Skip to content

Epson Perfection V550 Photo Color Scanner

19 de Червень de 2021

Якщо ви шукаєте фотосканер, Epson Perfection V550 Photo Color Scanner – це задовільний сканер сам по собі, навіть якщо Epson нехтував включити програмне забезпечення для редагування зображень.

Дизайн та особливості

Заміна популярного Epson Perfection V500, Perfection V550 має область сканування 8,5×11,7 дюйма та максимальну оптичну роздільну здатність 6400 точок на дюйм або dpi, що пристойно для сканера на 200 доларів. Він має розмір 11,2 дюйма в поперечнику, 19,1 дюйма спереду назад і висотою близько 4,6 дюйма. Це вимагає достатньо місця для відкриття кришки сканера. V550 постачається з адаптером, який дозволяє сканувати до чотирьох 35-мм діапозитивів, двох рядів з шести негативів та певних типів плівки. Він також може одночасно сканувати кілька фотографій, використовуючи вбудоване автоматичне виявлення країв, щоб визначити розмір кожного зображення, обрізати його, а потім зберегти кожне зображення як окремий файл. Ця модель Perfection включає Digital Ice, апаратну процедуру для видалення пилу та подряпин, яка вражаюче добре працює на певних типах пошкоджень зображення. Він також включає програмний фільтр для пилу для відбитків. Між ними можна видалити багато видів плям на скануванні.

Epson
Як і деякі з останніх сканерів Epson, цей використовує світлодіоди (світлодіоди) замість люмінесцентних ламп холодного катода (CCFL), які використовують деякі сканери. Механізми на основі світлодіодів усувають необхідність розігрівати сканер, перш ніж він зможе працювати оптимально. Нарешті, як це зробив Epson з кількома нижчими сканерами, у цього є чотири кнопки сканування на передньому краї сканера або режими сканування, які запускаються при натисканні на один із них. Кнопки PDF або Портативний формат документа, копія (який надсилає сканування на принтер), електронна пошта та старт (що відображає сканування в режимі попереднього перегляду).

Програмне забезпечення

Хоча V550 є сканером фотографій, ця модель не постачається із програмним забезпеченням для редагування зображень. Однак він постачається з:

  • Сканування Epson за допомогою технології Epson Easy Photo Fix.
  • Epson Easy Photo Print.
  • Програма оптичного розпізнавання символів (OCR).
  • Abbyy FineReader 9.0 Sprint, який перетворює відсканований текст у редагований текст.
  • Утиліта Epson Scan, яка надсилає ваші скани до Facebook, кількох сайтів для обміну фотографіями, вашого жорсткого диска та інших місць.

Бюджет Pro

Що стосується сканерів фотографій, то V550 є професійним спеціалістом. Він забезпечує ідеальне (або майже ідеальне) сканування, а цифрові фільтри для пилу та подряпин вражають. Якщо нічого іншого, V550 дуже добре сканує. Тим не менше, він не має автоматичного пристрою подачі документів або АПД (але не варто очікувати такого за ціною) для сканування декількох сторінок, що робить його менш ніж ідеальним для сканування багатосторінкових текстових документів. Все-таки за ціною це чудовий сканер фотографій.