Saltar al contenido

D-Link DI-524 Пароль за замовчуванням

21 de julio de 2021

D-Link припинив виробництво бездротового маршрутизатора DI-524 1 лютого 2008 року в більшості американських маршрутизаторів D-Link за замовчуванням не потрібен пароль, що стосується і маршрутизатора DI-524. Під час входу в свій DI-524 просто залиште поле пароля порожнім.

Змістовий покажчик

Інша інформація для входу

D-Link DI-524 має ім’я користувача за замовчуванням: адміністратор. IP-адреса за замовчуванням для D-Link DI-524 – 192.168.0.1. Це адреса, до якої підключаються мережеві комп’ютери; це також IP-адреса, яку ви повинні використовувати як URL-адресу для доступу до DI-524 через веб-браузер. Маршрутизатор DI-524 поставляється в чотирьох різних версіях апаратного забезпечення: A, C, D та E. У кожному з них використовуються однакові паролі та IP-адреси за замовчуванням, і для жодного з них не потрібне ім’я користувача.

Якщо пароль за замовчуванням DI-524 не працює

Якщо пустий пароль за замовчуванням для вашого маршрутизатора DI-524 не працює, ви (або хтось інший, хто має доступ), швидше за все, змінив його з моменту його першої інсталяції (що добре). Погана зміна пароля на щось інше, окрім порожнього, звичайно, полягає в тому, що простіше забути. Рішення просто: просто скиньте маршрутизатор до заводських налаштувань за замовчуванням. Це відновить пароль до порожнього за замовчуванням, а ім’я користувача до адміністратор. Відновлення маршрутизатора до заводських налаштувань за замовчуванням призведе не лише до видалення користувацького імені користувача та пароля, але й до будь-яких інших внесених вами змін, таких як пароль Wi-Fi, власні налаштування DNS тощо. резервне копіювання всіх цих налаштувань (пропустіть ці інструкції, щоб побачити, як це зробити). Ось як скинути налаштування маршрутизатора D-Link DI-524. Процедура однакова для всіх чотирьох версій.

  1. Поверніть маршрутизатор, щоб ви бачили задню частину, де підключені антена, мережевий кабель та кабель живлення.

  2. Переконайтесь, що кабель живлення надійно закріплений.

  3. Щось маленьке та гостре, як скріпка або шпилька, утримуйте кнопку всередині Скинути отвір на 10 секунд. Отвір для скидання повинен знаходитися на крайній правій стороні маршрутизатора, поруч із кабелем живлення.

  4. Зачекайте 30 секунд, поки маршрутизатор DI-524 завершить скидання, а потім від’єднайте кабель живлення на кілька секунд.

  5. Повторно підключіть кабель живлення та зачекайте ще 30 секунд, щоб маршрутизатор повністю завантажився.

  6. У браузері перейдіть на сторінку http://192.168.0.1. Увійдіть до маршрутизатора за замовчуванням адміністратор пароль зверху. Зараз сприятливий час змінити пароль за замовчуванням маршрутизатора, оскільки порожній пароль не є безпечним. Подумайте про зміну імені користувача на щось інше, ніж адміністратор, так само. Використовуйте безкоштовний менеджер паролів для зберігання цієї інформації, щоб не забути її знову.

  7. Повторно введіть будь-які власні налаштування, які ви хочете повернути, але були втрачені в процесі відновлення. Якщо ви зробили резервну копію, використовуйте DI-524 Інструменти > Система меню, щоб знайти Навантаження , щоб застосувати файл конфігурації. Якщо ви хочете зробити нову резервну копію, використовуйте Зберегти на цій же сторінці.

Якщо ви не можете отримати доступ до маршрутизатора DI-524

Якщо ви не можете отримати доступ до маршрутизатора DI-524 за замовчуванням 192.168.0.1 IP-адреса, можливо, вона колись була змінена. На щастя, на відміну від пароля, вам не потрібно відновлювати весь маршрутизатор, щоб лише дізнатись IP-адресу. Ви можете використовувати будь-який комп’ютер, підключений до маршрутизатора, щоб знайти IP-адресу маршрутизатора. Це називається шлюзом за замовчуванням. Подивіться, як знайти IP-адресу шлюзу за замовчуванням, якщо вам потрібна допомога в Windows.