці ви можете публікувати оновлення, як у Facebook або Twitter, і ділитися діями Fitbit, такими як вжиті кроки або значки, які ви розблокували. Друзі можуть коментувати дописи один одного і підбадьорювати їх (подібно до того, як подобається у Facebook) для швидкої взаємодії. Соціальна стрічка доступна у всіх версіях програми Fitbit.