Saltar al contenido

Corsair випускає нову механічну ігрову клавіатуру K70 RGB Pro

31 de julio de 2022

Апаратна компанія Corsair показала свою нову механічну ігрову клавіатуру, повнорозмірну K70 RGB Pro. Corsair стверджує, що K70 RGB Pro має блискавичну реакцію та тривалий термін служби завдяки технології обробки компанії AXON, алюмінієвій рамі та подвійним ковпачкам клавіш. Клавіатура також оснащена численними параметрами налаштування, такими як магнітна підставка для рук і можливість налаштувати її підсвічування.

Завдяки AXON K70 RGB Pro може обробляти натискання клавіш із частотою 4000 Гц і передавати ці дані на комп’ютер із частотою 8000 Гц. За словами Corsair, завдяки цьому K70 RGB Pro працює у вісім разів швидше, ніж стандартні ігрові клавіатури. Швидкість може означати різницю між виграшем чи програшем у грі. Щоб полегшити таку швидкість, K70 RGB Pro має міцний форм-фактор, як це видно з подвійною клавіатурою, яка відноситься до двох шарів пластику, накладених один на одного. Це забезпечує довшу службу ключів від повторного використання.

Під клавіатурами розташовані перемикачі CHERRY MX для плавного та швидкого натискання. Перемикачі доступні в п’яти різних варіантах: червоний, синій і коричневий, а також у швидкісній і безшумній версії, причому перша забезпечує ще більший час відгуку, а друга позбавляє клацання, яке є синонімом механічних клавіатур.

K70 RGB Pro на столі

Інші функції включають турнірний перемикач, який блокує підсвічування, щоб воно не відволікало гравців і вимикало макроси, знімну підставку для рук для додаткового комфорту та підтримку iCUE, щоб ви могли налаштувати підсвічування як завгодно. K70 RGB Pro продається за ціною від 160 до 170 доларів, залежно від того, який перемикач CHERRY MX ви виберете.