Saltar al contenido

CES 2021: менше стресу, розслабтеся і краще спайте

24 de julio de 2021

Змістовий покажчик

Ключові винос

  • Однією з тенденцій, яку ми побачимо на виставці побутової електроніки 2021 року, є збільшення оздоровчих технологій.
  • Інновації оздоровчих технологій включають носяться, подушки, криті сади тощо.
  • Експерти кажуть, що оздоровчі технології дозволяють нам простіше контролювати своє фізичне та психічне здоров’я.
Оскар Вонг / Getty Images
Виставка побутової електроніки 2021 року (CES) цього року стане віртуальною, але ми все одно зможемо ознайомитись із усіма новинками нових технологічних продуктів та тенденцій. Цього року багато продуктів орієнтовано на категорію оздоровлення, оскільки потреба у підвищенні нашого самопочуття стала пріоритетом як ніколи раніше. Експерти кажуть, що від унікальних носіїв до високотехнологічних подушок та цілісного саду оздоровчі технології, які дебютують на виставці CES 2021, демонструють більш широку тенденцію в галузі, яка рухається до персоналізації наших звичок за допомогою технологій. «Технології оздоровлення настільки важливі для цього року і в подальшому, оскільки дозволяють нам легше брати участь у здоровому способі життя, який допомагає продовжувати наше життя без хвороб», – написав Майкл Д. Хем, співзасновник та головний операційний директор Pure365. в електронному листі на tebapit.

Одяг для носіння

Хоча носимі пристрої не є нічим новим для технічної сцени, орієнтовані на оздоровлення носні засоби стають все більш популярними, як це видно з попереднього перегляду продуктів на CES 2021 цього року. Експерти кажуть, що носимі пристрої корисні для надання нам даних про стан здоров’я та прогресу у здоров’ї в режимі реального часу. «Інша зміна, яка відповідає [wellness technology] – це глибше розуміння того, наскільки індивідуальний «оздоровчий» «, – написала Софі Велсман, заступник директора з досліджень та консалтингу в The Sound, tebapit електронною поштою. «Технологія, яка допомагає людям збирати та використовувати дані для персоналізації своїх оздоровчих звичок (чи це те, що їсти, як довго спати, коли чи як тренуватися, чи наскільки успішною була їх медитація) відіграватиме постійну роль».

Людина, що користується портативним комп’ютером за кухонним столом під час носіння носки Cove.

Люб’язно надано Кове
Одним із таких засобів, які можна носити, обіцяє бути «майбутнє самообслуговування». Створений лабораторією Feelmore Labs, Cove має на меті зменшити стрес і занепокоєння (те, що багато хто з нас відчував протягом останнього року.) Пристрій працює, надаючи м’які вібрації за вухами, забезпечуючи природний біологічний шлях між шкірою та мозку, щоб активувати частина мозку, яка регулює тривожність, що призводить до глибокого відчуття спокою. Потім є BLADE, створений компанією SOUL, яка називає себе Fitbit для вашого вуха. Пристрій використовує штучний інтелект для аналізу руху вашого тіла, щоб надавати тренерські поради в режимі реального часу, такі як поради щодо бігучої форми, ширини кроку та покращення загальної продуктивності під час тренування.

Повернімось до основ

У новому році, коли у нас ще багато часу на руках, багато хто бере нові захоплення, такі як садівництво, щоб бути зайнятими та зменшувати стрес, займаючись чимось, що їм подобається. Експерти стверджують, що оздоровлення охоплює не лише фізичне здоров’я, але і відновлення до основ, таких як природа.

Критий сад від Гардіна.

Надано Гардіном
«Я дуже радий оздоровчим технологіям, які зосереджуються не тільки на фізичному здоров’ї, але й допомагають нам відновити зв’язок із нашим природним світом завдяки принципам біофільного дизайну (тобто внутрішні сади, мистецтво / зображення, звукові пейзажі)», – написав Хем. «Коли ми можемо щодня підключатися до природи, це дозволяє нам краще зрозуміти, звідки береться міцне здоров’я». Перша в історії повністю автоматизована вертикальна система вирощування продукції для дебюту відбудеться на виставці CES 2021. Gardyn використовує новий вид технології, яка називається гібрипонна технологія, щоб забезпечити доступ до свіжих продуктів у наших будинках. У комплекті з додатком-помічником на основі штучного інтелекту система може вирощувати до 30 рослин одночасно, використовуючи вбудоване світлодіодне освітлення та шестигалонний резервуар для води, який повністю автономний протягом тижнів без додавання води.

Сон доброї ночі

Звичайно, одним із найважливіших факторів вашого загального стану здоров’я та самопочуття є сон, а технології сну на CES цього року величезні. За даними Центрів з контролю та профілактики захворювань, дорослим потрібно сім і більше годин сну на ніч для кращого здоров’я та самопочуття. Минулого року у багатьох з нас, мабуть, були безсонні ночі, але технологічні компанії, представлені на цьогорічній виставці CES, намагаються боротися з нашим колективним недосипом. Одна з таких розумних подушок прагне вирішити проблему неспокійних шпал шляхом автоматичного регулювання її висоти відповідно до положення сну людини під час сну. Інтерактивна розумна подушка AirCozy навіть має рішення для хропучих: вона може виявити хропіння і м’яко струшувати подушку вгору-вниз, щоб не дати хропіти, заохочуючи спати на боці, а не на спині. Хочу більше? Подивіться все наше висвітлення CES 2021 тут.