Saltar al contenido

Apple Pay не працює? Як це виправити

22 de julio de 2021

Замість того, щоб шукати готівку, чек або кредитну картку, використовуйте послугу мобільних платежів Apple Pay, щоб робити покупки швидко та зручно. Однак ви можете виявити, що не можете здійснити транзакцію, коли використовуєте Apple Pay на АЗС або в іншому торговому закладі. Інформація в цій статті стосується iPhone 11, X, 8, 7 та 6 iPhone.

Змістовий покажчик

Причини, через які Apple Pay не працює належним чином

Найпоширенішими причинами непрацездатності Apple Pay є те, що телефон розряджається, або магазин не має можливості приймати Apple Pay.

Том Вернер / Getty Images
Знову ж таки, бувають випадки, коли ви не можете змусити Apple Pay працювати, що незручно мати справу, якщо ви зазвичай не носите готівку. Можуть виникнути проблеми із серверами Apple Pay, несправний цифровий платіжний термінал або проблеми з певною дебетовою або кредитною карткою.

Як виправити, що Apple Pay не працює

Якщо у вас виникають проблеми з налагодженням роботи Apple Pay, ви можете вирішити цю проблему кількома способами. Більшість із них – це швидкі та прості рішення для вирішення проблеми та відновлення роботи Apple Pay.

  1. Переконайтеся, що сервери Apple Pay працюють. Можливо, у вас немає проблем з Apple Pay. Сервери Apple Pay можуть не працювати через технічні проблеми, які не мають нічого спільного з вашим iPhone. У цьому випадку зачекайте, поки служба знову почне працювати. Щоб дізнатись, чи не страждає Apple Pay, перейдіть на веб-сайт Apple System Status і перевірте, чи немає зеленого кола біля Apple Pay. Зелене коло виключає несправність послуги. Ви можете перейти до інших рішень.

  2. Переконайтеся, що компанія приймає Apple Pay. Якщо це так, можливо, певний термінал не працює, коли ви використовуєте Apple Pay. Коли ви зіткнетеся з цією проблемою, запитайте, чи є інший термінал, яким ви можете скористатися. Дізнавшись, який термінал приймає Apple Pay, пам’ятайте про майбутні транзакції.

  3. Виберіть вручну кредитну або дебетову картку. Навіть якщо ви знаходитесь у робочому терміналі, у вас можуть виникнути проблеми з пристроєм, який виявляє Apple Pay на вашому iPhone. Якщо ви затримали iPhone, а Apple Pay не працює, виберіть кредитну картку вручну в програмі Wallet, щоб здійснити платіж.

  4. Зарядіть акумулятор iPhone. Коли заряд акумулятора iPhone низький – зазвичай 10% або менше заряду – він може перейти в режим низького енергоспоживання, і багато функцій iPhone перестають працювати для економії енергії. Переконайтеся, що ваш iPhone має достатню зарядку, перш ніж вирушати за покупками.

  5. Видаліть та повторно додайте кредитну або дебетову картку. Можливо, є кредитна або дебетова картка, яка дає вам неодноразові проблеми при використанні її в Apple Pay. Це може статися, коли ви отримуєте нову кредитну картку у свого постачальника, і змінена інформація не відразу оновлюється в Apple Pay. Якщо це так, видаліть інформацію про картку та повторно додайте її, щоб вирішити проблему.

  6. Закрийте програму Apple Wallet. Програми можуть зависнути або заблокувати. Закриття та повторне відкриття програми Apple Wallet може вирішити проблему, пов’язану з Apple Pay.

  7. Перезапустіть iPhone. Перезапуск телефону може усунути безліч проблем.

  8. Відновіть iPhone до заводських налаштувань. Якщо жодна із наведених вище стратегій не вирішить проблему Apple Pay, відновіть iPhone до заводських налаштувань. Це варіант останньої можливості, який неможливо зробити, поки ви стоїте в черзі і чекаєте на оплату. Відновлення пристрою до заводських налаштувань видаляє ваші особисті дані та файли з iPhone, тому для відновлення телефону важливо мати нещодавню резервну копію.

Якщо жодне з наведених вище виправлень не працює, зверніться за допомогою до Інтернет-служби підтримки Apple, якщо ви хочете самостійно вирішити проблему. В іншому випадку віднесіть iPhone до Apple Store або до уповноваженого постачальника послуг Apple. Призначте зустріч у барі Apple Genius, перш ніж відвезти iPhone до місцевого магазину Apple, щоб вам не довелося чекати черги на допомогу.