Saltar al contenido

Galaxy S20 FE – це ваш новий варіант 5G середнього класу

16 de abril de 2021

Ключові винос

  • Новий Galaxy S20 FE від Samsung пропонує можливості 5G від 699 доларів.
  • S20 є привабливим варіантом для фотографів завдяки великому сенсору.
  • Один експерт каже, що більшість користувачів у США деякий час не матимуть доступу до 5G.

Samsung

Новий Galaxy S20 FE від Samsung є надійним варіантом середнього класу для користувачів, які хочуть можливості 5G та солідні характеристики за розумною ціною. Новий Galaxy починається з $ 699 і пропонує нові варіанти кольорів, потужні камери та 6,5-дюймовий 120 Гц дисплей, що дозволяє зробити відео більш плавним. Він призначений для орієнтації на споживачів, які купують телефон, який кращий за дешевий Android або iPhone, але обережні щодо перевитрати коштів у той час, коли економіка зазнає спаду через пандемію коронавірусу. «Якщо ви користувач Android, який хоче оновити свій старий телефон, але не хочете розбивати гроші, набір функцій Samsung Galaxy S20 FE робить його чудовим варіантом», – сказав Кріс Хаук, чемпіон з питань конфіденційності споживачів у Pixel Privacy. в електронному інтерв’ю. «Якщо ви користувач iPhone, можливо, ви захочете розглянути iPhone SE або майбутній iPhone 12 з найнижчою ціною, оскільки ви вже заблоковані в екосистемі Apple».

Змістовий покажчик

Гідне оновлення

S20 – привабливий варіант для фотографів. Він може похвалитися великим датчиком зображення, і Samsung стверджує, що камера має 30-кратне збільшення, «що дозволяє збільшувати та захоплювати яскраві деталі здалеку». Екран, безсумнівно, також вразить своєю плавною частотою оновлення 120 Гц на AMOLED-дисплеї, який буде добре працювати для насолоди відео та плавної прокрутки стрічок соціальних мереж.

Samsung роздумує про час автономної роботи нового S20, крім того, щоб сказати, що він триває «цілий день», але новий телефон має можливості швидкої зарядки, а також бездротову зарядку, яку ви очікуєте за цієї ціни.

Ви отримуєте те, за що платите

Не очікуйте, що всі найпопулярніші функції, однак, коштують менше 700 доларів. «Дисплей є нижчим рівнем порівняно з рештою модельного ряду Samsung Galaxy S20, оскільки він використовує плоский дисплей FHD + замість вигнутого дисплея QHD + в інших моделях S20», – пояснив Хаук. «У телефоні також використовується трохи повільніший Snapdragon 865, а не Snapdragon 865+, який використовується в інших моделях. Однак багато користувачів навряд чи помітять різницю». S20 FE «добре порівнює з iPhone SE 2», який починається з 399 доларів, сказав Хаук, але SE має набагато менший 4,7-дюймовий дисплей. «Поки Apple не представить свою лінійку iPhone 12, ми не знатимемо, як вона порівнюється з новими телефонами Apple», – додав Хаук.

Для користувачів Android, які хочуть можливості 5G, новий S20 може бути бездоганним оновленням. «Цей телефон може зробити багато речей, яких, напевно, не може зробити ваш поточний телефон, і є одним із перших, хто пропонує з’єднання 5G в США», – сказав Ендрю Чен, старший технологічний редактор Slickdeals, в електронному інтерв’ю. «Це коштує дешевше, ніж інші флагманські телефони, і при цьому пропонує майже кожну основну функцію, яку ви очікуєте від флагманського пристрою».

Подумайте, перш ніж стрибати

Поки Samsung обговорює можливості високошвидкісної мережі 5G свого нового телефону, один експерт каже, що перед тим, як брати участь, слід прочитати дрібний шрифт. «Хоча 5G впроваджується у багатьох місцях, він все ще не надто поширений», – сказав в телефонному інтерв’ю аналітик з питань кібербезпеки Дейв Хеттер. «Якщо ви хочете випередити криву і бути готовим до 5G [to] вдарити по своїй області, це одне. Я особисто не витрачав би гроші на телефон 5G, якщо найближчим часом у мене не буде доступу до мережі «.» «Цей телефон може робити багато речей, яких, напевно, не може зробити ваш поточний телефон, і це один першим, хто запропонував підключення 5G в США. «Навіть за відносно скромних цін на S20 Хеттер сумнівається, чи справді більшості людей потрібно модернізувати свої існуючі телефони.» Це, мабуть, досить гарна угода, але я знаю, що є набагато дешевше опцій в просторі Android, – сказав він. – І я здогадуюсь, що, за винятком можливостей 5G, їх було б більш ніж достатньо для більшості людей. Я не можу собі уявити, що з економікою, яка переживає поточний потік, що ціла кількість людей збирається піти вперед і зіпсувати такі кошти. «Якщо ви не можете взяти на себе витрачання найвищого долара на телефон, який коштує на північ $ 1000, новий S20 може бути правильним вибором. Просто переконайтеся, що вам дійсно потрібна підтримка 5G, перш ніж витратити свої зароблені гроші.