Saltar al contenido

Bugsnax Hands On: дрібний і сумнівний перекус

16 de abril de 2021

Ключові винос

  • Будь-яка таємниця або інтрига швидко ховається під квест-квести.
  • Ловити Bugsnax може бути цікаво на самому початку, але ніколи не створює особливих труднощів.
  • Історія гри здається такою ж безглуздою, як і самі Bugsnax.

Young Horses, Inc.

Наступна пригода «Молодих коней» обіцяє вражаючу таємницю, наповнену смачними ласощами, але врешті-решт не може створити собі ім’я такою казкою, якою вона так хоче бути. Я хотів кохати Багснакс. Це одна з небагатьох стартових назв для майбутнього PS5, і вона активно рекламується. Однак, коли я сидів там, чекаючи, щоб зловити свій другий Cinasnail, я зрозумів, що ігровий цикл просто не дуже захоплюючий. На додачу до того, таємничість та інтрига історії теж не так захоплює. Здебільшого мій час, витрачений на вивчення різних біомів острова Снактут, розчаровував і, чесно кажучи, досить тускло. З самого початку, Багснакс намагається залучити гравців до вмісту, який “Молоді коні” витрачали впродовж останніх кількох місяців на пропаганду: прекрасного фантастичного острова, наповненого милими таємничими істотами. Це цікава ідея, та та, яку я з нетерпінням чекав вивчити, завантажуючи гру тієї першої ночі. На жаль, те, що розпочалося як химерна казка про деяких зниклих остров’ян, незабаром перетворилося на гасло безглуздих квестів, які, здавалося б, відволікали від загальної історії більше, ніж заглиблювались у неї. Як хтось, хто зайшов у гру, очікуючи та з нетерпінням чекаючи загадки всього цього, я виявив, що мені довелося змусити себе дослідити наступну область, замість того, щоб схвильовано бігти до неї.

Змістовий покажчик

На твоєму обличчі

З самого початку розповідь про «Молоді коні» дуже приємна, чого я зазвичай уникаю, особливо в оповідальних іграх, таких як Багснакс. Я така людина, яка із задоволенням читає між рядків і робить власні висновки.

На жаль, Багснакс викладає все перед гравцем. Жодна з головоломок гри – яка, як правило, вимагає від гравців лише того, щоб зловити певного Бугснака, використовуючи іншу істоту на свою користь – ніколи не відчуває себе настільки складною, і всі відповіді даються гравцеві основними учасниками гри. Таємниця швидко виявилася загубленою в морі Бугснакса, який мені було доручено збирати для кожної людини, з якою я зіткнувся. Де комусь може сподобатися Bugsnax, як милий і чудовий Strabby, інші мають смак до більш своєрідного Bugsnax, такого як Bobsicle, який вимагав від мене вивчення інших областей карти. Кожен персонаж вимагає іншого підходу, що спочатку приємно, але врешті-решт жоден з них ніколи не відчував себе важче зловити, ніж стартовий покемон у новому Покемон гра. Через це ігровий цикл на початку стає нудним.

Іноді смачно

Поки було багато чого, що мені не подобалось Багснакс, Я пару разів закохувався в це. Я можу згадати конкретний момент в середині гри, коли нічний відпочинок швидко перетворився на щось жахливе. Я не можу роздати справжні подробиці через спойлери, але це на короткий момент викликало мій інтерес до історії та змусило мене знову зіграти. На жаль, цей інтерес був швидко втрачений, оскільки мені знову довелося зібрати Грумпа, який покинув село після зникнення іншого. У історії були й інші моменти, коли з’являлись головоломки, які, здавалося, викликали мене трохи більше. Але, як і попередні головоломки, з якими я стикався під час історії, жодна з них не виконувала лише функції тимчасового стрибка швидкості, ніколи не кидаючи мені виклику більше, ніж у перший раз, коли мені довелося зловити Страбі під час відкриття.

Знімок екрану з гри Bugsnax.

Young Horses, Inc.

Симпатичність Bugsnax та схожість гри з ловцями істот Покемон може здатися, що це ідеальна гра для молодшої аудиторії. Однак історія набуває дещо темнішого повороту ближче до кінця, і деякі напружені моменти можуть бути занадто багато для молодших дітей. Я б рекомендував рульове управління Багснакс хіба що гравець достатньо дорослий, щоб займатися темами, які можуть вважатися страшними для молодших геймерів. Зрештою, це деякі частини Багснакс які почуваються добре. Маленькі моменти таємниці, які залишили мене повішеним, намагаючись вгадати наступний поворот, були чудовими. На жаль, більшість розповідей очевидні та передбачувані; тут не так багато місця для інтерпретації. Сам ігровий процес, хоч і задовольняється на ранніх термінах, швидко старіє, особливо коли я виявив, що я перебігаю від біому до біома, ловлячи різні Bugsnax для людей. Я не проти виконувати повторювані завдання в деяких іграх, але ловля Bugsnax ніколи не досягає тієї самої привабливості, як ловити Покемон, або навіть відстеження різної зброї в грабіжниках. Тепер, коли я спробував, я б рекомендував дати Багснакс пропуск.