Saltar al contenido

Apple Glass: дата випуску, ціна, характеристики, новини та чутки

16 de abril de 2021

Подейкують, що Apple Glass (він же Apple Glasses) є наступним кроком у доповненій реальності для споживачів. Apple отримала патент США на « передбачувану систему з підтримкою віртуальної реальності », а ще на пристрій, який можна носити на голові, і який, здається, є частиною давно розповсюдженої головної системи дисплея з доповненою / змішаною реальністю від технічного гіганта .

Публікація патенту США 20210034145

Змістовий покажчик

Коли вийде Apple Glass?

Є дуельні думки щодо дати випуску, частково тому, що, можливо, є три типи окулярів / окулярів, які з часом будуть випущені. Плідний випускник Apple Джон Проссер припустив (і він часто правильний зі своїми прогнозами) у травні 2020 року AR-окуляри можуть бути представлені в першому кварталі 2021 року. Однак поважний аналітик Apple Мінг-Чі Куо більше схиляється до першого кварталу 2022 року ( принаймні для «типу шолома»). Орієнтовний графік випуску, отриманий AppleInsider, схоже, підтримує прогнози Мін-Чі Куо, а також припускає, що насправді триває два типи проектів Apple Glass. MacRumors також стверджує, що його джерела стверджують, що Apple працює над двома AR-проектами, які включають гарнітуру з доповненою реальністю, яка вийде в 2022 році, а більш вдосконалену версію випустять у 2023-2025 (можливо, навіть контактні лінзи через кілька років після цього). Чи все вони називатимуться Apple Glass, ще можна обговорити. Придбання NextVR було визнано чітким кроком у напрямку AR / VR для Apple. TechRadar припустив, що його досвід трансляції вмісту може виявитися корисним у довгостроковій перспективі для Apple, поряд із угодами про ліцензування спортивного вмісту.

Оцінка дати виходу tebapit

Шукайте Apple Glass у 2022 році. Враховуючи пандемію та наслідки затримки Apple, нам зручніше перейти на сторону Мінг-Чі Куо і зробити ставку на підтвердження 2022 року та потенційний продаж першої версії, а більш досконала версія піде в 2023 році. Шукайте тизер до виступає як заява «One More Thing» на стандартній події запуску продукту Apple із звичайною програмою Apple MO «спочатку оголосити, випустити місяцями пізніше».

Скільки коштуватиме Apple Glass?

За словами Проссера, початкова ціна складе близько 500 доларів США плюс ціна рецепта для окулярів (за потреби).

Де попередньо замовити

Оскільки офіційного оголошення не було, попередньо замовляти немає чого. Тим не менше.

Останні новини про Apple Glass

Ви можете отримати більше новин Smart & Connected Life від tebapit на всі види тем; ось ще кілька історій (і деякі з цих чуток) про Apple Glass тим часом.

Особливості та характеристики Apple Glass

Тут ми повністю розпускаємо чутки, але це лише ті, що мають сенс. Ось що ми очікуємо:

 • Як можна ближче за стилем до типових окулярів
 • Напівдюймовий дисплей із роздільною здатністю 1280×960 із використанням OLED-дисплеїв Sony
 • Усі дані оброблятимуться на iPhone
 • Пластикові або металеві рами
 • Обидві лінзи відображатимуть інформацію
 • Інтерфейс користувача під назвою «Правий борт»
 • Керується жестами
 • Датчик Лідара на правій скроні
 • Понад 12 камер, як низької, так і високої роздільної здатності
 • Функції бездротової зарядки
 • Можливість сканування QR-кодів Apple

Prosser стверджує, що поточні дані LiDAR із iPad Pro 2020 року надходять прямо до команди Apple Glass. IPhone 12 Pro Max 2020 також має LiDAR, тому, якщо у вас є одна з цих систем, і він має рацію, ви просто можете допомогти у розробці цих нових AR-окулярів.

Як працює Apple Glass?

Ніхто точно не знає, але загальна ідея патенту – це система окулярів, яка використовує датчики для виявлення та відстеження руху. Слово «foveated» походить від ідеї «foveated rendering», яка по суті змінює те, що бачить око, коли щось розглядається через фовеативну лінзу. В патентній анотації сказано: „Прогнозована система з фореєваною віртуальною реальністю може фіксувати уявлення про навколишній світ за допомогою кількох роздільних здатностей. Інтелектуальна система віртуальної реальності, що передбачає, може включати одну або більше камер, сконфігурованих для збору даних зображення нижчої роздільної здатності для периферійного поля зору, одночасно збираючи дані зображення більш високої роздільної здатності для вузького поля зору, що відповідає лінії зору користувача. Крім того, система візуальної реальності з передбачуваною фовеацією може також включати один або кілька датчиків або інших механізмів, таких як модулі відстеження погляду або акселерометри, для виявлення або відстеження рухів ‘. Тоді, будуючи цей реферат, можна було б поглянути на подібні ідеї інших компаній, щоб почати отримувати уявлення про те, що побачить око. Nvidia провела деякі дослідження з цього приводу і має кілька цікавих зображень, які дають загальне уявлення про те, як може працювати щось на зразок Apple Glasses. Цей папір із тривимірною графікою від Microsoft Research також корисний для розуміння того, куди Apple прямує з Apple Glass.