Saltar al contenido

9 найкращих способів використання камери iPad

15 de noviembre de 2021

Камера iPad вже має безліч функцій, які дозволяють робити круті речі прямо з коробки. Окрім фотографування та запису відео, ви можете читати QR -коди, сканувати документи та вимірювати об’єкти в доповненій реальності за допомогою програми Measure. App Store пропонує програмне забезпечення, яке знаходить ще більше застосування для камер iPad, як спереду, так і ззаду. Деякі, такі як ProCam 6 і Filmic Pro, дають вам більше контролю над налаштуваннями камери під час фотографування або зйомки відео. Усі наступні програми використовують камеру iPad, щоб зробити щось додаткове з зображенням, наприклад витягнути кольори, рівняння або краї, або допомогти вам використати зображення, щоб зробити щось цікаве, наприклад створити фільм, намалювати або керувати зустріччю.

 

Змістовий покажчик

Створіть палітру кольорів за допомогою Adobe Capture CC

Що нам подобається

 • Універсальний додаток, який дозволяє використовувати камеру для створення власних інструментів та палітр.

Що нам не подобається

 • Потрібно ввійти за допомогою безкоштовного облікового запису Adobe ID, Facebook або Google.

Adobe Capture CC покладається на камеру для надання кількох послуг: для перетворення зображення у вектори, візерунки, пензлі або навіть 3D -об’єкт. Один з кращих трюків у тому, як він може створити 5-кольорову тему з фотографії. Перемістіть кольорові крапки на екрані до кольорів, які вам потрібні у вашій палітрі, якщо вам не подобаються ті, які вона вибирає автоматично. Додаток є безкоштовним і дозволяє зберігати до 2 ГБ пам’яті з можливістю оновлення до 20 ГБ пам’яті на місяць.

 

Простежте витвір мистецтва оком Да Вінчі: малювати може будь -хто

Фотографія програми Да Вінчі, що показує фотографію кота на екрані iPad, з папером і рукою олівцем нижче, малюючи кота

Що нам подобається

 • Розумне, вибір камери та параметрів непрозорості.

Що нам не подобається

 • Переконайтеся, що ви розташували свій iPad і малюнок так, щоб вони не стикалися і не рухалися. Перестановка речей може бути трохи складною.

Хоча це не малює для вас, додаток Око Да Вінчі: Будь -хто може намалювати може допомогти вам відстежити та накреслити трохи краще. Вам потрібно буде розташувати свій iPad на кілька дюймів над аркушем паперу, а потім вибрати зображення для малювання та розмістити його на екрані. Налаштуйте непрозорість, щоб побачити оригінальне зображення, ваш малюнок або трохи того і іншого.

 

Захоплюйте дошки, документи та інше за допомогою об’єктива Microsoft Office

Знімок екрана параметрів експорту для Microsoft Lens: переважно до інших програм Microsoft, але також PDF, Photo та Mail

Що нам подобається

 • Розпізнає краї та добре фіксує вміст документів і добре сушить зображення на дошці.

Що нам не подобається

 • Не завжди точно перетворює рукописні букви.

Використовуйте безкоштовний додаток Microsoft Office Lens, щоб сфотографувати дошку, документ або візитну картку. Додаток розпізнає краї об’єкта, видаляє відблиски та дозволяє обрізати зображення, додавати текст або малювати примітки. Потім ви можете експортувати його до кількох інших програм, включаючи OneNote, OneDrive, Word, PowerPoint, Фотографії тощо.

 

Перетворіть фізичні нотатки у віртуальні на Padlet

Скріншот Padlet, на якому показано 4 наклейки, перетворені на цифрові нотатки зі зміною розміру

Що нам подобається

 • Catscan може бути найпростішим способом зробити віртуальні нотатки з маленьких квадратів, наклеєних на стіну.

Що нам не подобається

 • Catscan недоступний у настільній версії, якщо ви працюєте на кількох платформах.

Padlet пропонує віртуальну стіну, на якій можна розташовувати нотатки, посилання, зображення, відео тощо у різних макетах. І ви можете створити нову дошку за допомогою камери: відкрийте додаток, торкніться, щоб додати нову дошку, виберіть Catscan, а потім сфотографуйте нотатки на стіні. Padlet перетворює їх у віртуальні нотатки на дошці, до яких ви можете додавати додатковий вміст, коли ви змінюєте розмір або впорядковуєте свої записи. З безкоштовною версією додаток містить рекламу та обмежує вас до 10 МБ файлів та трьох плат. Оновлення до Pro видаляє рекламу, збільшує обсяг пам’яті до 250 МБ і дозволяє створювати необмежену кількість проектів.

 

Наведіть і вирішіть за допомогою Photomath

Скріншот програми Photomath, що показує, як вона розпізнала написане математичне рівняння -7x^2 + 19x -12, і пропонує її вирішити.

Що нам подобається

 • Чудовий додаток для довідки з домашнього завдання з математики.

Що нам не подобається

 • Слідкуйте за дітьми, щоб переконатися, що вони спочатку вирішують проблему, а потім захоплюють додаток, а не навпаки.

Застрягли без рішення математичної задачі? Відкрийте безкоштовний додаток PhotoMath і наведіть камеру на рівняння. Додаток розпізнає цифри та змінні та покаже вам кожен крок, необхідний для досягнення рішення.

 

Визначте зірки, планети та інше у Sky Guide

Скріншот програми Sky Guide, що показує режим доповненої реальності, який накладає зіркову карту на зображення камери

Що нам подобається

 • Режим нічного бачення затемнює екран і відображає елементи зі слабким червоним кольором.

Що нам не подобається

 • Розширений огляд нічного неба під час тримання iPad у повітрі збільшить силу рук, але також може трохи втомити.

Sky Guide відображає зірки, планети, супутники тощо на екрані вашого iPad. Торкніться компаса та камери, а потім наведіть екран у будь -якому напрямку, щоб побачити об’єкти щодо вашого поточного положення та орієнтації. Базова версія включає каталог 2,5 мільйонів зірок, або ви можете оновити до Supermassive для покращеного каталогу зірок та підтримки масштабування високої чіткості.

 

Створюйте анімаційні фільми за допомогою Stop Motion Studio

Скріншот кавової чашки Stop Motion Studio під час анімованого обертання

Що нам подобається

 • Потужне захоплення зображень поетапно.
 • Можливість відображення попереднього зображення, накладеного на поточний вигляд камери (також відомий як «лушпиння цибулі»).

Що нам не подобається

 • Час – це все: людям може знадобитися деякий експеримент, щоб дізнатися, наскільки (чи мало), щоб налаштувати об’єкт для досягнення бажаного анімованого руху.

Створюйте покадрові анімаційні відеозаписи за допомогою камери на iPad та безкоштовного додатка Stop Motion Studio. Вирізати, скопіювати або вставити кадри, додати аудіо та експортувати у форматах SD або HD. Оновіть, щоб розблокувати можливість додавання ефектів, імпорту зображень, роботи з більш високою роздільною здатністю тощо.

 

Знайдіть свій тип із яким шрифтом

Знімок екрана вивіски "Дивіться Юкон!" шрифтом із подібними шрифтами, переліченими нижче

Що нам подобається

 • Знаходить збіги для найбільш широко використовуваних шрифтів.
 • Показує альтернативи, навіть якщо точна відповідність не визначена.

Що нам не подобається

 • Вам потрібно захопити фотографію шрифту спереду і рівно. Додаток намагається точно визначити шрифти, зняті під бічним кутом або за допомогою плитки.
 • Результати можуть бути не помітними.

Ви коли -небудь бачили вивіску, рекламу чи обкладинку книги і дивувалися … який шрифт? Ця безкоштовна програма допоможе вам знайти багато шрифтів, які відповідають або дуже близькі до шрифту, знайденого на вашій фотографії. Додаток містить посилання на MyFonts.com, де можна придбати ідентифіковані шрифти (ціни змінюються)

 

Zoom Cloud Meetings: портативна програма для конференцій

Знімок екрана нарад Zoom, на якому показано відео, параметри спільного доступу до екрана та дошки

Що нам подобається

 • Zoom включає більшість функцій, які потрібні людям у мобільному додатку для зустрічей.
 • Можливість поділитися екраном у режимі реального часу з iPad-це вражаюча особливість.

Що нам не подобається

 • Неможливо застосувати 40-хвилинний час для групових зустрічей до всіх зустрічей, які ми відвідуємо, і не тільки до тих, де ми використовуємо безкоштовну версію Zoom.

Завдяки відмінному терміну служби акумулятора та великому екрану, iPad добре працює для дистанційних конференцій, які використовують камеру, щоб дозволити вам бачити інших людей на вашій нараді. Zoom Cloud Meetings підтримує відео, дошки та спільний доступ до файлів, а також дозволяє обмінюватися екраном з вашого iPad іншим відвідувачам. Безкоштовна версія обмежує групові зустрічі до 100 осіб та 40 хвилин, хоча зустрічі один на один не обмежені часом. Платні варіанти знімають ці межі.