Saltar al contenido

Fitbit Charge 2 Nasıl Kurulur

26 de abril de 2021

Ayarladıktan sonra, Fitbit Charge 2 fitness takipçisi adımlarınızı kaydedebilir, kalp atış hızınızı izleyebilir ve egzersizlerinizi takip edebilir. İşte bir Fitbit Charge 2’yi akıllı telefonlar ve PC’ler gibi Bluetooth özellikli cihazlara nasıl bağlayacağınız. Bu makaledeki talimatlar Android, iOS, Windows veya Mac çalıştıran cihazlar için geçerlidir.

Змістовий покажчик

Mobil Cihazda Fitbit Ücreti 2 Nasıl Kurulur

Fitbit’inizi iOS veya Android çalıştıran bir akıllı telefon veya tablet ile kurmak için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Fitbit Charge 2’nizin şarj kablosuna bağlı, prize takılı ve şarj oluyor olduğundan emin olun.

 2. Android veya iOS için Fitbit uygulamasını indirin.

 3. Zaten bir Fitbit hesabınız varsa uygulamayı başlatın ve oturum açın veya üzerine dokunun. Fitbit’e katılın hesabınızı oluşturmak için.

 4. Yeni kullanıcıların, bir hesap oluşturmadan önce hangi cihazı kurmak istediklerini seçmeleri gerekecektir. Zaten bir hesabınız varsa, Hesap uygulama panosunun sol üst köşesindeki simgesine ve ardındanöğesine dokunun. Bir Cihaz Kurun altında Cihazlar.

 5. Fitbit uygulaması yakındaki Fitbit takip cihazlarını arayacaktır. Fitbit uygulaması uyumlu bir cihaz algıladığında, eşleştirme işlemine başlayacaktır. Ücret 2’de, eşleştirmeyi onaylamak için Fitbit uygulamasına girmeniz gereken bir PIN görüntülenecektir. Telefonunuz herhangi bir cihaz algılamazsa, Bluetooth işlevinin açık olduğundan emin olun.

 6. Eşleştirme başarılı olduktan sonra, Charge 2’niz Fitbit hesabınızla ilişkilendirilir. Kurulum işlemini tamamlamak için ekrandaki talimatları izleyin.

 7. Fitbit uygulaması kontrol paneline açılacaktır. Şarj 2’nizi senkronize etmek için, Hesap sol üst köşedeki simgesi.

 8. Dokunun. Şarj 2 altında Cihazlar.

 9. Altında Senkronize et, dokunmak Şimdi Senkronize Et Charge 2’nizi manuel olarak senkronize etmek için veya simgesine dokunun. Tüm Gün Senkronizasyonu Şarj 2’nizi gün boyunca aralıklarla arka planda senkronize etmek için.

PC veya Mac’te Fitbit Charge 2 Nasıl Kurulur

Android veya iOS cihazınız yoksa, Bluetooth özellikli bir Mac veya PC kullanarak Şarj 2’nizi yine de kurabilirsiniz. İşlem aynıdır, ancak işletim sisteminiz için doğru uygulamayı yüklemeniz gerekir. Windows 10 için Fitbit uygulamasını veya Mac için Fitbit Connect’i Fitbit web sitesinden indirebilirsiniz.

Kurulumdan Sonra Fitbit Charge 2 Nasıl Özelleştirilir

Kurulumu tamamladıktan sonra, Fitbit deneyiminizi özelleştirmek için bazı ayarları değiştirebilirsiniz. Bu ayarları bulmak ve etkinleştirmek için:

 1. Simgesine dokunun. Hesap panonun sol üst köşesindeki simgesi.

 2. Dokunun. Şarj 2 altında Cihazlar.

 3. Altında Genel, aşağıdaki ayarları yapabilirsiniz:

  • Bildirimler: Telefonunuzun bazı bildirimlerini Ücret 2’nize yansıtan Fitbit Bildirimleri özelliğini kurabilirsiniz.
  • Taşınacak Hatırlatıcılar: Bu özelliğin etkinleştirilmesi, Saatte 10 dakika ile 250 adıma ulaşmadıysanız Fitbit’inizin sizi bilgilendirmesine neden olun.
  • Asıl amaç: Bu ayar, adımlar, mesafe, kalori, aktif dakikalar veya çıkılan katlar dahil olmak üzere birincil fitness hedefinizi seçmenize olanak tanır.
  • Hızlı Görünüm: Bu özellik etkinleştirildiğinde, bileğinizi bir saate bakar gibi vücudunuza doğru çevirdiğinizde Charge 2’nizin ekranı açılacaktır.
  • Saat ekranı: Şarj 2’nizin bir dizi farklı saat stili arasından seçim yapabileceğiniz ana ekranını özelleştirin.
 4. Şu yöne rotayı ayarla Hesap > Şarj 2 > Senkronize et ve dokunun Şimdi Senkronize Et Güncellenen ayarlarınızı Fitbit izleyicinize uygulamak için.