Saltar al contenido

Amazon намагається допомогти малому бізнесу в день прем’єр

7 de abril de 2021

Ключові винос

  • Малий бізнес отримує допомогу у продажах під час майбутнього прем’єрного дня Amazon.
  • Клієнти можуть вибирати серед компаній, що належать Чорним та жіночим, серед інших категорій.
  • Деякі експерти вважають, що Prime Day може бути програшем для малого бізнесу.

Колекція Smith / Gado / Getty Images

Amazon намагається підсилити малий бізнес під час своєї майбутньої події продажів у День прем’єри, але чи достатньо цього? Інтернет-магазин роздрібно спрямовує клієнтів на малий бізнес під час щорічного заходу 13-14 жовтня. Amazon пропонує заохочення та створила «кураторські» колекції товарів, що продаються малим бізнесом. Але деякі експерти стверджують, що зусилля – це лише невеликий крок для мами та поп-операцій, в яких Інтернет-гігант переважав роками зростання. «Бізнес Amazon – це електронна комерція, і це може стати фактором, що вбиває малий бізнес», – заявив в інтерв’ю електронною поштою Алекс Перкінс, співзасновник сайту All The Stuff, що аналізує інтернет-магазини.

Змістовий покажчик

Надання облич продавцям

Можливо, пам’ятаючи про таку критику, Amazon намагається зосередити увагу на малому бізнесі. Основні члени, які витратять 10 доларів на окремі малі підприємства з 28 вересня по 12 жовтня, отримають ваучер на 10 доларів, щоб витратити на День прем’єри. Amazon також намагається розголосити власників малого бізнесу, які часто безликі за гігантським фасадом веб-сайту. «Бізнес Amazon – це електронна комерція, і це може стати фактором, що вбиває малий бізнес». У розділі Amazon про зустріч з власниками бізнесу покупці знайомляться з віньєтками про власників малого бізнесу. Покупці можуть вибирати з категорій, включаючи чорний, сімейний та жіночий бізнес. Наприклад, він представляє Тоїна Колаволе, засновника та генерального директора Iya Foods. «Я люблю створювати нові захоплюючі способи для своєї сім’ї харчуватися здоровими стравами, натхненними нашою африканською спадщиною», – пише вона на веб-сторінці Amazon.

Підказка Amazon про підтримку малого бізнесу

Акція Prime Day є частиною більших зусиль Amazon щодо допомоги меншим роздрібним торговцям. Компанія заявила, що цього року витратить 18 мільярдів доларів на допомогу незалежному бізнесу з інвестиціями в логістику, інструменти та послуги, а також випустила понад 135 безкоштовних інструментів та послуг, щоб допомогти продавцям збільшити продажі. «У Amazon наша місія – бути компанією, що орієнтується на клієнтів на Землі, і частиною її виконання є з’єднання малого бізнесу з клієнтами», – сказав Джефф Уілк, генеральний директор Amazon у галузі споживачів у світі, у прес-релізі.

За останні місяці тисячі малих підприємств закрилися через економічний спад, спричинений рецесією коронавірусу. Чи можуть їх врятувати такі події, як прем’єрний день Amazon? «Можливо, ні», – заявив в інтерв’ю електронною поштою Джордж Пітчхадзе, співробітник торгового директора інтернет-магазину Thrive Cuisine. «Однак він буде надавати їм короткострокові гроші та деякі довгострокові ресурси. Зокрема, бренди можуть використовувати Prime Day, щоб отримати позитивні відгуки клієнтів; підвищити обізнаність про бренд; націлити довгострокових клієнтів».

Роздрібні продавці звинувачують Amazon у сповільненні продажів

Багато роздрібних торговців звинувачують Amazon у сповільненні продажів ще до пандемії. Amazon стверджує, що це добре для підприємців, але насправді «зростаюче домінування компанії на ринку споживчих товарів робить глибоко негативний вплив на малий та середній бізнес в країні», – сказала Стейсі Мітчелл, співдиректор Інституту місцевих Самостійність у випуску новин. За останні роки десятки тисяч малих підприємств закрили свої двері, і багато хто звинувачує зростаюче домінування Amazon на ринку як великий фактор спаду, додала вона.

Добро чи програш грошей?

Тим часом власний бізнес Amazon процвітає. Компанія заявила, що очікує, що чистий обсяг продажів у третьому кварталі складе від 87 до 93 млрд. Дол. США, що представляє річний приріст від 24% до 33%.

Доставка картонного пакета біля вхідних дверей під час курортного сезону.

Хорхе Віллалба / Getty Images

Незважаючи на зусилля Amazon, деякі експерти вважають, що Prime Day може бути програшем для малого бізнесу. «Для тих, хто не підготувався до цієї торгової події, покращуючи свій запас, час швидко закінчується», – сказав Патрік Коннеллі, співзасновник Інтернету художнього магазину «Stellar Villa» у Брукліні, штат Нью-Йорк, в електронному інтерв’ю. «Важливо також ретельно спланувати рекламу та будь-які рекламні акції, які ви проводите на цій події. Багато продавців перевитрачують гроші на рекламу та роблять круті знижки, що призводять до зниження націнки», – продовжив Коннеллі. «Це дуже легко закінчити з рекордними продажами, але дуже невеликим прибутком або, що ще гірше, втратою грошей. Тому дуже важливо стежити за своїми цифрами, створювати фінансові прогнози та встановлювати розумний бюджет».