Saltar al contenido

9 найкращих пошукових систем для пошуку людей

5 de julio de 2021

Знайти людей в Інтернеті легко, якщо у вас є відповідні інструменти. Ви можете відстежувати чийсь номер телефону, з’ясовувати його адресу, бачити їхніх родичів, відкопувати їх адресу електронної пошти, читати записи про арешт тощо, коли ви користуєтесь пошуковою системою людей. Веб-сайт, який знаходить людей, як правило, не допомагає, коли намагається з’ясувати, чи хтось помер. Найкраще для пошуку інформації про когось, кого немає в живих, потрібно шукати некрологи.

Змістовий покажчик

Навіщо використовувати пошукові системи людей

Можливо, вам потрібно знайти давно загубленого шкільного друга або знайти родича, про якого ви не чули роками. Ще одна причина використовувати інструмент пошуку людей – просто перевірити інформацію, яку ви маєте про когось, наприклад, про свого сусіда, нового друга чи потенційного працівника.

Еван Поленгі / tebapit
Пошукові системи людей, такі як перелічені нижче, є надзвичайно корисними інструментами, які створені з гіперфокусом, щоб знаходити лише інформацію, пов’язану з людьми. Більшість із цих ресурсів можна використовувати безкоштовно, принаймні для початкового пошуку. Залежно від того, що ви намагаєтеся знайти про людину, вам можуть сказати, що вам доведеться заплатити за інформацію. Однак існують інші інструменти пошуку людей, якими можна користуватися абсолютно безкоштовно – вони просто не можуть надати стільки інформації, скільки перелічені нижче люди, які шукають. Якщо ви опиняєтесь на одному з цих веб-сайтів для пошуку людей і хочете, щоб вашу інформацію було видалено, зазвичай на веб-сайті є форма, яку ви можете заповнити, щоб попросити їх видалити ваші особисті дані.

TruePeopleSearch

Пошук людей TruePeopleSearch.com

Що нам подобається

 • Безліч безкоштовних результатів.
 • Три способи пошуку людей.
 • Прізвище не потрібно.

Що нам не подобається

 • Рекламні посилання поєднуються з реальною інформацією.

TruePeopleSearch.com дозволяє знаходити людей за іменем, номером телефону або адресою. Це одна з найкращих пошукових систем людей, оскільки безкоштовні результати набагато детальніші, ніж те, що ви знайдете на деяких з цих інших сайтів. Деякі приклади безкоштовної інформації, яку ви можете побачити тут, включають поточну адресу людини, бездротові та / або стаціонарні номери телефонів, вік, попередні міста, де вона раніше мешкала, родичі, адреси електронної пошти, пов’язані імена та можливі соратники. Якщо записів багато, TruePeopleSearch покаже віковий фільтр, за допомогою якого можна звузити результати. Якщо ви хочете заплатити за більший результат, на сторінці кожної людини є посилання, яке переведе вас на інший сайт, щоб придбати повний звіт.

TruthFinder

Пошук людей на веб-сайті TruthFinder

Що нам подобається

 • Потрібно лише ім’я (не місцезнаходження).
 • Показує дуже основну інформацію безкоштовно.
 • Дозволяє платити за пошук великої кількості інформації.

Що нам не подобається

 • Потрібна оплата, щоб побачити результати.
 • Щоб закінчити весь пошук, потрібно близько 15 хвилин.

TruthFinder чудово справляється з пошуком людей, і пошук є більш ретельним, ніж більшість пошукових систем людей. Веб-сайт пошуку людей TruthFinder починається з пошуку всього переліченого на цій персоні: правопорушень на дорогах, проступків, судових протоколів, судових рішень, кримінальних справ, банкрутств, родичів, номерів телефонів, інтернет-профілів, активів, записів арештів, дозволів на зброю, знімків, сексуальні злочини та адресна інформація. Потім TruthFinder шукає інформацію про роботу людини, адреси електронної пошти, історію освіти, записи смерті, записи державного списку спостережень, зображення в соціальних мережах, профілі знайомств, відео, зареєстровані домени, інтереси в Інтернеті, публікації в блогах тощо. Однак єдиною інформацією, яку ви можете побачити безкоштовно, є повне ім’я людини. Вам потрібно буде заплатити, щоб побачити інші можливі імена, за якими вони можуть піти, а також їх вік, місце проживання, яке вони проживають або проживали в минулому, список можливих родичів, останні чотири цифри принаймні однієї з їхніх зареєстрованих телефонних номерів та постачальника послуг електронної пошти (наприклад, Gmail.com або Yahoo.com) принаймні однієї з їх адрес електронної пошти. Результати доступні одразу після оплати. Ви можете замовити один місяць необмежених звітів або заплатити за два місяці звітів одночасно, щоб заощадити гроші.

Facebook

Результати пошуку людей у ​​Facebook

Що нам подобається

 • Розкриває особисті дані, які більшість інструментів пошуку людей не включають.
 • Унікальні варіанти фільтрації.

Що нам не подобається

 • Багато користувачів Facebook встановлюють свої профілі як приватні.
 • Пошук може дати занадто багато результатів, щоб швидко звузитись.
 • Неточні результати, якщо користувач пропустив інформацію зі свого профілю.

Будучи однією з найбільших у світі соціальних мереж, до якої щодня звертаються сотні мільйонів людей, має сенс використовувати інструмент пошуку Facebook як неймовірно корисний спосіб пошуку людей в Інтернеті. Ви можете шукати по імені та включати місто, школу та / або працівника людини. Ви можете використовувати платформу соціальних мереж для пошуку людей, з якими ви ходили до середньої школи та коледжу, а також колег по роботі, друзів з початкової школи, некомерційних організацій та друзів друзів. Пошук у Facebook також чудово підходить для пошуку людей у ​​певних географічних місцях, які проживають у вашому районі, про яких ви, можливо, ще не знали, а також будь-яких асоціацій, клубів чи груп. Хоча багато людей зберігають свої профілі у Facebook приватними і передають інформацію лише тим, хто видно у найближчих колах друзів та сім’ї, інші – ні. Коли профіль є загальнодоступним, він дозволяє всім, хто знаходить його, негайний доступ до публікацій, фотографій, статусів реєстрації та інших особистих даних.

Перевірено

BeenVerified люди пошуку пошукової системи

Що нам подобається

 • Чотири способи пошуку людей.
 • Збирає інформацію з кількох джерел.
 • Кілька способів оплати звітів.
 • Іноді пропонують дуже дешеві звіти.

Що нам не подобається

 • Ви повинні заплатити, щоб побачити результати.
 • На заповнення результатів потрібно кілька хвилин.

BeenVerified – ще одна суть людської пошукової системи. Подібно до переліченого вище TruthFinder, цей сайт викопує безліч інформації про людину, яку ви намагаєтеся знайти, використовуючи мільйони точок даних і десятки джерел даних. Ви можете отримати довідкові звіти, контактну інформацію, номери телефонів, адреси електронної пошти, фізичні адреси, судимість тощо, за допомогою програми пошуку людей BeenVerified. Ще одна перевага, яка допомагає знайти кого-небудь за допомогою цього інструменту, полягає в тому, що ви можете шукати, використовуючи будь-яку інформацію, яку у вас є: ім’я, номер, адресу або електронну адресу. Якщо ви платите, також увімкнено пошук за іменем користувача, що може запросити понад 50 веб-сайтів, щоб знайти людину в мережі. Є одномісячна підписка, за яку ви можете заплатити, щоб отримувати необмежені звіти та швидший пошук, або ви можете придбати три місяці заздалегідь, щоб заощадити гроші. Платні звіти включають інформацію, наприклад, коли дані востаннє були перевірені як точні, карти, що показують минуле та поточне місцезнаходження, вбудовані канали соціальних мереж, деталі активів та записи про позики.

Забасеарх

Веб-сайт пошуку людей ZabaSearch

Що нам подобається

 • Результати майже миттєві.
 • Надає деяку інформацію безкоштовно.

Що нам не подобається

 • Безкоштовний звіт містить кілька деталей.
 • Не такий сучасний, як подібні сайти.
 • Багато оголошень.

Zabasearch – це безкоштовна пошукова система людей, яка переглядає вільно доступну публічну інформацію та записи, такі як судові записи та телефонні довідники. Ви можете шукати за номером телефону людини або за його ім’ям. Безкоштовні результати, які ви можете побачити в цій пошуковій системі людей, – це часто ім’я, номер телефону, вік та адреса людини. Більш глибокі звіти можна отримати, якщо ви перейдете за посиланнями на сторінці людини на Intellius.

LinkedIn

Вікна пошуку людей у ​​LinkedIn

Що нам подобається

 • Простий у використанні.
 • Прямі результати.
 • Для перегляду результатів не потрібен обліковий запис користувача.

Що нам не подобається

 • Результати обмежені професійними деталями.
 • Залежно від ваших налаштувань, суб’єкт пошуку може побачити, що ви переглядали його профіль.

Використовуйте LinkedIn для пошуку професійних мереж, в яких беруть участь інші люди. Якщо ви самостійно створите обліковий запис і додасте до нього свій профіль бізнесу, ви зможете підібрати досить багато подробиць про те, як інші пов’язані з цим бізнесом. LinkedIn – це сайт для пошуку людей, на якому ви можете бачити, де хтось працює, з ким працює, колишні посади, нинішніх чи колишніх керівників, будь-які рекомендації, які вони могли отримати, та багато іншого. Доступно кілька варіантів фільтрування, навіть більше, якщо у вас є обліковий запис Sales Navigator або Recruiter. Залежно від налаштувань конфіденційності, ви не зможете побачити все, що хтось надав у своєму профілі LinkedIn. Крім того, якщо ви зареєстрований користувач, той факт, що ви зазвичай переглядали чийсь профіль, буде їм відомий.

Загляньте

PeekYou люди шукають веб-сайт

Що нам подобається

 • Кілька способів пошуку людей.
 • Основні результати безкоштовні.
 • Витягує дані з інших сайтів.
 • Корисні засоби уточнення пошуку.

Що нам не подобається

 • Менше корисних результатів, ніж подібних веб-сайтів.
 • Повна реклами.

PeekYou додає цікавий поворот у світ пошукових систем вільних людей; це дозволяє шукати імена користувачів у різних спільнотах соціальних мереж. Наприклад, якщо ви хочете дізнатись більше про особу, яка використовує ручку I-Love-Kittens; PeekYou покаже вам все, що може робити ім’я користувача в Інтернеті. Існує вражаюча кількість інформації, яку ви можете розкопати про когось, використовуючи лише його ім’я користувача. PeekYou також дозволяє шукати людей за іменем та номером телефону.

PeopleFinders

Пошукова система PeopleFinders

Що нам подобається

 • Порівняно недорогі звіти.
 • Пояснює, що робив та не знаходив звіт до того, як ви заплатите.
 • Основні результати швидко розкриваються.

Що нам не подобається

 • Потрібно заплатити за більш глибоку інформацію.
 • Єдиний варіант оплати – кредитною / дебетовою карткою (не PayPal тощо)
 • Надсилання звіту електронною поштою коштує дорожче.

PeopleFinders – це ще одна пошукова система людей, яка безкоштовно надає кілька деталей, таких як псевдоніми людини, вік, члени сім’ї, а іноді і перші кілька цифр їх телефонного номера. Ви можете заплатити кілька доларів за повний звіт про пошук (це пробна версія повного членства) або більше, якщо хочете отримати повний довідковий звіт. Звіт про пошук, який ви можете отримати від PeopleFinders, може містити будь-що з наступного: повне ім’я, поточна адреса, номер телефону, попереднє місце проживання, родичі, псевдоніми, вік, сусіди, записи про майно, банкрутство, судові рішення та заставу, записи про шлюб та розлучення, кримінальні інформація, записи про злочинців сексу та інше. Інструмент пошуку PeopleFinders дозволяє знаходити людей за їх іменем, фізичною адресою або номером телефону. Доступний вдосконалений інструмент, який також дозволяє здійснювати пошук за віковим діапазоном. Якщо ви купуєте звіт, ви можете роздрукувати його безкоштовно, але для використання опції «електронною поштою PDF» потрібен ще один невеликий платіж.

Піпл

Сайт пошуку людей Pipl

Що нам подобається

 • Знайдіть номери телефонів та адреси електронної пошти.
 • Величезна кількість результатів.
 • Найдешевший план дозволяє здійснювати 200 пошуків щомісяця.

Що нам не подобається

 • Без безкоштовних результатів; повинні заплатити за будь-які деталі.
 • Створений для ділових користувачів, тому членські внески недешеві.

Pipl – це пошукова система для людей, призначена для бізнес-користувачів, яка шукає інформацію в Інтернеті. Це продається як «найповніша і найпотужніша у світі пошукова система.«Щоб знайти когось із Pipl, виконайте пошук за іменем, адресою електронної пошти, номером телефону чи ім’ям користувача. Результати включають особисті та професійні дані, контактну інформацію тощо. Раніше існувала безкоштовна пошукова система Pipl, але в червні вона була скасована , 2019.