Saltar al contenido

Apple Watch Series 7: Новини, ціна, дата випуску, характеристики та чутки

12 de abril de 2021

Незважаючи на випуск двох розумних годинників у 2020 році, солідна історія щорічного оновлення Apple говорить нам, що цієї осені з’являється і Apple Watch 7-го покоління. Що ми могли отримати? Патенти та чутки вказують на можливість іншого дизайну, більший час автономної роботи, новий спосіб розблокування годинника та технологію моніторингу, щоб стежити за своїм артеріальним тиском та вмістом цукру в крові.

Змістовий покажчик

Коли вийде Apple Watch Series 7?

Починаючи з серії 1. Існує чіткий графік випусків Apple Watch, використовуючи минулі дати випуску як наш орієнтир, ми повинні побачити наступну краплю цього вересня. З 2020 року ми побачили версію SE, ми міг отримувати другу ітерацію ДП цього року.

Оцінка дати виходу tebapit

Apple випускає нові годинники кожного вересня, тому 7-го покоління Apple Watch дійсно надійде в тому ж місяці 2021 року. Якщо SE оновлюється цього року, Apple оголосить про нього на тому ж заході.

Apple Watch Series 7 Цінові чутки

Базові моделі для годинників Apple Series 6, 5 та 4 були випущені за ціною 399 доларів США, тому ми очікуємо однакову ціну на базову модель цього року. Якщо Apple випустить версію SE, ми очікуємо ту ж ціну, що і SE 6-го покоління, приблизно 280 доларів. Однак, якщо кожна перелічена нижче функція насправді реалізується, ми можемо спостерігати підвищення цін.

Інформація про попереднє замовлення

Усі деталі попереднього замовлення з’являться під час офіційного оголошення у вересні.

Останні новини про Apple Watch Series 7

Ви можете отримати більше розумних та підключених новин від tebapit. Ось чутки та інші історії про наступний Apple Watch:

Особливості Apple Watch Series 7

До наступних запусків Apple Watch залишається ще кілька місяців, будь-які згадки про функції є спекуляцією. Ось що говорять чутки:

  • Більше заряду акумулятора: Однією з проблем розширення соку пристрою є те, що вам доведеться працювати з його малим форм-фактором; батарея може бути лише такою великою. Apple могла б обійти це, не різко збільшуючи корпус годинника, якщо б використовувала один із своїх патентів, що дозволило б діапазону годинників включати батареї. Звичайно, зарядка всього годинника займе більше часу, але додаткова потужність, особливо в розумних годинниках, завжди потрібна.
  • Розблокування зап’ястя: Хоча це звучить не так звично, як розблокування відбитків пальців, це може бути те, що ми розглядаємо, якщо цей патент світлової камери увійде у користування з наступним Apple Watch. Подібно до розблокування телефону пальцем або обличчям, ви можете використовувати передпліччя або зап’ястя, щоб довести, що ви власник годинника.
  • Відстеження глюкози в крові: Відстеження рівня цукру в крові безпосередньо з годинника Apple Watch без додаткового пристрою було б величезним, незалежно від того, діабетик ви або просто зацікавлені в його спостереженні. Не зрозуміло, чи в цьому патенті Apple йдеться, зокрема, про глюкозу в крові, але в ньому згадується «система вимірювання концентрації речовини. «
  • Моніторинг артеріального тиску: Як і відстеження глюкози, Apple Watch вже можна поєднати з іншими пристроями для відстеження артеріального тиску. Що ми могли побачити в серії 7, це вбудована здатність зчитувати артеріальний тиск. Різні патенти показують, що Apple зацікавлена ​​в цій техніці.
  • Покращений дизайн: За даними MacRumors, аналітик і серійний випускник Apple Мін-Чі Куо каже, що Apple Watch 2021 року «отримає вигоду від інноваційних функцій управління охороною здоров’я та вдосконаленого дизайну форм-факторів.”Про це не так багато деталей, але схоже, щось зміниться в дизайні. Нещодавній патент, що демонструє обгорнутий дисплей, є цікавим підходом до того, як можуть виглядати майбутні годинники.

Технічні характеристики та обладнання Apple Watch Series 7

Єдиною офіційною інформацією, якою ми маємо зараз, є патент 10 849 392, опублікований у грудні 2020 року. Він призначений для годинників, які включають батареї в діапазоні, які можуть передавати потужність звідти до тіла. За даними Apple, смуга може складатися з внутрішнього каркаса, який має кілька слотів, кожен слот налаштований на розміщення відповідної батареї.

Це може забезпечити додаткове джерело живлення для розумних годинників, не збільшуючи розмір корпусу годинника. Крім того, оскільки розумні годинники вже включають смуги годинників, такі варіанти реалізації забезпечують додаткове живлення, не додаючи додатковий компонент до годинникового годинника (такий як, наприклад, додатковий акумулятор).

Внутрішня архітектура ремінця годинника за патентом US10849392B1.

Додаткове живлення стає вирішальним, оскільки розумні годинники отримують нові можливості відстеження та моніторингу, особливо коли вся обчислювальна потужність повинна працювати безперервно. Такі речі, як відстеження сну та інші завдання моніторингу, а також швидше апаратне забезпечення потребують енергії. У звіті Bloomberg від березня 2021 року йдеться про те, що Apple може випустити надійну версію годинника як альтернативну модель. Він би працював так само, як і стандартна модель, але здодаткова ударостійкість та захист.«Додайте цю сторінку в закладки! Ми постійно оновлюємо її, коли з’являються інші чутки.