Saltar al contenido

Apple HomePod Mini – крихітний, гучний і гордий

14 de abril de 2021

Ключові винос

  • HomePod Mini симпатичніший за свого попередника і має рецесійну ціну 99 доларів.
  • Міні оснащений чіпом S5, який, за словами Apple, дозволяє обробляти «обчислювальний звук», щоб налаштувати звучання музики 180 разів на секунду.
  • Обіцяне оновлення дозволить міні використовувати візуальні, звукові та тактильні ефекти при передачі звуку з одного пристрою на інший.

Яблуко

Мій оригінальний HomePod займає особливе місце в моєму серці, навіть незважаючи на те, що Сірі в кращому випадку є непостійним помічником. У свої погані дні Сірі взагалі не реагує на моєму HomePod, і відчувається, як примара на сліпому побаченні. Але коли вона мене почує, звук неймовірний. По-справжньому в Apple, здається магічним, що маленький, чужий на вигляд чорний стручок може створювати музику, що наповнює кімнату, яка звучить так само добре, як гідна система Hi-Fi. Однак ціна цього чудового звуку стрімка – 299 доларів. Ось чому я серйозно з нетерпінням чекаю HomePod mini, щойно оголошений за набагато більш сприятливу для рецесії ціну в 99 доларів. Міні, як стверджує Apple, забезпечує «дивовижний» звук за допомогою таких технологій, як новий процесор та «вдосконалене» програмне забезпечення. Він доступний у білому та космічному сірому кольорі, попереднє замовлення розпочинається 6 листопада, а доставка почнеться з 16 листопада.

Змістовий покажчик

Гарний вигляд

Оригінальний HomePod виглядає зловісно в хорошому сенсі. Це чорний циліндр із театрально світиться вогнями зверху, що нагадує пристрій, який негідник у поганому бойовику може використати для вибуху. Міні також виглядає дивним, але я захоплююся його формою цибулини з текстурою стільника зовні. У верхній частині також є вогні, але цього разу вони барвисті та веселі. Це кричить футуристичний освіжувач повітря.

Конкуренція дизайнерів серед розумних колонок стає жорсткою. Динаміки Amazon Echo почали виглядати настільки ж потворно, як типове технічне обладнання, яке ви хочете десь сховати. Але новий Echo (також 99 доларів) кругліший, стильний і навіть буває різних кольорів. Новіша версія інтелектуального динаміка Google, Nest Audio від Google (знову 99 доларів!), Також випускається в безлічі заспокійливих відтінків, таких як рожевий та синювато-зелений. Гучномовець Google виглядає як гігантська пастила кольору тканини. Я повністю інвестував в екосистему Apple, купивши музику на iTunes на сотні доларів, і я передплатник Apple Music. Це робить HomePod легким для мене. Крім того, якість звуку на HomePod перевершує все, що я чув у ціновому діапазоні.

Чудові характеристики

З внутрішньої сторони міні оснащений чіпом Apple S5, який, за словами Apple, керує обчислювальною обробкою звуку, яка регулює звучання музики 180 разів на секунду. Кілька міні-динаміків можуть синхронно відтворювати музику та “розумно” створювати стереосполучення, коли розміщені в одній кімнаті. Міні призначений для роботи з Apple Music, подкастами, радіостанціями iHeartRadio, radio.com, TuneIn, а також найближчими місяцями іншими музичними сервісами, такими як Pandora та Amazon Music. Однак йому бракує підтримки Spotify, одного з найбільших гравців у потоковому музичному просторі.

Менша вартість міні означає, що створення розумної мережі у вашому домі буде більш доступним; він може працювати як центральний концентратор для будь-яких пристроїв HomeKit. Наприклад, я можу контролювати своє світло, коли я далеко від дому, лише кілька слів до Сірі. Однією з моїх улюблених частин досвіду HomePod є те, як він дозволяє обробляти телефонні дзвінки з iPhone через розумну колонку. Якість звуку настільки чітка, що повернення до розмов на реальному телефоні викликає відчуття, ніби розмовляєте через жерстяні банки, з’єднані шнурком.

Сила в числах

Міні обіцяє зробити функцію дзвінка ще зручнішою, оскільки буде досить економічно розмістити кілька людей біля будинку, що дозволить вам гуляти під час розмови (хоча, звичайно, це підвищує загальну суму витрат). Apple заявляє, що процес передачі даних буде безперебійним.

Білий HomePod Mini встановлений на кухонному столі з родиною неподалік

Яблуко

Ще більш захоплюючими є деякі обіцяні майбутні функції, які дозволять міні використовувати візуальні, звукові та тактильні ефекти при передачі звуку з одного пристрою на інший. Під час оновлення, персоналізовані пропозиції прослуховування також автоматично з’являться на iPhone, коли він знаходиться поруч із міні, і миттєве управління буде доступним без необхідності розблоковувати iPhone. Просто занадто важко встояти перед приманкою HomePod mini, але моя колекція розумних колонок стає переповненою, і спроби вирішити, спілкуватися з Alexa, Cortana чи Siri можуть зайняти багато часу. Але чистий фактор милості міні закликає мене, і я стільки вклав гроші в Apple Music, що ніяк не можу передати свого Бенджаміна.