Saltar al contenido

Apple AirPort Express – Що потрібно знати

15 de abril de 2021

Apple офіційно припинила роботу Apple Airport Express у квітні 2018 року, але вона все ще може бути доступною новою з решти запасів, а також відремонтованою або використаною в окремих мережах роздрібної торгівлі. Однак досі використовуються мільйони одиниць. Як результат, ця стаття продовжується. Ви можете використовувати AirPort Express для розширення Wi-Fi від вашого бездротового маршрутизатора, а також він може виконувати роль точки доступу. AirPort Express може отримати доступ до музики або аудіо, що транслюється з iPhone, iPad, iPod або iTunes через ваш комп’ютер, а за допомогою AirPlay відтворювати його на підключеному динаміку, стереосистемі або домашньому кінотеатрі. AirPort Express має ширину 3,85 дюйма, глибину 3,85 дюйма і висоту близько 1 дюйма. Для роботи потрібен джерело змінного струму.

Змістовий покажчик

Підключення до аеропорту Express

AirPort Express має два порти Ethernet / LAN. Один призначений для підключення до ПК, концентратора Ethernet або мережевого принтера. Інший призначений для дротового підключення до модему або мережі на основі Ethernet. Airport Express також має USB-порт, який може підключати немережевий принтер, дозволяючи бездротову мережеву друк на будь-якому принтері.

Fletcher6 / Wikipedia Commons
Airport Express має 3,5-мм порт для міні-роз’єму (див. Фото вище), який можна підключити до акустичних систем з живленням або через адаптер підключення RCA (який має 3,5-мм з’єднання на одному кінці та RCA-з’єднання на іншому) до звукової панелі , звукова база, стерео / приймач для домашнього кінотеатру або аудіосистема, що має набір аналогових стереозвукових вхідних підключень. На передній панелі AirPort Express є індикатор, який світить зеленим кольором, коли він підключений до домашньої мережі та готовий до передачі. Він світиться жовтим, якщо не підключений до домашньої мережі.

Налаштування AirPort Express

Щоб налаштувати Airport Express, вам потрібно запустити службу Airport Utility на вашому iPhone, Mac або ПК. Якщо ви використовуєте маршрутизатор Apple, такий як Airport Extreme, на вашому комп’ютері вже встановлена ​​програма Airport Utility. Якщо ви використовуєте Airport Extreme, встановіть програму Airport Utility на вашому Mac або ПК, і вона проведе вас по кроках для запуску вашого аеропорту Express Express і розширення вашої мережі до Airport Express.

Використання AirPort Express як точки доступу

Після налаштування AirPort Express бездротово підключатиметься до маршрутизатора вашої домашньої мережі. AirPort Express може передавати це бездротове підключення до 10 бездротовим пристроям, дозволяючи всім їм підключатися до вашої домашньої мережі. Хоча бездротові пристрої, що знаходяться в одному районі з аеропортом Express, ймовірно, будуть знаходитися в зоні дії маршрутизатора, пристрої в іншій кімнаті або далі від маршрутизатора домашньої мережі можуть краще підключатися по бездротовому зв’язку до сусіднього AirPort Express. AirPort Express може розширити вашу мережу WiFi, ставши точкою доступу. Це практично для розширення до пристрою для потокової передачі музики в гаражі або комп’ютера в сусідньому офісі.

Використання AirPort Express для трансляції музики

Apple AirPlay дозволяє передавати музику з iTunes на вашому комп’ютері, iPod, iPhone та / або iPad на пристрій із підтримкою AirPlay. Ви можете використовувати Airplay для трансляції на Apple TV та ресивери домашнього кінотеатру з підтримкою AirPlay, а також на інші пристрої AirPlay, такі як iPhone. Ви також можете використовувати AirPlay для прямої трансляції до AirPort Express.

  1. Підключіть AirPort Express до мережі змінного струму і переконайтеся, що зелене світло вказує на те, що він підключений до вашої домашньої мережі. Тепер ви можете використовувати AirPlay для надсилання музики на ваш AirPort Express.

  2. Щоб слухати потокову музику за допомогою AirPort Express, підключіть її до аудіовходу на вашому стерео / AV-приймачі або підключіть до динаміків із живленням.

  3. Щоб транслювати музику з комп’ютера, відкрийте iTunes. У нижньому правому куті вікна вашого iTunes ви помітите спадне меню, в якому перелічені доступні пристрої AirPlay у вашій установці.

  4. Вибирайте AirPort Express зі списку, а музика, яку ви відтворюєте в iTunes, відтворюватиметься через приймач домашнього кінотеатру або динаміки з живленням, підключені до AirPort Express.

  5. На iPhone, iPad або iPod шукайте піктограму Airplay зі стрілкою в коробці під час відтворення музики чи аудіо.

  6. Натисніть на Значок ефіру створити список джерел Airplay.

  7. Виберіть AirPort Express Ви можете передавати музику з сумісних програм із підтримкою Airplay з iPad, iPhone або iPod, а також слухати музику через динаміки або стереосистему, підключені до AirPort Express.

Інші речі для перевірки

  • Переконайтеся, що будь-які акустичні колонки, підключені до AirPort Express, увімкнені.
  • Якщо AirPort Express підключено до стерео або приймача домашнього кінотеатру, його потрібно увімкнути і перемкнути на вхід, де ви підключили AirPort Express.
  • Якість звуку визначається якістю вихідних медіафайлів та можливостями вашої аудіосистеми та динаміків.

Кілька пристроїв Airplay та цілі домашні аудіосистеми

Додайте більше ніж одну AirPort Express у свою домашню мережу, і ви зможете одночасно здійснювати трансляцію до всіх них. Ви також можете одночасно транслювати на AirPort Express та Apple TV. Це означає, що ви можете відтворювати ту саму музику у своїй вітальні, спальні та в лігві, або в будь-якому місці, де ви розміщуєте AirPort Express та колонки або Apple TV, підключене до телевізора. AirPort Express також можна використовувати в поєднанні з частиною багатокімнатної аудіосистеми Sonos.

Airport Express та Apple AirPlay 2

Незважаючи на те, що AirPort Express припинено (як зазначено на початку цієї статті), Apple надала оновлення мікропрограми, що дозволяє використовувати його з AirPlay 2. Це означає, що, хоча ви більше не зможете використовувати його як Wi-Fi Fi-маршрутизатор, ви все ще можете використовувати AirPort Express як розширювач Wi-Fi для деяких пристроїв, а його термін експлуатації також продовжено та розширено для використання в якості пункту потокового прийому в бездротовій програмі бездротового багатоканального / багатокімнатного аудіо .