Saltar al contenido

Apple каже, що виправила помилку синхронізації iCloud CloudKit

2 de junio de 2023

Apple нарешті виправила постійну помилку CloudKit, яка спричиняла проблеми із синхронізацією iCloud у багатьох сторонніх розробників та їхніх користувачів.

У листопаді 2021 року розробники почали повідомляти про помилки CloudKit, через які раніше функціонуючі функції синхронізації припиняли працювати. Постійні проблеми призвели до того, що деякі розробники взагалі відмовилися від функцій синхронізації. Тепер Apple підтвердила, що розглядає помилку, і заявила, що її інженери впровадили виправлення.

Помилка часто призводила до того, що користувачі отримували помилку 503 «Помилка запиту» або «Сервіс недоступний», навіть якщо розробник не змінив основний код програми. У результаті багато користувачів не могли належним чином синхронізувати свої дані між пристроями. Оскільки не вдалося відтворити помилку, щоб спробувати вирішити проблему, розробники звернулися по допомогу до Apple, але їх часто перенаправляли до помічника Apple Feedback Assistant. Apple підтвердила, що перевірила ці звіти, але не прокоментувала, чому розробникам було наказано звертатися до Feedback Assistant замість Support. «Помилки, які ви бачите тут, нагадують обмеження запитів, яке може впливати на конкретного користувача або контейнер в цілому, — заявила Apple у своїй відповіді. — Основна проблема призвела до того, що у ваші програми CloudKit повертається велика кількість цих відповідей на помилки. у певних ситуаціях і з тих пір було вирішено». Далі було сказано: «Ви більше не повинні бачити ці повідомлення про помилки з консолі CloudKit або з пристроїв, на яких запущено вашу програму». Якщо ви раніше стикалися з цією помилкою, функції синхронізації ваших програм мають почати працювати належним чином. Хоча, якщо розробник вимкнув функції синхронізації, спочатку потрібно буде дочекатися їх повторного впровадження.