Saltar al contenido

Facebook Notes більше не підтримує HTML, але все ще має варіанти

28 de julio de 2021

Після редизайну функції Notes у кінці 2015 року Facebook більше не підтримував введення HTML безпосередньо в своїх Notes. Однак це дозволяє деяке обмежене форматування.

Змістовий покажчик

Як створити та відформатувати примітку Facebook

Редактором Facebook Notes є WYSIWYG – те, що ти бачиш, те і отримуєш. За допомогою цього редактора ви можете писати свої нотатки та додавати деякі функції, не турбуючись про HTML. Щоб написати нову нотатку Facebook та відформатувати її:

 1. Перейдіть на сторінку профілю Facebook і виберіть Примітки у спадному меню нижче Більше.

 2. Якщо хочете, клацніть область у верхній частині порожньої ноти та додати зображення.

 3. Клацніть там, де написано в примітці Заголовок і замініть його своїм заголовком примітки. Заголовок неможливо відформатувати. Він відображається тим же шрифтом і тим же розміром, що і заповнювач.

 4. Клацніть на Щось написати заповнювач і введіть текст нотатки.

 5. Виділіть a слово або лінія тексту для його форматування.

 6. Коли ви виділяєте a слово або лише частина рядка тексту, над виділеною областю з’явиться меню. У цьому меню ви можете вибрати B для сміливих, Я курсивом, для монопросторового типу з виглядом коду, або посилання символ додати посилання. Якщо ви додаєте посилання, вставте або введіть його у вікні, що з’явиться.

 7. Якщо ви хочете відформатувати файлвесь рядок тексту, клацніть на початку рядка та виберіть абзац символ що з’являється. Виберіть Н1, або Н2 щоб змінити розмір рядка тексту. Виберіть один із значки списку щоб додати маркери або цифри. Клацніть великий лапка символ, щоб перетворити текст у формат та розмір цитат.

 8. Відформатувати кілька рядків тексту одночасно виділіть їх і натисніть на абзац символ перед одним із рядків. Форматуйте рядки так само, як і один рядок.

 9. Виберіть з Сміливий, Курсив, Моноширокий код, і Посилання параметри, доступні для цілих рядків тексту, а також слів.

 10. Виберіть аудиторія унизу примітки або залиште її приватною та натисніть Опублікувати.

 11. Якщо ви не готові опублікувати свою примітку, натисніть Зберегти. Ви можете повернутися до нього та опублікувати пізніше.

Перероблений формат приміток

Новий формат Note – чистий та привабливий, набагато сучасніший, ніж старий. Facebook отримав деяку критику, коли видалив можливість HTML. Популярне доповнення великою обкладинкою все-таки підкорило кількох шанувальників. Формат схожий на звичайне оновлення статусу. Він має структуру, позначку часу та чіткіший, читабельніший шрифт.

Формат mla apa chicago Ваше посилання

Кірнін, Дженніфер. «Facebook Notes більше не підтримує HTML, але все ще має варіанти.» ThoughtCo, травень. 14, 2021, thinkco.com/html-for-facebook-3466570.
Кірнін, Дженніфер. (2021, 14 травня). Facebook Notes більше не підтримує HTML, але все ще має варіанти. Отримано з https://www.thoughtco.com/html-for-facebook-3466570
Кірнін, Дженніфер. «Facebook Notes більше не підтримує HTML, але все ще має варіанти.» ДумкаCo. https://www.thoughtco.com/html-for-facebook-3466570 (доступ 28 липня 2021 р.).