Saltar al contenido

DesignCon 2021: дати, новини, чутки та все інше

27 de abril de 2021

Ця подія орієнтована на інженерів, в першу чергу в електронній галузі. Але хтось, хто займається дизайном апаратних засобів, буде прямо вдома, відвідуючи цю подію.

Змістовий покажчик

Коли дати для DesignCon 2021?

У 26-му році DesignCon відбудеться 16-18 серпня 2021 року в Сан-Хосе, штат Каліфорнія. Організатори заходу планують провести його особисто у конференц-центрі Сан-Хосе Макенірі. Раніше це було заплановано на квітень, але організатори перенесли захід з міркувань безпеки та здоров’я.

Як зареєструватися для відвідування

Реєстрація ще не відкрита. Однак ви можете надіслати запит на реєстрацію в DesignCon, якщо ви зацікавлені в участі у заході. Організатори повідомлять вас, коли відкриється реєстрація.

Які види тем охоплює DesignCon?

DesignCon – це високотехнічна подія, що включає технічні паперові сесії, панелі, навчальні посібники та завантажувальні табори. Цього року треки будуть охоплювати автомобільну електроніку та інтелект, вдосконалені дизайни інтерфейсів вводу-виводу для пам’яті, спільні проекти системи та машинне навчання. Десятки експонентів демонструватимуть все: від комп’ютерних дисплеїв до прошивки до осцилографів. Ви можете переглянути список категорій вітрин, щоб дізнатися більше.

Останні новини

Незважаючи на те, що ви завжди можете прочитати найновіші новини про технології на tebapit, ось кілька цікавих моментів, що стосуються DesignCon та крутих апаратних технологій. Залишайтеся з нами, щоб дізнатись більше про DesignCon із наближенням події.