Saltar al contenido

Apple планує приголомшливе оновлення ваших профі AirPod безкоштовно

30 de abril de 2021

Для більшості нових функцій сьогодні потрібен новий пристрій – див. Приклади в Apple Watch. Однак просторовий звук надасть вам повноцінну звукову систему для кінотеатрів і кінотеатрів, лише із оновленням програмного забезпечення.

Мері-Енн Іонаску від Apple, яка пояснює просторовий звук у WWDC.

Рідко, коли компанія пропонує значний крок вперед у функціональних можливостях, не просячи придбати абсолютно новий пристрій, щоб використовувати його. Apple не відрізняється, тому що для багатьох нещодавно оголошених функцій потрібні нові Apple Watch або iPhone, щоб повною мірою скористатися оновленими доповненнями програмного забезпечення. Однак зараз Apple пропонує абсолютно новий спосіб переглядати телевізор та фільми на своїх пристроях за допомогою AirPod Pro: Spatial Audio.

За сценою: Окрім безлічі нових оновлень ОС для iOS, macOS, iPadOS, watchOS та tvOS, Apple під час WWDC представила старшого інженера прошивки AirPods Мері-Ен Іонаску, щоб поговорити про нову аудіофункцію. В основному, команда Apple розробила алгоритм, щоб створити ілюзію, що звук надходить на вас з усіх боків: ліворуч, праворуч, спереду, ззаду і навіть над головою. За словами Йонаску, це буде працювати з Dolby 5.1, 7.1 і Dolby Atmos, що робить його ідеальним для перегляду вмісту, закодованого для цього аудіо, на вашому iPad або iPhone (можливо, Apple TV).

Розширений звук: Навіть якщо ви рухаєте головою, сказала вона, ваші AirPod Pros відстежуватимуть, де закінчується ваша голова, і розміщують звук так, ніби він все ще надходить з екрана перед вами, замість того, щоб цілити його прямо у вашу голову. Крім того, якщо ви пересуваєте iPad, наприклад, Spatial Audio також враховуватиме це, і переконайтеся, що під час перегляду у вас є передбачуване звукове поле.

Нижня лінія: Отримання такого роду стрибків до вашої звукової системи, як правило, означає, що вам доведеться купувати новий набір AirPods. На щастя для тих з нас, хто щойно придбав ці навушники віком до року, Apple може продовжити це приголомшливо корисне оновлення простим оновленням програмного забезпечення, яке міститься в нових системах ОС (які будуть доступні розробникам як бета-версія в липні, а решта з нас, швидше за все, восени).

Дізнайтеся більше про iOS