Skip to content

Ability Office Suite: Набір офісного програмного забезпечення середнього класу для загальних завдань

1 de Липень de 2021

Ability Office – це офісне програмне рішення із загальними функціональними можливостями. За ціною середнього рівня, Ability Office 6 пропонує звичний користувальницький інтерфейс. Користувачі, яким не потрібен такий потужний або складний інструмент, як, наприклад, Microsoft Office, можуть зберегти пакет за допомогою такого рішення. Знайдіть інформацію, яка допоможе вам вирішити, чи відповідають її функції вашим потребам. Якщо ви розглядаєте це, перегляньте всі умови на офіційному веб-сайті Ability Office, перш ніж приймати рішення про покупку.

Операційні системи

Ability Office сумісний з кількома операційними системами на базі ПК: Windows 8, Windows 7, Windows Vista та Windows XP.

Що нового в Ability Office версії 6

Якщо ви раніше використовували Ability Office, можливо, вам цікаво, що нового у версії 6. Стрічковий інтерфейс – одне з основних косметичних оновлень цієї останньої версії Ability office, хоча ви також можете вибрати традиційні панелі інструментів меню, якщо тобі подобається. З функціональної точки зору, ця версія надає особистим користувачам зручні функції, такі як необмежена кількість встановлень, швидша відповідь на документи та інтеграція з хмарою через Dropbox.

Компанія: Ability Software International

Набір Ability Office розроблено, але він також продається Ability Software International (ASI). Ability Office має цікаву історію.

Інтеграція з файлами Microsoft Office

Сумісність з іншими наборами офісного програмного забезпечення також зазвичай зазначається у зв’язку з найпопулярнішим офісним пакетом на ринку, яким досі є Microsoft Office. У цьому відношенні Ability Office сумісний. Хоча Ability Office 6 сумісний з Microsoft Office 2010, Microsoft Office 2007 та Microsoft Office 2003 і побудований за допомогою Microsoft Visual Studio 2010, будьте готові до того, що деякі речі не будуть перетворені або перекладені недосконало, проте. Нам дуже подобається, що веб-сайт Ability включає цей список непідтримуваних функцій.

Доступні такі програми Ability Office, залежно від обраної версії пакета.

Здатність писати

Створюйте та редагуйте файли обробки текстів, сумісні з розширеннями .doc, .docx та іншими. Інструменти форматування, перевірка правопису, зображення, таблиці та інші популярні інструменти включені в цей довершений інтерфейс обробки текстів. Ви також можете вставити такі об’єкти, як електронні таблиці та інші розширені функції.

Таблиця здібностей

Ця надійна електронна таблиця сумісна з .xls, .xlsx та іншими розширеннями файлів. Ця програма подібна до інших програм для обчислення електронних таблиць, які ви використовували для роботи з даними, числами та формулами. Включені деякі потужні функції, такі як макроси та зведені таблиці.

Презентація здібностей

Програма слайд-шоу Ability сумісна з розширеннями файлів .ppt, .pptx та іншими. Знову ж таки, ця програма, мабуть, почуватиметься дуже знайомою для користувачів-ветеранів програм слайд-шоу. Від форматування до ефектів ви можете створити динамічне повідомлення.

База даних здібностей

Ця програма управління базами даних сумісна з Microsoft Access 2003 та новішими версіями. З цієї причини, якщо ви важка база даних, вам може знадобитися переглянути інший набір для більш сучасної сумісності. Тим не менш, простий користувач насолоджуватиметься корисними майстрами, об’єднанням пошти, розширеним дизайнером запитів та менеджером зв’язків.

Здатність Photopaint

Цей редактор для зображень або фотографій можна порівняти з Adobe Photoshop, хоча і не настільки складним. Нанесення шарів, різні інструменти та ефекти дозволяють створювати професійні прикраси.

Фотоальбом здатності

Не всім потрібен додатковий органайзер для цифрової графіки, але він має багатовіконний перегляд та перегляди властивостей, які можуть вас зацікавити.

Нічия здібностей

Малювання дозволяє створювати оригінальні векторні зображення.

Версії Office 6 Suite Ability

Ability Office 6 доступний у декількох пакетах набору:

  • Управління здібностями: Написання, електронна таблиця та презентація)
  • Ability Office Professional: Запис, електронна таблиця, база даних, презентація та PhotoPaint

Спробуйте або придбайте Ability Office Suite

Ability Office доступний як безкоштовна 30-денна пробна версія. Ви також можете придбати Ability Office на офіційному сайті завантаження.