Saltar al contenido

Apex Legends – це добре на комутаторі, але я хотів би, щоб це було краще

10 de abril de 2021

Ключові винос

  • Apex Legends нарешті доступний на комутаторі Nintendo.
  • Хоча графіка не така чітка в порівнянні з іншими консолями, вона все одно добре працює і виглядає добре.
  • Найбільшим хітом у версії Switch є блокування на 30 кадрів в секунду, що може зробити крос-гра з іншими консолями трохи клопітною, оскільки вона поставить вас у невигідне становище.

Розваги Nintendo / Respawn

Я присідаю, ковзаючи вниз з пагорба переді мною. У будівлях праворуч від мене лунає стрілянина, і я чую, як хтось біжить ліворуч від мене. Я все, що залишилося від мого загону. У мене є лише пістолет, а стрілянина наближається. Ще кроки зліва від мене. Я кручуся якомога швидше, використовуючи джойстик на контролері комутатора. Але я занадто повільний; ворог уже підбиває свій постріл. Саме ці моменти, що гризуть нігті, роблять ігри Battle Royale подібними Apex Legends настільки захоплююча, і швидка дія безкоштовного бойового королівства Respawn Entertainment – це те, що багатьом сподобалося з моменту його випуску в 2019 році, включаючи і мене самого. Тепер, коли гра дійшла до комутатора Nintendo, ще більше потенційних «легенд» опускаються в Kings Canyon, щоб довести свою заслугу. «Apex Legends є бажаним доповненням до бібліотеки Switch «.

Верхівка поєднує в собі дії бойових королівських команд із класовими ролями стрільця-героя – думайте Overwatch відповідає Fortnite або PlayerUnknown’s Battlegrounds (він же PUBG). Існує безліч персонажів, які можна розблокувати, кожен з яких включає власні навички та вміння, і ви знайдете гарний набір зброї, доступний навколо трьох карт, які гра може запропонувати. Це весела королівська битва, на яку не потрібно занадто багато, і вона відчуває себе як вдома на комутаторі Nintendo. Однак є кілька застережень.

Змістовий покажчик

Вимкнення

Як і багато інших шутерів від першої особи, Apex Legends вигідні, коли гра працює безперебійно. Версія гри для ПК може легко отримати солідних 60 кадрів в секунду (FPS). Версії PS4 та Xbox One, випущені одночасно з ПК, також запускають гру із заблокованою швидкістю 60 кадрів в секунду, забезпечуючи плавний та послідовний досвід протягом матчів. На комутаторі Nintendo Apex Legends довелося зробити кілька жертв, щоб перейти до портативної гібридної консолі. Замість того, щоб працювати на 1080P при стикуванні, гра працює на 720P. Ця роздільна здатність ще більше падає при відтворенні в ручному режимі, роздільна здатність досягає 576P. FPS також блокується на 30 FPS в обох режимах, щоб забезпечити більш плавний досвід гри.

Ці зміни надзвичайно помітні у версії Верхівка. Відразу після завантаження в гру я помітив, що текстури виявилися трохи каламутнішими і набагато м’якшими, ніж різкі текстури, які я звик бачити на своєму ПК. Це було не страшно, і одного разу, коли я увійшов у матч і почав пересуватися, це насправді мало великого значення, оскільки моя увага була зосереджена на пошуку обладнання та збитті ворогів.

Ледь пропустивши позначку

Однак зниження візуальної вірності не є порушенням. Багато інших ігор, наприклад Легенда про Зельду: Подих дикої природи мають нижчу якість зображення на комутаторі. Проблема полягає в блокуванні 30 кадрів в секунду. Боротьба, яка повинна бути швидкою і рівномірною, часто виходить млявою. Це не означає, що комутатор робить погану роботу, керуючи грою; незважаючи на падіння продуктивності тут і там, воно в основному стабільне. Справа в тому, що все це заблоковано на 30 кадрів в секунду, що робить усе повільнішим. «Відразу після завантаження в гру я помітив, що текстури виявилися трохи каламутнішими».

Верхівка також має кросплей, що дозволяє гравцям Switch переходити до ігор з іншими на PlayStation, Xbox і навіть на ПК. Це приємне доповнення, але проблема – ще раз – полягає в його FPS. Оскільки ви перемикаєтеся на 30 кадрів в секунду на комутаторі, вам важко буде конкурувати з гравцями, які не перемикаються. Інші консолі заблоковані на 60 кадрів в секунду, що означає, що ці гравці матимуть швидший час відгуку та більш плавний ігровий процес, оскільки гра може відображатись із подвоєною швидкістю, яку робить комутатор. Не дозволяйте перерахованому вище перешкоджати вам, як Верхівка Легенди є бажаним доповненням до бібліотеки Switch. Але, якщо ви збираєтеся використовувати Switch як основну консоль під час гри, я настійно рекомендую вимкнути кросплей і просто насолоджуватися ним з іншими гравцями Switch. Це врятує вас від головного болю в довгостроковій перспективі.