Saltar al contenido

Facebook Protect почне вимагати 2FA для окремих облікових записів

22 de julio de 2022

Відомі облікові записи, які Facebook вважає ризиком стати мішенню хакерів, незабаром повинні будуть налаштувати двофакторну автентифікацію. Програма безпеки Facebook Protect, яка забезпечує додатковий захист від злому відповідних облікових записів, найближчим часом планує зробити 2FA обов’язковим. Наразі програма забезпечує посилені заходи безпеки, моніторинг загроз злому та опцію 2FA. За словами Facebook, цей варіант для 2FA використовується не так часто, як мав би.

Щоб спростити користувачам Facebook Protect виконання нових вимог 2FA, Facebook також намагається спростити процес реєстрації. Ранні тести з використанням покращеної підтримки клієнтів і спрощеної реєстрації стверджували, що показники впровадження становлять понад 90 відсотків протягом місяця. Найбільш ризикованими вважаються акаунти журналістів, правозахисників, політичних кандидатів тощо. Facebook стверджує, що багато з цих користувачів не використовують 2FA, незважаючи на потенціал підвищеного ризику. У своєму повідомленні Facebook зазначає: «… ми вважаємо, що це важливий крок вперед для цих високоцільових спільнот».

Захист Facebook

Facebook планує розширити вимогу 2FA по всьому світу протягом наступних кількох місяців. Важливо зазначити, що 2FA не буде обов’язковою для всіх облікових записів Facebook (тільки для користувачів Facebook Protect), але все одно рекомендується для всіх. Наразі єдиний спосіб приєднатися до Facebook Protect – це запрошення, надіслане безпосередньо з Facebook.