Saltar al contenido

Chook ve Sosig: Tahta Ellerinde Yürüyün: Rafine Tatlı

23 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Temel Çıkarımlar

  • Üzerine gelin ve tıklanan oyun Chook ve Sosig mobil cihazlarda harika hissettiriyor.
  • GameClub, gelecekte daha fazla PC bağlantı noktası eklemeyi planlıyor.
  • Tonlarca bulmaca ve bilmece var ama o kadar da zor değiller.

Chook ve Sosig'den ekran görüntüsü

Cankurtaran
Mobil cihazlara getirilen PC oyunları her zaman çok iyi çalışmaz. GameClub’ın limanına daldıktan sonra Chook ve Sosig: Tahta Yürüyüşü hafta sonu, bu PC’den mobil oyunun olabildiğince çekici olduğunu ve mobil cihazlarda gerçekten iyi çalıştığını bildirmekten mutluluk duyuyorum. GameClub, geçen yılın sonlarında piyasaya çıktı ve ayda sadece 4,99 $ karşılığında bir dizi mobil klasiği oyuna geri getirdi. Şimdi hizmet, abonelere belirli indie hitlerin PC bağlantı noktalarına erişim sunarak seçeneklerini daha da genişletmek istiyor. Chook ve Sosig: Tahta Yürüyüşü GameClub kütüphanesine ilk giren. «Orada [have] App Store’da piyasaya sürülen mevcut işaretle ve tıkla macera oyunlarıydı ve oldukça küçük değişikliklerle oldukça iyi çalışıyorlar. «GameClub’dan Eli Hodapp bir Zoom röportajında ​​şunları söyledi. doğru, doğru çalışıyor ve olmasını beklediğiniz gibi oynuyor. »

Sevimli

Chook ve Sosig: Tahta Yürüyüşü ilk olarak 2019’da Steam ve diğer PC vitrinlerinde çıktı İşaretle ve tıkla macerası, bir masa oyunu aracılığıyla maceraya atılan bir grup arkadaşın peşinden gidiyor. Oyuncuların yol boyunca çözmeleri için çok sayıda sevimli korsan referansı ve bir sürü bilmece ve bulmaca var. Başlangıçtan sağa, Chook ve Sosig: Tahta Yürüyüşü iPhone 11’imde kendimi evimde gibi hissediyor. GameClub’ın pek çok mobil teklifinden biri olarak, geliştiricilerin UI tepkiselliği söz konusu olduğunda mobil oyuncuların ne aradıkları konusunda iyi bir fikre sahip olduğu çok açık. GameClub İş Başkan Yardımcısı Hodapp, bir Zoom çağrısı aracılığıyla onunla konuştuğumuzda oyunun orijinal nokta ve tıklama kontrollerine atfedilen bir şey, oyunun içinde hareket etmek iyi hissettiriyor. Gerçekten yardımcı olan nokta ve tıklama doğasıdır Chook ve Sosig güzel çalış. Nesnelerin üzerinden geçmek ve onlarla etkileşim kurmak için telefon ekranında herhangi bir yere basmak kolaydır ve oyunun ilerlemesine yardımcı olur. Basit ama hoş elle çizilmiş grafikler de hoş bir dokunuş, oyuna daha eski nokta ve tıklama oyunları gibi şık bir eski okul görünümü veriyor. Maymun Adasının Sırrı çok fantastik. Bazen biraz fazla şirin olsa da, diyalog genel olarak iyi hissettiriyor. Burada sergilenen çok sayıda bulmaca var, ancak hem dünyada hem de diyalogda serpilmiş birçok ipucu olduğu için kendimi asla çözümleri bulmakta zorlanmadım. Oyun boyunca, tahta oyununda birden fazla karakterle karşılaşacaksınız. Tahta oyununun dışında aynı karakter grubu tarafından oynanmasına rağmen, her biri benzersiz hissediyor ve konuşmalar her zaman iki uzun süreli arkadaşın birlikte sohbet ettiği havayı taşıyor.

Chook ve Sosig'den bir ekran görüntüsü

Cankurtaran

O kadar sevimli değil

Ben girmedim Chook ve Sosig süper zor bulmacalar bekliyordum, ancak çözümlerin bazen ne kadar kolay olabileceği beni hayal kırıklığına uğrattı. Birçoğu olduklarından daha karmaşık görünmeye çalışırken, çoğu sadece bir yerden başka bir yere taşınmaya, biriyle konuşmaya ve ardından ihtiyacınız olan öğeyi almaya gelir. Bu, oyunun sürekli olarak izlediği çok basit bir döngüdür. Daha yavaş bir cihaz kullanıyorsanız, oyun boyunca karşılaşacağınız birçok yükleme ekranıyla kendinizi tıkanmış bulabilirsiniz. Chook ve Sosig Her biri gitmeniz gereken birden çok adaya bölünmüştür. Her biri farklı bir yükleme ekranını tetikliyor ve iPhone 11’imde çok fazla umursamadığım halde, eski cihazlara sahip olanlar yol boyunca daha yavaş yükleme noktaları görebilir. Olumsuzluklara rağmen, Chook ve Sosig çok doğru oluyor. Diyalog esprili ve esprili. Bir masa üstü oyunu etrafında toplanan arkadaşların özünü çok iyi yakalar ve her zaman karakterlerin, oyun zamanını doldurmaya yardımcı olmak için yerine konulan diyalogdan ziyade aslında birbirleriyle konuştuğunu hisseder.

Tam Yerleştirme

Zaman zaman twee diyalogu biraz bunaltıcı olabilirken, Chook ve Sosig çok iyi çalış. Karakterler, ortam ve kontrollerin tümü mobil cihazınızın sınırlarına mükemmel bir şekilde uyuyor ve boş bir anınız olduğunda maceraya atlamayı kolaylaştırıyor. Başarıların eklenmesi de caziptir ve fazladan bir hedefe sahip olanlara, takip etmek için gereğinden fazla kupadan daha fazlasını verir.

Chook ve Sosig: Tahta Yürüyüşü orijinal deneyimin mükemmelliğini korurken iyi bir PC oyununun mobil üzerinden nasıl taşınacağının mükemmel bir örneğidir.