Saltar al contenido

Amazon Fire TV Stick’iniz Artık Canlı TV Bulmayı Daha Kolay Hale Getiriyor

10 de abril de 2021

Fire TV, birden fazla Canlı TV hizmetini destekler, ancak hiçbirini bulamamanız önemli değildir. Diğer Canlı TV seçeneklerini keşfedilebilir hale getirerek, yeni güncelleme sizi ana Amazon Fire TV arayüzünün içinde tutmayı amaçlıyor.

Amazon Fire TV'nin Sling, YouTube TV, Hulu ve daha fazlasını içeren Canlı sekmesi

Amazon

YouTube TV, Sling TV, Hulu + Live TV, Pluto TV ve diğerlerinin Fire TV’nizde sunduğu her şeyi gözden geçirmekte sorun yaşıyorsanız, yeni bir güncelleme aramayı kolaylaştırmalıdır.

Ne yeni güncelleme? Amazon Fire TV blogunda açıklandığı gibi, yeni güncelleme, farklı uygulamalarda canlı TV kanallarını aramayı kolaylaştırıyor.

O nasıl çalışır? Değişiklikler tam olarak uygulandığında – YouTube TV bugün kullanıma sunulmalıdır; Önümüzdeki birkaç hafta boyunca Hulu + Live TV – onların Fire TV’nin Canlı sekmesini, Kanal Rehberi ve Şu Anda bölümünü doldurduğunu göreceksiniz. Elbette, önce kendi uygulamalarını indirmeniz ve oturum açmanız gerekir.

Eksiksiz bir programlama kılavuzu görmek için Fire TV’nin entegre kanal kılavuzuna da gidebilir ve favori kanallarınızı ayarlayabilir, bu da daha sonra göz atma satırlarında tercih ettiğiniz kanalları etkileyecektir.

Alexa desteği: Belirli bir kanala manuel olarak gitmek istemiyorsanız, «Alexa, ESPN’ye ayarla» veya «Alexa, şunu arayın:» diyerek Alexa’yı kullanabilirsiniz. Rick ve Morty. » Ancak Amazon, bazı işlevlerin uygulamaya göre değiştiğini belirtiyor.

Sonuç olarak: Fiziksel kablo kutularını geride bırakmak ve akışı benimsemek her zamankinden daha kolay, ancak deneyimi iyileştirmenin her zaman yolları vardır. Fire TV’ye yapılan bu güncelleme bir örnektir ve her zaman izleyebileceğiniz bir şeyler bulunduğunun kanıtıdır. Sadece onu bulmak için doğru araçlara ihtiyacınız var.

Yoluyla: Amazon Fire TV Blogu