Skip to content

8 найкращих безкоштовних програм для редагування фотографій

30 de Червень de 2021

Ці безкоштовні програми для редагування фотографій допоможуть зробити знімки, зроблені на телефон або планшет, ще дивовижнішими, ніж вони є. Насправді ви можете їх так полюбити, що не знайдете великої потреби в онлайн-редакторах фотографій чи програмному забезпеченні для редагування зображень. У цих програмах ви знайдете масу функцій, які включають параметри налаштування кольорів, зміни орієнтації, обрізки, додавання ефектів, оформлення фотографії, додавання наклейок, видалення ефекту червоних очей, додавання шрифтів тощо. Незалежно від того, використовуєте ви iPhone або Android, ви будете раді дізнатися, що майже всі ці програми сумісні з вашим пристроєм і абсолютно безкоштовні для завантаження та використання.

Pixlr

Що нам подобається

 • Супер простий у використанні.
 • Кілька інструментів.
 • Багато накладок на вибір.
 • Також підтримує колажі.

Що нам не подобається

 • Завжди показує оголошення, коли ви економите.
 • Кілька варіантів шрифтів.
 • Негладне масштабування.

Pixlr простий у використанні та пропонує 2 мільйони комбінацій безкоштовних ефектів, накладок та фільтрів. Всі опції меню знаходяться внизу програми для зручного доступу, і ви завжди можете побачити до і після, перш ніж вносити зміни. Інструменти включають обрізання, обертання, подвійну експозицію, загальні коригування, автофіксацію, автоконтракт, розмиття, згладжування, загострення, сплеск, загоєння та видалення червоних очей. Для точного налаштування в комплекті є пензлі для освітлення, затемнення, пікселяції та каракулі. Є також акуратні ефекти, велика кількість накладок та варіанти стилізації, такі як олівець та акварель. Pixlr також підтримує кадри та текст. Завершивши редагування, ви маєте можливість зберегти як власний розмір або вибрати малий, середній або макс.

Завантажити для:

Snapseed

Знімок екрана програми редактора зображень Snapseed для Android

Що нам подобається

 • Навантажений ефектами професійного рівня.
 • Цікаво експериментувати з неруйнівними ефектами.
 • Зручний інтерфейс.
 • Нульова реклама.

Що нам не подобається

 • Професійні інструменти можуть вимагати кривої навчання для початківців.
 • Не вдається зробити новий знімок через додаток; повинен вибрати зображення, що зберігаються на пристрої.

Ефекти та стилі, які ви можете додати до зображення за допомогою програми Snapseed від Google, дуже приємні, і застосовувати їх надзвичайно просто за допомогою простих пальців. Перше меню призначене для зовнішнього вигляду. Виберіть один із таких стилів, як плавний, ранковий або силуетний, щоб миттєво застосувати заданий вигляд. Усі інші інструменти редагування знаходяться в меню інструментів. Доступно понад 25 інструментів, таких як мелодія зображення, криві, зцілення, блиск гламуру, HDR-зображення, чорно-біле, ретролюкс, зерниста плівка, головний стовп, кадри, селективність та драматургія. Інструмент для тексту (з великою кількістю стилів) та рамки також є одним натисканням. Вибравши інструмент, проведіть пальцем ліворуч або праворуч, щоб він мав менший чи більший вплив на зображення. Проведення пальцем по вертикалі перемикає різні налаштування інструменту. Наявність такого рівня контролю над силою інструменту робить цей редактор зображень виокремленим серед інших. Просто натисніть і утримуйте в будь-який час, щоб порівняти редагування з попереднім, щоб побачити, наскільки чудовим (або не таким чудовим) він буде виглядати, якщо його застосувати. Ви можете зберегти відредаговані зображення із власним іменем у будь-якій папці або відкрити їх безпосередньо із Snapseed в інший додаток.

Завантажити для:

BeFunky

Знімок екрана програми BeFunky для Android-редактора зображень

Що нам подобається

 • Відмінно підходить для портретів.
 • Фоторедактор та виробник колажів.
 • Зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Що нам не подобається

 • Важко точно вирівняти текст.
 • Занадто легко випадково відмовитися від редагувань.

BeFunky – надзвичайно проста у використанні програма, оскільки кнопки зрозумілі та зрозумілі, а всі інструменти редагування розділені на розділи, що полегшують їх пошук. За допомогою цього додатка ви можете зробити багато, включаючи звичайні завдання редагування, але також доробки. Існують засоби для усунення червоних очей, усунення плям, відбілювання зубів, прогладжування зморшок, зміни кольору очей, нанесення помади та іншого макіяжу. Також є текстовий інструмент із підтримкою шарування та безліччю стилів шрифтів, декількома рамками та цікавим меню «смаколиків» для додавання об’єктів, таких як серця, наклейки, бульбашки мови, фігури, смайлики тощо. Скасувати зміни надзвичайно просто завдяки списку скасування у стилі часової шкали. Це дозволяє вам відскочити відразу кілька редагувань, щоб легко повернутися до низки помилок. Це також стосується повторних робіт, тому для порівняння оригінального зображення з усіма вашими правками потрібно лише натиснути. Супер круто! Ви можете зберегти у своєму обліковому записі BeFunky, якщо увійдете в систему. В іншому випадку, серед ваших опцій є соціальні медіа або ваш пристрій.

Завантажити для:

piZap

Знімки екрану програми для безкоштовного редактора зображень PiZap на Android

Що нам подобається

 • Безкоштовні фільтри, наклейки та стокові зображення.
 • Добре підходить для створення мемів.
 • Підтримка шару.
 • Також підтримує колажі.

Що нам не подобається

 • Неможливо збільшити ближче.
 • Показує оголошення після збереження.
 • Немає кнопки скасування або повтору.

PiZap дозволяє редагувати зображення, що є на вашому пристрої або одне з вашого облікового запису Facebook. Ви також можете відкрити стокові фотографії та фони із вбудованої галереї. У меню 10 кнопок: налаштування, ефекти, наклейки, додавання малюнка, мему, обрізання, тексту, меж, вирізу та фарби. Вони дозволяють робити такі речі, як зміна насиченості та відтінку, застосовувати текстури та фільтри, додавати веселі наклейки, такі як смайлики та тварини, та обрізати полотно відповідно до вашої обкладинки на Facebook. Оскільки програма підтримує шари, ви можете імпортувати більше однієї фотографії поверх оригіналу, а також переміщати наклейки та інші елементи позаду або перед іншими об’єктами. Про-версія безкоштовна протягом семи днів, якщо ви хочете видалити рекламу та отримати доступ до більшої кількості ресурсів, таких як шрифти, стокові зображення, фільтри, наклейки та межі.

Завантажити для:

PicsArt

Знімки екрана програми редактора зображень Picsart для Android

Що нам подобається

 • Чудова функціональність включає проміжок часу, колаж, ефекти та наклейки.
 • Надійні можливості соціальної взаємодії з іншими художниками.
 • Багато творчих елементів керування користувача.

Що нам не подобається

 • Не підходить для дітей віком до 13 років через певний вміст для дорослих.

Більше половини млрд встановлюється, PicsArt – це, очевидно, одна з найпопулярніших безкоштовних програм для редагування фотографій. Ймовірно, тому, що він заповнений функціями, деякі повністю унікальні для інших у цьому списку. Коли ви починаєте редагувати, ви можете вибрати серед фотографій на вашому пристрої або розпочати з шаблону, фону або фотографії. У будь-який час ви можете зберегти зображення назад на свій пристрій лише за допомогою однієї кнопки – чудовий спосіб зберегти кілька ітерацій одного зображення за допомогою різних редагувань. Деякі з унікальних інструментів тут включають вільний урожай, розсіювання, клонування, розтягування та рух. У додатку є багато ефектів, але безкоштовних лише декілька, включаючи HDR, шум, фільм та хитрування. Beautify – це розділ інструментів, призначених для коригування портретів. Є автофіксація, гладка щітка, фіксація обличчя та інші, які називаються дефектом, тоном шкіри, кольором волосся, деталями, кольором очей, відбілюванням зубів, зміною форми та червоними очима. Інші меню включають: наклейку, виріз, текст, додати фотографію, підгонку, пензлі, рамку, маску, малюнок, відблиск об’єктива тощо. Там явно багато Ви можете робити тут, і більшість із них безкоштовні. Звичайно, як і більшість безкоштовних додатків, якщо ви хочете більше можливостей, вам доведеться заплатити. Доступна 7-денна безкоштовна пробна версія.

Завантажити для:

PicLab

Знімки екрана програми редактора зображень piclab для андроїда

Що нам подобається

 • Забавний, простий в експлуатації додаток.
 • Відмінно підходить для колажів.
 • Акції для сайтів соціальних мереж.

Що нам не подобається

 • Зберігає за допомогою водяного знаку та показує безліч оголошень.
 • У безкоштовній версії відсутні параметри попереднього редагування.
 • Покупки в додатку, необхідні для багатьох функцій.
 • Немає кнопки повтору.

Додаток для редагування зображень PicLab показує невеликий водяний знак внизу зображення, коли ви його зберігаєте, але якщо інші програми у цьому списку не зробили цього за вас, вам може сподобатися. У ньому є редактор зображень та виробник колажів. Меню включає текст, наклейки, фільтри, коригування, накладання та обрізання. Набагато менше, ніж подібних додатків, але вони все ще містять майже все, що вам знадобиться від безкоштовної програми. Більше двох десятків типів шрифтів є безкоштовними, і існує кілька категорій наклейок, щоб знайти такі речі, як цифри, цитати та тематичні наклейки щодо квітів, любові, літа, фітнесу та анонсів дитини. Щось, що ви не бачите в кожному редакторі зображень, є накладеннями. Ви можете миттєво додати фігури, світлові ефекти та текстури до всього зображення та відрегулювати непрозорість для акуратного ефекту. Результат завжди виглядає як щось, що вимагало годин, навіть якщо це просто дотик. PicLab Pro видаляє водяний знак, розблоковує всі фільтри, наклейки, шрифти та накладки, а також надає більше можливостей за нульової реклами. Часто існує 3-денна пробна версія, якою ви можете користуватися безкоштовно.

Завантажити для:

Adobe Photoshop Express

Знімки екрана редактора зображень Adobe Photoshop Express для Android

Що нам подобається

 • Повнофункціональний настроюваний додаток, наповнений смаколиками.
 • Досвід роботи з Photoshop не потрібен.
 • Простий у використанні; забезпечує якісні результати навіть для початківців.

Що нам не подобається

 • Потрібно увійти.
 • Жодної функції спільноти.

Adobe Photoshop Express – це мобільний додаток для редагування фотографій Adobe. Існує кілька цікавих та зручних інструментів, масштабування дозволено в будь-який час, і ви можете легко порівняти відредаговане зображення з оригіналом під час редагування. Зображення, яке ви хочете відредагувати, може бути новим, яке ви знімаєте в додатку, або воно може знаходитися на вашому пристрої чи в обліковому записі Creative Cloud. Редагувати зображення надзвичайно просто через меню внизу. У комплект входить безліч акуратних фільтрів, і ви навіть можете їх поєднувати. Якщо ви хочете обрізати зображення, щоб воно відповідало певному пристрою, у цьому додатку є кілька корисних попередньо встановлених налаштувань, як-от для пристрою, який ви використовуєте, коробка, реклама в Facebook / зображення / обкладинка та інші для Twitter, LinkedIn, Etsy, YouTube тощо. Існують також варіанти обертання та перетворення, такі як перекіс. Виправлення, які ви можете внести, включають чіткість, різкість, погіршення стану та багато іншого. Регулювання тіней і світлих тонів можливе за допомогою розділеного тону. Також включені перемикачі розмиття та віньєтки. Ви також можете скористатися засобом для усунення вад, засобом для зменшення ефекту червоних очей та текстом, а також додати наклейки та рамки.

Завантажити для:

VSCO

Знімки екрану безкоштовного додатка для редагування зображень Android VSCO

Що нам подобається

 • Збережіть свої стилі як спеціальний рецепт для майбутніх програм.
 • Персоналізуйте меню за допомогою вибраних.
 • Міцна соціальна спільнота.

Що нам не подобається

 • Немає приватних налаштувань для фотографій.
 • Нав’язлива реклама.
 • Потрібно ввійти.
 • Межі не безкоштовні.

VSCO – набагато простіший додаток, ніж більшість інших у цьому списку. Є кілька фільтрів, які, чесно кажучи, можуть бути єдиним редагуванням, яке ви застосовуєте; вони виглядають так добре. Ви можете перемикати силу, щоб зробити це саме так, як ви хочете. Ця програма також має ваші основні інструменти редагування, щоб ви могли змінювати контраст, експозицію, тон тощо. Деякі інші налаштування включають зернистість, віньєтку, чіткість та вицвітання. Фіксатор відтінку шкіри не надто специфічний – це лише один засіб, що перетягується, на основі сили, який застосовується до всього зображення, – але він чудово працює. Щось жодна з програм у цьому списку не може зробити, але це безкоштовно включено до VSCO – це можливість зберегти всі зміни, зроблені вами як рецепт. Це дозволяє надзвичайно легко робити те саме саме на інших фотографіях без необхідності запам’ятовувати всі крихітні налаштування, які ви застосували. Ви можете платити щомісяця, щоб отримати повну бібліотеку з понад 200 попередньо встановлених налаштувань, увімкнути монтаж та редагування відео, взяти участь у щотижневих фотовикликах та отримати доступ до ексклюзивного навчального контенту.

Завантажити для: