Saltar al contenido

DeveloperWeek 2021: дати, новини, чутки та все інше

10 de abril de 2021

DeveloperWeek – це подія, розроблена для розробників, як ви вже здогадалися. На це також присутні інші представники технологічної галузі, такі як інженери, архітектори програмного забезпечення та різні керівники. Захід фокусується на нових технологічних тенденціях та мовах, платформах та інструментах, що використовуються для створення інноваційних рішень.

Змістовий покажчик

Які дати для DeveloperWeek?

Цього року захід відбудеться 17-19 лютого 2021 року. Він відбудеться віртуально; очікується більше 8000 учасників. Ось кілька ключових дат події: 8 – 19 лютого: Хакатон 17 лютого: Наймання Експо 17 лютого: Семінари 17 – 19 лютого: Конференції 18 – 19 лютого: Експозиція

Як зареєструватися для участі

На цю подію можна зареєструватися на декількох рівнях. Професійні розробники та інженери надають перевагу в деяких областях. Тим не менше, якщо ви готові відмовитися від досить великої частини змін, майже кожен може отримати пропуск на повний доступ. Дізнайтеся про рівні та як зареєструватися на DeveloperWeek.

Які види тем охоплюються на DeveloperWeek?

Це подія для справжніх вундеркіндів, і майже нічого, що стосується техніки, не забувається. Цього року, наприклад, ШІ та машинне навчання, розробка блокчейнів, датчики, носимі пристрої, прийняття архітектурних рішень та подібні теми включені в треки конференцій DeveloperWeek. Серед основних доповідачів – Меттью Кертіс з Roblox, PJ Hough з Citrix, Джефф Лоусон і Джейсон Хадак з Twilio та Емілі Фрімен з Microsoft. Очікується, що щорічний хакатон включатиме понад 1000 розробників, а в виставці найму візьмуть участь понад 40 компаній.

Останні новини про DeveloperWeek 2021

Незважаючи на те, що ви завжди можете прочитати найновіші новини про технології на tebapit, ось кілька цікавих моментів, що стосуються, зокрема, DeveloperWeek.