Saltar al contenido

Facebook представляє нові розумні окуляри Ray-Ban Stories

14 de noviembre de 2022

Facebook і EssilorLuxottica (Ray-Ban) показали — і запустили — нові розумні окуляри Ray-Ban Stories, які зараз доступні за ціною від 299 доларів. Згідно з офіційним оголошенням, розумні окуляри Ray-Ban Stories були розроблені, щоб полегшити повсякденні (але важливі) завдання на смартфоні. Телефонувати, фотографувати, записувати відео та слухати музику – усе це можна зробити за допомогою звичайних сонячних окулярів. Ray-Ban Stories також можна підключити до програми Facebook View для iOS або Android, щоб спростити обмін вмістом.

Ray-Ban Stories може похвалитися парою 5-мегапіксельних камер, які можна використовувати для фотографування або запису до 30 секунд відео за один раз, коли ви натискаєте кнопку зйомки. Або, якщо ви користуєтеся Facebook Assistant, замість цього ви можете перейти в режим гучного зв’язку за допомогою голосових команд. У дужки вбудовані динаміки з відкритим навушником, а також встановлено масив із трьох мікрофонів для чіткішого звуку під час відео та телефонних дзвінків. Facebook також стверджує, що використовує «технологію формування променя та алгоритм придушення фонового шуму» для подальшого підвищення якості дзвінків. Нові розумні окуляри також постачаються з портативним зарядним футляром, який після повної зарядки забезпечить вам додаткові три дні використання, повідомляє Facebook.

Розумні окуляри Ray-Ban Stories

Існує вбудований світлодіод, який загоряється, коли знімається фото чи відео, щоб сповістити будь-кого поблизу, що, за словами Facebook, призначене як функція конфіденційності. Також встановлено вимикач живлення, який вимикає камери та мікрофони. У той же час він також визнає, що Ray-Ban Stories за замовчуванням збирає такі дані, як ваша адреса електронної пошти, стан акумулятора та з’єднання Wi-Fi. А якщо ви використовуєте Facebook Assistant для голосових команд, ваші голосові журнали також архівуються за замовчуванням. Якщо вас зацікавила пара Ray-Ban Stories, ви можете знайти їх у різноманітних кольорах і стилях, як-от Wayfarer, Meteor, Round тощо. За потреби також є можливість додати лінзи за рецептом. Більшість стилів і кольорів коштують 299 доларів США, а деякі досягають 379 доларів США, і ви зможете знайти їх у вибраних роздрібних магазинах у США, Канаді, Великобританії, Австралії, Ірландії та Італії.