Skip to content

Apple TV 6-го покоління: ціна, дата виходу, чутки та новини

18 de Квітень de 2021

Завдяки потоковим сервісам, таким як Netflix, Roku, Amazon і Apple, що керують сучасною індустрією розваг на мільйони доларів, поширюються чутки про те, що запропонує Apple TV шостого покоління. Ось що ми знаємо на сьогодні.

Коли вийде Apple TV 6-го покоління?

Оскільки Apple TV 4-го покоління було анонсовано у вересні 2015 року, а модель 5-го покоління анонсовано в 2017 році, новини про модель 6-го покоління очікувались до осені 2020 року. Однак, Apple ще не офіційно повідомляла про Apple TV 6.

Оцінка дати виходу tebapit

Ми спостерігали жовтень, листопад, і Грудневі події Apple і так, nada згадувалося про нову версію Apple TV. Оскільки в 2020 році чутки та незліченні твіти були помилковими, ми робимо ставку на весну 2021 року (можливо, у квітні) на наступній події Apple. Apple потребує пострілу в руку під час потокових війн, але, мабуть, анонсуючи пару навушників на суму 500 доларів США, а не щось корисне, наприклад, кращий Apple TV, був обраний для того, щоб збільшити продажі через свята. Але привіт, Apple робить те, що робить Apple. Наше не для того, щоб пояснювати чому.

Apple TV 6 Цінові чутки

Apple TV 4K дорогий, коштує від 179 до 199 доларів, тоді як конкуруючі пристрої від Amazon, Google і Roku коштують лише 35 доларів. Оскільки, схоже, Apple особливо зацікавлена ​​у продажі підписок на свою послугу потокового відео, ми підозрюємо, що зниження цін на Apple TV буде використано для спокуси передплатників, коли вони дійсно надійдуть. Хоча Apple TV – це простий чорний квадрат розміром з хокейну шайбу, інші потокові пристрої мають більш широкий вибір опцій та цінових точок. Наприклад, Roku пропонує потокові флешки, що починаються приблизно з 39 доларів, а також більш дорогі пристрої, такі як Roku Ultra та Roku TV. Якщо Apple TV 6-го покоління дійсно має різні форми та розміри, очікуйте, що деякі з цих моделей стартуватимуть значно нижче 100 доларів.

Інформація про попереднє замовлення

Оскільки офіційного оголошення не було зроблено, інформація про попередні замовлення поки що відсутня.

Останні новини про Apple TV 6

Ви можете отримувати більше потокових новин від tebapit на всі види тем; ось ще історії (і деякі з тих попередніх чуток) про можливі плани Apple щодо Apple TV.

Потенційні особливості Apple TV 6-го покоління

Хоча Apple не випустила нічого офіційного, ось кілька нових специфікацій, які очікують спостерігачі в галузі.

  • Кілька моделей та форм-факторів
  • Покращені функції Siri
  • Оновлений, переглянутий пульт дистанційного керування
  • Швидша продуктивність
  • Ультраширокосмугові базові станції

У тому, що розглядається як серйозний поворот у бік розумного будинку, який може включати потокові пристрої, інженерні команди Apple HomePod та Apple TV об’єдналися на початку цього року.

Apple TV 6 Характеристики, обладнання та особливості

Поки що нічого не відомо про фактичні характеристики або обладнання для наступного пристрою Apple TV. Ось наші припущення, однак, на основі наших досліджень.

Покращене зберігання

Ми чуємо, що новий Apple TV 4K буде пропонувати дві ємності: 64 ГБ та 128 ГБ.

Краще включення Siri

Однак Apple TV 4K і Apple TV 4K 4-го покоління вже підтримують Siri, використовуючи голосового помічника для пошуку фільмів та телешоу. Експерти стверджують, що Apple TV 6 може включати більше функціональних можливостей Siri. Розумна колонка Apple HomePod може дати уявлення про те, як у наступному поколінні Apple TV буде використовуватися Siri. Замість того, щоб говорити безпосередньо на пульт дистанційного керування, щоб використовувати Siri, ви, можливо, зможете говорити вголос і змусити приставку почути та відповісти вам.

Перероблений пульт дистанційного керування

Пульт дистанційного керування Siri від Apple TV – одна з найбільш суперечливих функцій пристрою. Багато людей вважають це слизьким, важким для з’ясування і занадто малим. Наступний Apple TV, ймовірно, включатиме перероблений та модернізований пульт дистанційного керування. Деякі звіти говорять, що він матиме функцію “знайти мій пульт”, щоб знайти пульт, коли він загубився десь у домі. Можливі зміни в його форм-факторі. Інші цікаві чутки про пульт включають інтеграцію сканера відбитків пальців Touch ID для авторизації покупок, входу в облікові записи та загальної безпеки.

Швидша продуктивність

Apple TV 4K чутливий з точки зору продуктивності, незалежно від того, транслюєте ви відео або граєте в ігри. Apple досягла значних успіхів у роботі процесорів серії A, що використовуються в iPhone та iPad з часу виходу останнього Apple TV. Ми очікуємо, що Apple TV 6 отримає вигоду від нових та вдосконалених чіпів для поліпшення гри Apple Arcade. У травні 2020 року технічний аналітик Джон Проссер написав у своєму Twitter: “Новий Apple TV 4K з A12X – 64 ГБ / 128 ГБ готовий до постачання. Кодова назва: Neptune T1125”. Хоча звіти про синхронізацію тепер вказують на випуск 2021 року, якщо Prosser має рацію щодо швидшого процесора A12 bionic або кращого, ми розглядаємо більш потужний Apple TV. Декілька чуток кажуть, що новий Apple TV матиме чіп A14, який використовується в новітній лінійці iPhone 12. Швидший процесор стане в нагоді з іграми, що дозволить Apple TV забезпечити продуктивність, яка може конкурувати зі спеціальними ігровими консолями. Це також стане в нагоді з продуктивністю Apple Arcade.

Більше місця для зберігання

Хоча це не серйозне оновлення, збільшення обсягу зберігання є загальним для нових поколінь продуктів Apple. Apple TV 4K пропонує 32 ГБ і 64 ГБ пам’яті, що відповідає попереднім поколінням. Однак, оскільки ігри та програми використовують більше місця для зберігання, ми очікуємо, що Apple TV 6 запропонує щось на зразок 64 ГБ та 128 ГБ (або більше) пам’яті.

Служба потокового відео Apple

Служба потокового відео Apple не буде ексклюзивною для Apple TV 6-го покоління. Тим не менш, це буде великим пунктом продажу пристрою. Оскільки Apple дедалі більше зосереджується на продажу послуг, а не лише обладнання, щомісячна підписка на потокове відео може бути важливим стратегічним елементом.

Ідентифікатор обличчя

Деякі чутки говорять про те, що Apple може застосувати на Apple TV свою технологію розпізнавання обличчя Face ID. Він буде використовуватися для розблокування пристрою, авторизації покупок, завантаження персональних налаштувань тощо. Цей чуток малоймовірний, оскільки він потребує додавання камери до обладнання Apple TV, і це не буде працювати з меншими форм-факторами.

Чи наближається кінець Apple TV?

Можливо, зовсім не з’явиться “ новий ” Apple TV. Apple зробила великі новини на початку 2019 року, коли оголосила серію угод про інтеграцію iTunes, AirPlay 2, HomeKit та інших ключових технологій у телевізори Samsung, LG, Sony та інших. Незважаючи на те, що це розглядалося як крок до запуску служби потокового відео, чи може це також бути першим кроком до загибелі Apple TV? Зрештою, якщо ви можете отримати всі вбудовані у ваш телевізор відеотехнології Apple, навіщо купувати обладнання? Здається малоймовірним, що Apple зараз зробить такий радикальний крок, але це не неможливо. Готові придбати Apple TV зараз? Дізнайтеся все, що вам потрібно знати, прочитавши Що купувати, купуючи Apple TV.