Saltar al contenido

Final Cut Pro X Update дозволяє відеоредакторам працювати вдома

21 de abril de 2021

Ключові винос

  • Професійний додаток для редагування відео від Apple полегшує віддалену співпрацю для творців телевізорів та фільмів.
  • Робота вдома може стати новим звичним явищем навіть для Голлівуду.
  • Нові інструменти «проксі» дозволяють редагувати відео на менш потужному Mac.

Яблуко

Останнє оновлення для Final Cut Pro X (FCPX), професійного набору відеоредакторів від Apple, додало глибоку підтримку для спільної роботи, роботи в Інтернеті та віддаленої співпраці. Це ідеальне оновлення функцій для створення телевізорів та фільмів під час пандемії. Це дозволяє редакторам та продюсерам працювати вдома, не вимагаючи завантажувати та завантажувати величезні відеофайли через повільні домашні підключення до Інтернету. Коротше кажучи, FCPX дозволяє телевізійним і кінофільмам післяпродюсерських команд співпрацювати вдома, не шкодячи готовому продукту. А це означає, що вони можуть продовжувати робити наші улюблені телевізійні шоу навіть під час блокування. «Коли все більше людей працюють вдома, також має сенс мати менші файли, з якими можна віддалено працювати, щоб пришвидшити робочий процес», – сказав Сті Сміт, керівник відділу постпродукції в Paragon Pictures. tebapit через Twitter DM.

Змістовий покажчик

Проблеми пандемії

Коли потрапила пандемія COVID-19, виробництво фільмів і телевізорів припинилося, іноді в середині зйомок. У той же час кінотеатри або закривались, або зменшувались, щоб працювати зі зниженою потужністю. Ще в червні Нова Зеландія знову відкрила кінотеатри після проголошення себе вільною від COVID (виявляється передчасно). Незважаючи на безпеку, кількість касових зборів знизилась лише на 17% від нормального рівня. Люди просто не ходять у кіно, і багато хто може ніколи більше не піти.

Зйомка фільму чи телешоу за часів COVID вимагає різного роду складних дистанцій та інших заходів безпеки, але принаймні зараз редагування кадру можна здійснювати віддалено. Лише для Mac, напівпристойного підключення до Інтернету та останнього оновлення FCPX редактори та продюсери можуть співпрацювати. Замість того, щоб перетасовувати величезні файли між комп’ютерами в тій самій мові, можна використовувати менші файли. Цей принцип не є новим. Як відомо, редагування в автономному режимі було способом редагування відеокопій ваших майстрів фільму, а потім вирізати фільм відповідно до кінця. «Для мене це було більше про те, щоб зробити редагування швидшим / плавнішим / менш вимогливим», – сказав відеооператор і редактор Кем Бантон tebapit через Twitter.

Як працює оновлення Final Cut Pro X

Нове оновлення FCPX використовує гнучкі файли «проксі». Це, по суті, підставки для оригінальних відеофайлів із низькою роздільною здатністю – до 1/8 розміру, зазначає Apple. Пізніше, коли фінальний виріз збирається, оригінальні файли з повною роздільною здатністю замінюються місцями. Модель є дуже гнучкою, завдяки якій Final Cut може поєднувати та поєднувати оригінальні та проксі-кліпи та інтегруватися зі сторонніми онлайн-інструментами, такими як Frame .io служба перевірки та затвердження.

Новий Звичайний

Пандемія змусила нас усіх поспішати на роботу вдома, і для багатьох це виявиться новою нормою. Наші начальники зрозуміли, що ми не всі збиваємося, коли ми не потрапляємо в поле зору, і ми всі насолоджуємось додатковими годинами, які ми звикли витрачати на поїздки на роботу. Але чи справді телевізійне та кіновиробництво може постійно перейти до віддаленої роботи? Раніше цього року композитор фільмів і телефільмів Філ Ейслер зіткнувся зі створенням оркестрового саундтреку до Імперія. Він відзначився початком сезону за допомогою звичайного оркестру, але перекласти всіх цих 35 музикантів у кімнату було вже неможливо. Натомість він працював із техніками, щоб музиканти записували вдома, а потім складали партії в цілу партитуру. «Це величезний виклик для екіпажу», – сказав Айслер Різноманітність в інтерв’ю, “адже це справді втричі більший обсяг роботи, щоб підготувати, організувати, [and give] додаткові вказівки щодо оркестровки «.

Налаштування звуку згасає в Final Cut Pro X на Mac

Яблуко

Наведений вище приклад стосується також редагування відео. Цю логістичну проблему мають вирішити нові інструменти у Final Cut Pro X. Це дає редакторам можливість підтримувати виробництво навіть у розпал кризи, як пандемія COVID-19. (Звичайно, їм все одно знадобиться відео для редагування, але це вже зовсім інша стаття). Довірені особи також означають, що редактори можуть уникнути, використовуючи комп’ютери з меншими потужностями. Не у кожного вдома є потужний редактор. “[Proxies are] чудово, коли ви редагуєте на Mac з меншою потужністю, який не може обробляти файли з високою роздільною здатністю, – каже Сміт, – щоб ви могли швидше редагувати, а потім повертатись до повного дозволу під час експорту. Це майбутнє кіно- і телепродукції? Ми не знатимемо, поки не оговтаємося від пандемії, але принаймні ми все ще можемо отримати останні епізоди наших улюблених шоу.