Skip to content

Face ID з маскою менш безпечний, але того вартий

25 de Серпень de 2022

Ключові висновки

  • Бета-версія iOS 15.4 дозволяє використовувати Face ID під час носіння маски.
  • Рівень безпеки нижчий, але також 4-значний PIN-код.
  • Masked Face ID також працює для Apple Pay.

Через кілька тижнів ви зможете використовувати Face ID, щоб розблокувати свій iPhone у масці. Найновіша бета-версія iOS 15 дозволяє навчити телефон розпізнавати вас, поки половина вашого обличчя закрита маскою. Вам більше не доведеться знімати маску та ризикувати розповсюдженням мікробів, щоб розблокувати телефон у громадських місцях, і ви зможете автентифікувати Apple Pay, щоб повернутися до безпечних платежів у супермаркеті.

Це зайняло деякий час, але Apple, здається, знову зробила FaceID життєздатним. «Це значно полегшує наше життя; забудьте про клопоти зняття маски або введення 6-значного пароля для використання нашого телефону в громадських місцях. Це пришвидшить використання нашого телефону в громадських місцях, і, що найголовніше, це обмежить нашу потребу піддаватися вірусу», – сказав tebapit електронною поштою Асім Кішор, засновник Help Desk Geek.

Дотик або обличчя

Людина дивиться в телефон, який сканує її обличчя

Пандемія минула кілька років, але Apple лише зараз оновила Face ID для роботи з масками. Найвірогідніше пояснення цього полягає в тому, що підтримувати розпізнавання обличчя досить безпечно, якщо працювати лише над верхньою частиною обличчя, важко. Apple серйозно ставиться до безпеки, і Face ID, і Touch ID є фантастичними. Ми чуємо історії про телефони Android, які розблоковуються фотографіями обличчя власника, але підробити біометричні дані Apple здається практично неможливим. Вам потрібна пара однояйцевих близнюків (чи ні), і вам потрібно активно навчити свій телефон розпізнавати вашого близнюка.

Коротше кажучи, Apple не могла значно послабити Face ID у гонитві за зручністю. Однак, якщо у вас є лише очі, щоб продовжувати, у вас буде менше точок даних із сітки проекційних точок Face ID та інфрачервоної камери, яка використовується для захоплення 3D-моделі вашого обличчя. Інформація на новому екрані налаштування Face ID підтверджує це. «Це менш безпечно, але для багатьох людей його зручність робить зниження рівня безпеки того вартим. ” Face ID є найточнішим, якщо налаштовано лише повне розпізнавання обличчя. Щоб використовувати Face ID під час носіння маски, iPhone може розпізнавати унікальні особливості навколо очей для автентифікації.

Зазвичай Face ID чудово працює для людей, які носять окуляри. Але нова версія розблокування за допомогою маски вимагає, щоб ви зареєстрували всі окуляри, які ви носите. Ви також повинні дивитися прямо на телефон, щоб розблокувати його. Але незважаючи на це, для багатьох людей це може бути того варте. «Це менш безпечно, але для багатьох людей низький рівень безпеки того вартий завдяки зручності. Вони зробили його максимально безпечним, так це розробили його так, щоб людина дивилася прямо в камеру.

Це має бути прямо- на знімку обличчя людини з зоровим контактом, який не потрібен для стандартної ідентифікації обличчя без маски. Це допомагає деяким переконатися, що лише справжній власник телефону може розблокувати його», – Крістен Боліг, генеральний директор SecurityNerd , повідомив tebapit електронною поштою.

Торкніться і спостерігайте

Людина перевіряє свій Apple Watch

Незважаючи на зниження рівня безпеки, це, ймовірно, все одно набагато краще, ніж альтернатива. Я знаю людей, які відмовилися від довгого, безпечного, важко введеного пароля для простого чотири- або шестизначного PIN-коду, щоб спростити роботу Apple Pay, що є серйозною загрозою безпеці. Ймовірно, ми можемо припустити, що цей новий Face ID лише для очей кращий, особливо тому, що цей простий пароль є єдиною річчю між злодієм і всіма вашими картками Apple Pay.

Користувачі Apple Watch вже деякий час можуть використовувати свої годинники для розблокування своїх телефонів, і хоча це зручно та напрочуд надійно, вони ніколи не відчували особливої ​​безпеки. Розблокування може відбутися, навіть якщо камера iPhone не спрямована на обличчя, і легко пропустити сповіщення про розблокування, яке з’являється на годиннику, коли ви перебуваєте в людному місці. Це складна проблема для вирішення, остаточний компроміс між безпекою та зручністю.

Але сам факт того, що Apple випустила це як бета-версію, означає, що вона задоволена досягнутим балансом. Можливо, це не так добре, як повернення Touch ID для iPhone, але це набагато краще, ніж нічого.