Saltar al contenido

Apple Watch робить досить хороший музичний інструмент

18 de abril de 2021

Ключові винос

  • TimeLoop – це повнофункціональний музичний додаток для музики.
  • Ви можете бути здивовані, скільки музичних програм існує для Apple Watch.
  • Кожен музикант з Apple Watch повинен отримати додаток для метронома.

TimeLoop

TimeLoop – це програма-петлітель для вашого Apple Watch. Ви натискаєте на запис, відтворюєте музику, і програма запише та повторить цю фразу, готова для вас, щоб записати ще один шар або просто відтворити. І все на вашому зап’ясті. TimeLoop призначений як практичний засіб і є ідеальною реалізацією музичного додатка на годиннику. Але для Apple Watch існує набагато більше дивних і чудових музичних програм. «Я використовую його для виведення ідей на гітарі та божевільних сеансів постукування столом», – сказав розробник TimeLoop Джек Маршалл. tebapit електронною поштою. «Але я уявляю, що люди використовують його для вокальних імпровізацій, тренувань на гаммах та акордових прогресіях».

Змістовий покажчик

Петлі

TimeLoop – не перший музичний додаток Маршалла. Це навіть не його перша програма-петлітель. Group the Loop – це одна з найкращих програм для пошуку музики на iOS або будь-якій платформі. Looper дозволяє музиканту записати фрагмент їхнього виступу, потім повторювати його знову і знову, щоб використовувати як фоновий трек.

Досконаліші програми (та апаратні блоки) дозволяють додавати шари і навіть розділяти пісню на розділи, перемикаючись вперед і назад під час гри. TimeLoop є напрочуд потужним для годинникового додатка, що дозволяє накладати та зберігати різні ідеї. Ви можете натиснути для негайного запису, що добре для співаків, або ви можете ввімкнути режим відліку, щоб ви могли підготувати руки до гри на вашому інструменті. А там ще багато чого. Пишучи на форумі музичної програми Audiobus, Маршалл каже, що планує додати додаткову програму для iPhone для збереження та експорту ваших записів.

Музика на зап’ясті

Ми знаємо, що Apple Watch можна використовувати для прослуховування музики та подкастів, просто підключивши пару навушників Bluetooth. Але його також можна використовувати для створення музики. Ви можете дистанційно керувати більшим музичним додатком на iPhone, налаштовуватися на радіостанції з усього світу і навіть налаштовувати свою гітару. На жаль, ми ще не знайшли додаток термін для годинника. Мабуть, метроном є найкориснішим із усіх утиліт, що встановлюються на зап’ястя. Ви можете змусити Apple Watch тихо постукати по зап’ясті, щоб ви могли не відставати. Це робить його хорошим не лише для практики, але і для виступу, де цікавий метроном дратував би аудиторію – якщо ви не експериментальний музикант. Ця категорія настільки корисна, що насправді доступні автономні метрономи, встановлені на зап’ястях. Наприклад, Soundbrenner Pulse використовує тактильні крани, щоб тримати вас вчасно. Ідея полягає в тому, що ви можете відчути пульс, замість того, щоб його почути – це також добре для галасливих живих виступів.

Додаток Melody Box на Apple Watch.

Мелодія

Ще одним акуратним додатком для створення музики є MelodyBox від Rayan Arman, свого роду нарізний паз. Ви можете вибрати з фортепіано, барабанів, акустичних та електричних гітар і навіть вокальних зразків. Ви встановлюєте мелодію, просто натискаючи на екран. Можливо, ви не складете повну пісню, але це фантастичний спосіб швидко записати трохи натхнення. «Я бачу [the Apple Watch] як ескізний майданчик, щоб задумати свої ідеї, коли ви поруч. Тоді ви зможете їх розробляти, повернувшись додому до свого iPad або комп’ютера «, – говорить Маршалл. Знову ж таки, ніхто не очікував, що хтось напише цілий роман на своєму iPhone.

Обмеження

Насправді не виробники додатків та користувачі затримують створення музики на годиннику. Це Apple. Інструменти просто недоступні. Можливо, це пов’язано з параноїєю щодо часу автономної роботи на такому крихітному пристрої. Або, можливо, справа просто в тому, що Apple ще не здобула доступ до цих інструментів. «Наразі нам бракує деяких корисних звукових систем, доступних розробникам на iOS», – говорить Маршалл. «Можливо, саме тому ми зараз не бачимо багато програм для перегляду музики для годинників. Будемо сподіватися, що одного разу Apple додасть їх».