Saltar al contenido

Apple Fitness + Ціна, дата виходу, особливості та новини

17 de abril de 2021

Apple Fitness + (він же Apple Fitness Plus) пропонує години тренувань (і додає більше щотижня) для Apple Watch, щоб допомогти вам досягти ваших фітнес-цілей. Ви можете використовувати Apple Fitness + на своєму iPhone, iPad або Apple TV. Послуга є однією з шести, які можна включити в підписку на Apple One.

Змістовий покажчик

Що таке Apple Fitness +?

Apple Fitness + – це передплатна послуга тренувань, доступна на iOS 14.3 та watchOS 7.2. Вам не потрібні спеціальні тренажери, щоб скористатися перевагами фітнесу. Використовуйте те, що маєте вдома, відстежуючи статистику та порівнюючи результати своєї діяльності з іншими, хто навчався в тому ж класі. Багато тренувань не вимагають ніякого обладнання, тоді як деякі вимагають мінімальних передач, таких як набір гантелей. Тренування включають йогу, високоінтенсивні інтервальні тренування (HIIT), тренування на біговій доріжці тощо. Виберіть тренування за тривалістю, тренером або типом музики, щоб знайти клас, який вам підходить. Служба передплати Apple Fitness + відчуває себе прямим викликом компанії Peloton, яка має дорогі власні велосипеди та щомісячну передплату на тренування.

Коли вийшов Apple Fitness +?

Apple Fitness + став доступним у понеділок, 14 грудня 2020 року, як і оновлення для iOS та watchOS. (Якраз до прийняття новорічних рішень!) Щоб зареєструватися, перейдіть на веб-сайт Apple Fitness + і натисніть Спробуйте безкоштовно. Власники Apple Watch можуть спробувати послугу безкоштовно протягом одного місяця. Якщо ви купуєте новий Apple Watch Series 3 або новішої версії, ви отримуєте три місяці безкоштовно. Поділіться передплатою з до п’яти членів сім’ї.

Фітнес + Деталі

Ось усі подробиці про послугу підписки на Apple Fitness +, включаючи ціну.

Ціна 9,99 дол. США на місяць або 79,99 дол. США на рік.
Знижки Поточні власники Apple Watch отримують один місяць безкоштовно і можуть ділитися з ними до п’яти членів сім’ї. Купуючи новий Apple Watch (Серія 3 або новішої), Ви отримуєте три місяці безкоштовно.
Крок ліфта Фітнес + пропонує живі заняття з тренувань, які ви можете відвідувати вдома або в тренажерному залі. Ваш Apple Watch вимірює пульс та інші показники та відображає їх на вашому iPhone, iPad або Apple TV.
Сумісні пристрої Apple Watch Series 3 або пізнішої версії з watchOS 7 або новішої версії та одним із наступних:

—IPhone 6s або новішої версії з iOS 14.3 або новішої версії.

—IPad з iPadOS 14.3 або новішої версії.

—Яблучний телевізор із версією tvOS 14.3 або новішої версії.

Необхідне обладнання Залежно від тренування вам може знадобитися бігова доріжка, велотренажер, гантелі чи інше обладнання. Apple заявляє, що існує безліч видів діяльності, для яких не потрібно ніякого спорядження.
Для кого це Тренування доступні для всіх рівнів, включаючи початківців.
Як його отримати Фітнес + доступний через додаток Фітнес на iPhone, iPad та Apple TV. Також доступний окремий додаток Watch.

Помітні функції Apple Fitness +

Apple Fitness + інтегрований з вашим Apple Watch, відстежуючи ваші показники та вимірюючи пульс, відстань, спалювання калорій тощо. Ця інформація відображається на вашому iPhone, iPad і Apple TV, тому вам не потрібно дивитись на зап’ястя, поки ви його потієте. Коли ви закриваєте кільце активності (виконуйте свою повсякденну мету), на екрані з’являється вітальна анімація, яка стимулює вас. Apple Watch ставить три цілі (рухатися, вправлятись і стояти) і відстежує їх щодня. Коли ви використовуєте Apple Fitness +, він пропонує рекомендації щодо тренувань на основі вашої історії та пропонує нові тренажери та вправи, які ви можете спробувати. Шукайте та фільтруйте тренування відповідно до ваших уподобань, таких як тривалість заняття або рівень інтенсивності.

Тренери Apple створюють списки відтворення, зручні для тренувань, спільно з редакторами Apple Music.

Плейлист Apple Fitness + на базі Apple Music.

Якщо ви абонент Apple Music, завантажте списки відтворення Fitness + у свій обліковий запис.

Фітнес + Час для прогулянок

Якщо ви хочете скористатися перевагами ходьби як частини свого режиму вправ, але виявити себе невмотивованим або нудним, Apple Fitness + має унікальну та надихаючу функцію, яка може змусити вас рухатися. Час до прогулянки складається з 25-40-хвилинних епізодів із надихаючими та унікальними гостями, які висвітлюють свої особисті подорожі, мотивацію, отримані уроки та найбільш вразливі та визначальні моменти життя. Ці епізоди записуються під час прогулянки гостя в районі або в місці, яке для них має значення. Поки гість ділиться своїми історіями, ти відчуваєш ніжне натискання на зап’ястя, щоб показати появу фотографій на Apple Watch, щоб проілюструвати їхні випробування та тріумфи. Коли гість закінчить ділитися своєю історією, вас частують піснями, які вони вибрали, тож ви можете продовжувати свою прогулянку, слухаючи музику, близьку до історії гостя.

Епізод

Apple розробила Time to Walk, щоб надихнути користувачів ходити частіше і на більші відстані, у своєму темпі, коли вони гуляють разом із мотиваційними успішниками, такими як Доллі Партон, Дреймонд Грін, Узо Адуба та Шон Мендес. Для абонентів, які користуються інвалідним візком, Time to Walk стає Time to Push, автоматично пристосовуючись до тренування на відкритому візку. Кожен понеділок виходять нові серії «Час прогулянки», і всі серії доступні за підпискою на Фітнес +. Вам сподобаються AirPods або парні навушники Bluetooth, щоб насолоджуватися Time to Walk.