Saltar al contenido

AirTags можуть не працювати з батареями з покриттям Bitterant

12 de marzo de 2023

Apple заявила, що спроба використовувати батареї, вкриті гіркою речовиною з AirTags, може не спрацювати, оскільки покриття може заблокувати точки контакту та завадити їм працювати. Це може звучати як випадкова проблема, але вона виникає після недавньої заяви Австралійської комісії з питань конкуренції та захисту споживачів (ACCC) щодо Apple AirTags. За словами ACCC, існує занепокоєння щодо того, наскільки легко отримати доступ до батарейного відсіку AirTag, у якому міститься маленька батарея, яку дитина може проковтнути.

Поширений спосіб для виробників продуктів перешкодити дітям ковтати дрібні компоненти, як-от кнопкові батарейки чи ігри Nintendo Switch, – це покрити шматок гірким розчином. Нетоксичне покриття робить продукт неприємним на смак, що відлякує дітей від того, щоб класти його в рот. Однак Apple попереджає, що покриття може блокувати точки контакту батареї у відсіку AirTag, що завадить її належній роботі.

Відображення заряду батареї AirTag

Apple оновила сторінку заміни батареї AirTag, щоб включити цю інформацію та додала попередження про небезпеку задухи. Також рекомендується, щоб під час заміни батареї AirTag переконалися, що відсік повністю закрито. ACCC зазначає, що хоча AirTags відтворюють звуковий сигнал, коли кришка відсіку торкається батареї, це не означає, що відсік надійно заблокований. Щоб переконатися, що відсік надійно захищений, Apple каже повертати кришку до упору. Варто зазначити, що несумісність із батареями, покритими гірким розчином, не є універсальною, тому цілком можливо, що батарея з покриттям все ще може працювати — наголос на «може». Якщо вас турбує потенційна небезпека задухи, і ви не проти витратити гроші на акумулятор, який може не працювати з вашим пристроєм, це варіант.