Saltar al contenido

Apple вирішує проблеми з конфіденційністю за допомогою AirTags і Find My

11 de abril de 2022

Apple планує запровадити низку змін у AirTags та мережі Find My для усунення небажаного відстеження. Apple нещодавно оголосила про зміни, заявивши, що тісно співпрацює з експертами з безпеки та правоохоронними органами, щоб вирішити, які покращення слід зробити для кращого захисту користувачів. Спочатку зміни включатимуть нові сповіщення та попередження, тоді як Apple працює над додаванням нових функцій безпеки, які планується випустити пізніше цього року.

У майбутньому оновленні нові користувачі AirTag отримають сповіщення про те, що продукт призначений лише для використання на власних речах. Якщо ви використовуєте його неправильно, поліція може отримати інформацію, яка ідентифікує власника AirTag. AirPods також використовувалися для відстеження людей, і в цьому ж оновленні на вашому iPhone з’явиться сповіщення про те, що ви подорожуєте з невідомим AirPod. Раніше в сповіщенні лише згадувалося «Виявлено невідомий аксесуар». Apple також оновила свою статтю про небажане відстеження, щоб краще пояснити поточні функції безпеки в AirTags, AirPods і мережі Find My, а також про те, що викликає сповіщення системи безпеки. Що стосується нових функцій, Apple працює над додаванням Precision Finding, який діє як гідролокатор, щоб знайти невідомі AirTags на людині. Ця функція поєднує в собі кілька можливостей iPhone для визначення місцезнаходження пристрою за допомогою тактильного зворотного зв’язку.

Людина за допомогою AirTag

Apple також планує збільшити гучність на AirTags і сповіщати людей раніше, якщо буде знайдений невідомий пристрій, але Apple не сказала, наскільки голосніше або як швидше з’являться сповіщення. Оскільки ці функції все ще розробляються, немає точної інформації про те, коли ці функції з’являться, і яка версія програмного забезпечення включатиме оновлення.