Saltar al contenido

Facebook Messenger Kids хоче навчати дітей безпеки в Інтернеті

7 de octubre de 2022

Сьогодні Messenger Kids отримує першу із запланованої серії заходів у додатку, покликаних навчити молодих користувачів важливості безпеки та поваги в Інтернеті. Pledge Planets — це нова серія епізодичних заходів для Messenger Kids, розроблена за допомогою експертів з онлайн-безпеки та спеціалістів з розвитку дітей. Епізоди призначені для того, щоб навчити дітей поводитися з різними соціальними ситуаціями за допомогою різних міні-ігор, присвячених доброті, повазі, безпеці та веселощам.

Перший епізод під назвою «Будь добрим» доступний сьогодні для всіх країн, де доступний Messenger Kids. Він знайомить дітей із власником бутербродниці, якому вони можуть допомогти, зігравши у дві різні міні-ігри про доброту. Rough Reviews вимагає зіставлення правильної онлайн-відповіді з відгуками клієнтів, підкреслюючи різницю між доброю та недоброю поведінкою, а також пояснюючи інструменти блокування та звітування. Order Up використовує емодзі, щоб допомогти дітям зрозуміти, як читати та інтерпретувати емоції під час онлайн-взаємодії. Інформацію про інші заходи Pledge Planets ще не оприлюднили, але Facebook каже, що всі вони стосуватимуться Messenger Kids Pledge. «Будьте добрими, шанобливими, безпечними та веселіться».

Обіцяйте планети в Messenger Kids

Користувачі Messenger Kids (та їхні батьки/опікуни) можуть сьогодні переглянути перший епізод Pledge Planets і знайдуть нову серію завдань на вкладці «Дослідження». Додаткові епізоди поки що недоступні, але Facebook каже, що вони «незабаром» і мають з’явитися в додатку Messenger Kids разом із першим епізодом. Ви можете безкоштовно завантажити програму Messenger Kids з iOS App Store, Amazon Appstore або Google Play.