Saltar al contenido

Apple Watch чудовий, тільки без програм

1 de septiembre de 2022

Змістовий покажчик

Ключові висновки

  • Схоже, що програму Uber для Apple Watch припинено.
  • Деякі розробники починають розуміти, що Apple Watches не є найкращими автономними пристроями.
  • Але основні функції Apple Watch все ще мають захоплених шанувальників.

Не намагайтеся викликати Uber за допомогою Apple Watch. Схоже, що програму Uber для Apple Watch припинено. Я спробував скористатися цією програмою на своєму Apple Watch Series 7 і отримав попередження: «Перейдіть на мобільну програму Uber. Ми більше не підтримуємо програму Apple Watch. Вибачте за незручності», а також плачучий смайлик. Це може бути ознакою того, що деякі розробники починають усвідомлювати, що Apple Watches не є найкращими автономними пристроями. «Коли справа доходить до цього, Apple Watch насправді не призначений для додатків», — сказав Аарон Глейзер, генеральний директор Taplytics, компанії з маркетингу мобільних додатків, в електронному інтерв’ю Lifewire. «Apple Watch нарешті переорієнтувався на те, в чому він найкращий, а саме на відстеження фізичної активності, визначення часу та отримання сповіщень. По суті, немає жодних додатків, окрім цих основних випадків використання, які могли б отримати реальне застосування».

Немає поїздок?

В Apple App Store все ще є список додатків Uber, і Uber не відразу відповів на запит про коментар. Але такі торгові точки, як Mac Rumors, також відзначили, що додаток Uber не працює. Програма Uber Apple Watch доступна з 2015 року, але вона має менше функцій, ніж програма для iPhone. Додаток не підтримував uberPOOL, розподіл вартості проїзду, обмін приблизним прибуттям або зв’язок з водієм Uber. Uber припинив підтримку своєї версії програми для wearOS у 2020 році. І Uber не єдина компанія, яка відмовилася від своїх амбіцій Apple Watch. Компанія Lyft припинила випуск свого додатка для Apple Watch у 2018 році. Глейзер сказав, що багато технічних причин створювати програми для Apple Watch завжди було складною пропозицією. «Apple серйозно обмежує API, які ви можете використовувати, зв’язок між додатком на телефоні та годиннику дуже повільний і має помилки», — додав він. «Існують також обмеження щодо використання ЦП, через що дуже важко робити щось, крім простого відображення даних». Враховуючи обмежену функціональність Apple Watches, користувачам все одно потрібно інтегруватись із телефоном, щоб отримати всі переваги, зазначив технічний підприємець Омрі Шор в електронному інтерв’ю. «Таким чином, користувачі все ще повертаються до свого смартфона, щоб використовувати його повну функціональність, що робить Apple Watch обмеженою пропозицією». Дивно, наскільки краще я контролюю свій день, коли ношу цей годинник.

Але Apple Watch все ще чудові

Програми можуть припинятися, але основні функції Apple Watch все ще мають захоплених шанувальників. «Apple Watch повністю змінив правила гри для людей, які зіткнулися з втратою зору через поширені захворювання, як-от дегенерація жовтої плями, глаукома або діабетична ретинопатія», — сказав Дуг Уокер, керівник дослідження Інституту Хедлі для сліпих із вадами зору, Lifewire. співбесіда електронною поштою. Це зручний спосіб стежити за часом, коли стало важко бачити циферблат годинника, або записати швидке нагадування собі, коли ви більше не можете розібрати рукописні нотатки. Walker рекомендує та особисто використовує програму нагадування годинника, програму таймера та голосові нагадування. Він також є великим шанувальником нової функції, яку Apple називає «тактильний час», яка повідомляє вам, котра зараз година, за допомогою серії крихітних вібрацій. «Дивно, наскільки краще я контролюю свій день, коли ношу цей годинник», — сказав Вокер. «І оскільки він активується голосом, вчити інших із втратою зору, як ним користуватися, також набагато простіше»

Хтось використовує розумний годинник після тренування.

Шор сказав, що справжня цінність Apple Watch полягає в охороні здоров’я. «Це дає пацієнтам більше уявлень про власне здоров’я або дозволяє їм легко та пасивно ділитися зі своїми лікарями чи іншими опікунами інформацією про здоров’я, яку вони вибирають, наприклад про сон, частоту серцевих скорочень або ліки», — додав він. Особисто я люблю Apple Watch Series 7 за нагадування та сповіщення. Але кожного разу, коли я намагався використовувати автономні програми на годиннику, досвід був розчаровуючим. До того, як додаток Uber взагалі перестав працювати, я багато разів намагався замовити в ньому поїздку. Однак мій Apple Watch завжди вважав, що я намагаюся зателефонувати комусь на ім’я «Uber».