Saltar al contenido

Adobe Fresco полегшує малювання на iPhone

9 de abril de 2021

Ключові винос

  • Adobe Fresco дозволяє малювати олівцем Apple на iPad та пальцем на iPhone.
  • Фреска безкоштовна, з деякими платними «профі».
  • Двигун щітки надзвичайно гладкий і швидкий.

Adobe

Якщо ви хочете малювати на своєму iPad або iPhone, Adobe Fresco пропонує надзвичайно реалістичний досвід. Він також – як і чудовий Lightroom від Adobe для iPad – дуже простий у використанні. Фреска нещодавно вийшла на iPhone, і tebapit поспілкувався з Брайаном О’Нілом Х’юзом та Кайлом Вебстером від Adobe у відеочаті, щоб дізнатись більше про програму та про малювання на скляному екрані. «Ми вважаємо, що iPad є найкращим місцем для малювання та малювання, – сказав О’Ніл Хюз, – але це не той пристрій, який ти маєш із собою щохвилини дня. Це телефон».

Змістовий покажчик

Живопис зі світлом

«Живопис» на екрані – це дивний досвід для тих, хто звик використовувати справжню олію, акрил або акварель. Для початку немає текстури та зворотного зв’язку. Полотно не поступається, і протирання оливи неповороткою, зношеною щіткою для свиней – це те саме, що пускання акварелі з гладкого соболя. Але що більш важливо, картина на полотні або папері відображає світло, тоді як картина на iPad випромінює світло.

Британський художник і фотограф Девід Хокні, який звик використовувати нові технології (він навіть використовував факс для створення зображень), був першим розробником віртуальних програм для малювання. «Це дуже новий засіб», – сказав він в інтерв’ю під час виставки 2013 року. «На iPad я можу дуже швидко вловити світло», – сказав він нещодавно в журналі The Spectator у квітні, «набагато швидше, ніж акварель».

Перший запуск

Коли ви вперше запускаєте Fresco, олівець уже вибрано, так що ви можете просто почати малювати. Відчуття надзвичайно швидке, і між Apple Pencil та лінією на екрані немає великого розриву. Додаток використовує графічну платформу Apple від Apple, що призводить до затримки, подібної до затримки власного додатка Apple, який є чемпіоном у цьому відношенні. Ми не будемо заглиблюватися в особливості, але є кілька речей, які нічого не варті. Один з них полягає в тому, що ви можете завантажувати нескінченну кількість власних пензлів, які ви можете створити у Photoshop, а потім просто синхронізувати. Ви також можете відкрити будь-яку з ваших фрескових картин чи ескізів у Photoshop, відредагувати їх, а потім «повернути» назад на Фреску, включаючи нові редагування Photoshop. Якщо щось із одного додатка не сумісне з іншим, воно буде заморожене, але все ще видно, доки ви не перейдете назад.

Параметри публікації та експорту Adobe Fresco застосовуються до портрета на iPad

Adobe

Іншим є те, що додаток розумний, що допомагає у використанні двох видів щіток: векторних щіток та піксельних щіток. Піксельна щітка – це те, що ви думаєте. Він розміщує кольори на віртуальному полотні, подібно до всіх програм для малювання. Векторний пензель відрізняється. Додаток реєструє розмір та напрямок вашого штриха та робить мазок пензля, але він залишається «активним», тому ви можете будь-коли повернутися назад і перемістити штрих, скоротити його, збільшити або зробити що-небудь інше подібно до. Ось як працюють такі програми, як Adobe Illustrator. На фресці, якщо ви намагаєтеся намалювати один вид пензля поверх іншого, він автоматично створює новий шар. А про ті щітки …

 

Фарба двигуна

Спробувавши як Fresco, так і його головного конкурента Procreate, я можу сказати, що кисті у Fresco вражають. «Якщо ви не бачили акварелі на Фресці в дії, коли ви малюєте, фарба насправді рухається по екрану», – каже Вебстер, старший євангеліст Adobe. «І що справжні мокрі носії впливають, коли фарба змішується, вона залишається мокрою постійно, доки ви не вирішите, що вона повинна бути сухою».

Кисті для розмазування Adobe Fresco та параметри сухого носія на iPad

Adobe

Трохи дивно бачити, як фарба продовжує поширюватися після її укладання, але якщо ви звикли до акварелі, то незабаром ви почуватиметесь як вдома. Ви також можете створювати пензлі з власних фотографій і малювати їх на екрані у вигляді текстур. «Прикладом, який я люблю використовувати, є дерева», – каже Вебстер. «Я сфотографував дерево у своєму передньому дворі, і я просто сфотографував кору. І тепер я можу почати малювати нею. Кора дерева чутлива до тиску. Я можу змінити її розмір до тисячі пікселів, і це повний RGB кисть «. Зрештою, живопис – це відчуття. Фреска почувається добре, але, можливо, Procreate відчуває себе краще. Хороша новина полягає в тому, що фреска безкоштовна, тому спробувати її легко. Це досить акуратно, якщо у вас у кишені цілий комплект для малювання.