Saltar al contenido

Fortnite Players опинилися на межі серед епічних суперечок проти Apple

11 de junio de 2021

Ключові винос

  • ЗМІ були захоплені суперечкою про технології, що спричинило змагання на шкоду мобільним користувачам.
  • Мільйонам мобільних геймерів залишається змагатися з реальністю забороненої відеоігри, на яку вони витратили час і гроші.
  • Fortnite конкуренти, можливо, зможуть використати цей провал і вийти на домінуючу арену битви на мобільних ринках.

Кеворк Джансезян / Getty Images

#FreeFortnite домінував у соціальних мережах, оскільки розробник Epic Games націлений на Apple і Google, але деякі мобільні геймери залишаються здивованими, яке майбутнє чекає на них, оскільки їх улюблене проведення часу залишається в невизначеному стані. Три компанії потрапили в глухий кут після того, як переговори про ціноутворення провалились, а портативні платформи продовжили делістінг Fortnite зі своїх відповідних магазинів додатків, скасування доступу гравців було важливим Fortnite оновлення. «Багато мобільних програвачів, яких я бачив у нашому співтоваристві, схоже, об’єднуються до причини #FreeFortnite … і як гравець, зрозуміло», – сказав ведучий подкасту та ентузіаст технологій NerdBomber. tebapit по телефону. «Звичайно, гра все ще може бути відтворена, якщо її було завантажено до вилучення із списку, але якщо ви занурили в гру незліченні години і гроші, боляче знати, що вас не чекають нові оновлення та сезони»

Змістовий покажчик

Зміна карт

Занепокоєння геймерів, що працюють лише на мобільних пристроях, здійснилося раніше, ніж очікувалося. 20 серпня Fortnite оголосив про свою остаточну серію багатоплатформенних турнірів: #FreeFortnite Cup. Стартує 23 серпня, за чотири дні до випуску Fortnite Наступне оновлення гри, чашка продається як «останні дні всього Fortnite здатність спільноти грати разом »з явно нахиленою анти-Apple, включаючи призи, що не належать Apple, за перші 1200« пожирачів яблук »на карті.

Fortnite може похвалитися 350 мільйонами зареєстрованих гравців у всьому світі, з яких 12 відсотків – користувачі мобільних пристроїв, за даними фірми Newzoo. Це залишає 42 мільйони гравців крижаними від майбутніх оновлень, що змінюють ігри. Для багатьох із цих користувачів Apple та відповідні магазини додатків Google є єдиним доступом до відеоігор. Справжні невдахи, за словами NerdBomber Online Warriors, є не розробниками додатків (або власниками платформи), а випадковими Fortnite програвач.

Варіанти цих завзятих Fortnite шанувальники обмежені. Найпростішим рішенням є інвестування в консоль або ігровий ПК. Але в розпал пандемії COVID-19 та безпрецедентних економічних потрясінь вистрілення сотень доларів на ігровій платформі для багатьох людей не є фінансово можливим завданням.

Вирішення проблеми

Існують інші мультиплатформні, масові онлайн-ігри на бойових аренах (MOBA), як і інші побратими PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) та нещодавно викарбуваний Apex Legends, але ці варіанти набагато важкіші, ніж грошова корова Epic Games, котра обмінює реалістичний динамізм для мультяшної естетики, більш придатної для загальної аудиторії. Якщо фіаско між трьома технічними гігантами залишається невирішеним, пейзаж готується до нового, прямого конкурента, який займе центральне місце на ринку мобільних телефонів. Однак непередбачений результат може бути потенційним після битви Fortnite бум. Оскільки переговори перегукуються з-за меж технічних кіл у звичайне розважальне середовище, більш випадкові мобільні геймери можуть відчувати свербіж, щоб спробувати гру, яка домінує в заголовках. Тим часом NerdBomber думає, що вони просто звернуться до потоків Twitch та відео YouTube, щоб отримати їх Fortnite виправити.

Але, ні суть Apple, ні Epic Games не мають значення, повідомив нам по телефону співведучий подкасту Online Warriors TechTic. Навпаки, це вплив на споживачів та потенційна вигода, яку відбить позов Epic Games, як як юридична справа, так і соціальний жест, на стосунки геймерів до внутрішньоігрових транзакцій. Тим не менш, найімовірніший результат є явно менш сангвістичним. «Хоча Epic робить хорошу роботу, збираючи підтримку геймерів і роблячи ці зусилля загальними для громадськості, справа в тому, що люди мають короткий проміжок уваги», – сказав NerdBomber. «Врешті-решт, якщо це не буде вирішено найближчим часом, я вважаю, що люди рухатимуться далі … це може відкрити шлях новій грі, яка захопить мобільну сцену».