Saltar al contenido

Apple тут, щоб навчити вас захищати вашу конфіденційність

18 de abril de 2021

Ключові винос

  • Новий посібник Apple допомагає захистити вашу особисту безпеку.
  • Дізнайтеся, як зупинити доступ сталкерів до вашого місцезнаходження та календаря, а також як визначити, чи не зламаний ваш iPhone.
  • Facebook переляканий тим, що Apple дозволяє користувачам контролювати власні дані.

Daviles / Getty Images

У новому документі підтримки Apple показує вам, як захистити свій iPhone, а також, власне, від зловмисних акторів. Це може допомогти вам помітити попереджувальні знаки зламаного телефону, а може навіть допомогти утримати електронні переслідувачі. Наші телефони завантажені особистою інформацією, і вони також знають, де ми знаходимось і що робимо. Новий PDF від Apple пропонує детальний огляд того, про що і як потрібно дбати. Він навіть пропонує контрольні списки, щоб ви могли переконатись, що не ділитесь своїм місцезнаходженням, що все ще не ділитеся фотографіями, зустрічами в календарі тощо, і що ніхто не має доступу до вашого пристрою чи облікових записів. Це трохи страшно, але це також Apple у найкращому вигляді. «Я так пишаюся компанією Apple, яка опублікувала цей посібник щодо пристрою та доступу до даних для особистої безпеки», – написав спеціаліст Apple з питань доступності iOS Sommer Panage. «Я сподіваюся, це може допомогти кожному, хто має справу з інтимним спостереженням партнера або переслідуванням когось, кому ви довіряли».

Існує багато-багато способів, як ваш iPhone може передавати приватну, а часом і небезпечну інформацію, але якщо вас не зламали, більшість із них залежать від налаштувань, які ви залишили на собі. Наприклад, якщо ви використовуєте Family Sharing, ви можете ділитися покупками програм та передплатами з членами сім’ї, але ви також можете ділитися своїми календарями, своїм місцезнаходженням і, можливо, фотографіями. Якщо ви розлучитеся з кимось, вони все одно знатимуть, де ви знаходитесь і що ви робите, якщо ви не скасуєте доступ. Якщо ви потрапили до сім’ї, якою керує хтось інший, ви можете легко піти. Документ чудово читається і глибоко копає, але при цьому залишається цікавим і простим для наслідування. Навіть якщо вам це не потрібно вам самим, можливо, ви захочете додати його в закладки, щоб поділитися з друзями та родиною, якщо і коли їм потрібна допомога. Це може здивувати вас, наскільки це часто. «У минулому житті я працював в магазині Apple, і у мене так багато розмов закарбувалося в моєму серці / пам’яті людей, які злякалися, тому що їхній партнер / колишній партнер активно контролював усе, що вони робили», – пише інженер Apple Health QA Роді Альбуерн у Twitter.

Змістовий покажчик

Apple та конфіденційність

Apple обговорює свою прихильність конфіденційності, коли тільки може. Це тому, що це ключовий диференціатор у технічному бізнесі, де ваші приватні дані розглядаються як законний товар, який потрібно збирати та продавати. І Apple справді підтримує цю розмову. Ось кілька чудових функцій конфіденційності, про які ви, можливо, не знали.

  • Коли ви використовуєте Apple Pay в Інтернеті або в магазині, він не використовує фактичний номер вашої кредитної картки. Натомість він генерує маркер, який ви можете змінити в будь-який час. Це зупиняє продавців відстежувати вас.
  • Якщо ви використовуєте Увійти в систему Apple щоб увійти в веб-сайти та додатки, він не буде повідомляти вашу адресу електронної пошти (ви можете ввімкнути, якщо хочете). Натомість програма повинна надсилати будь-які електронні листи на адресу, згенеровану Apple, яка пересилає її вам.

«Я підтримую конфіденційність Apple, але я не думаю, що це заходить достатньо далеко», – сказав інженер-програміст, який займається питаннями безпеки, який (дещо належним чином) бажає залишатися анонімним. tebapit за допомогою прямого повідомлення. Він сказав, що, наприклад, не довіряє Siri, і наполягає на відключенні функції «Hey Siri», яка завжди слухає.

Facebook ненавидить конфіденційність

Facebook насправді не любить все жорсткіші заходи конфіденційності Apple, і це тому, що весь бізнес Facebook побудований на збиранні якомога більше інформації про вас, тому він може краще націлювати рекламу. Це, зазначає The New York Times, машина спостереження. Apple збирається припинити відстеження реклами Facebook однією простою зміною – новою опцією запобігання відстеженню, яка дозволить користувачам відмовитися від відстеження реклами. Ось діалогове вікно, яке з’являється щоразу, коли програма хоче відстежувати вас:

Повідомлення Apple про відстеження людей побачать на своєму iPhone.

Це воно. І все-таки Facebook зовсім з’їхав з глузду. Він видалив повноцінні оголошення в The Wall Street Journal, Нью-Йорк Таймс, і The Washington Post, намагаючись перетворити це в історію про напад Apple на малий бізнес. Серйозно. Ви можете прочитати весь текст на Mac Rumors. Це хороший. Фонд електронних прикордонників назвав це «смішним». Ось відповідь Apple, яку поділився Майк Ісаак з Нью-Йорку: «Ми вважаємо, що це просто питання захисту наших користувачів. Користувачі повинні знати, коли їх дані збираються та передаються в інші програми та веб-сайти, і вони повинні мати вибір дозволяти це чи ні «.

Цей бій тільки починається, і це буде цікаво спостерігати. Facebook, здається, переполох. Вся його бізнес-модель покладається на необмежений доступ до будь-яких даних, які вона захоче взяти. Apple дозволяє користувачам закрити це, і, звичайно, більшість із нас це зробить. І цілком ймовірно, що це означає, що все стане по-справжньому потворним.