Saltar al contenido

GDC 2021: дати, новини, оголошення, чутки та багато іншого

18 de abril de 2021

Конференція розробників ігор, яка називається GDC, – це саме те, що звучить: збір розробників ігор, де вирішуються проблеми, обмінюються ідеями, а майбутнє ігор надихається розмовами програмістів, художників та інших, які насправді будують і продають ігри, в які граємо всі ми.

Змістовий покажчик

Які дати наступної конференції розробників ігор?

Цього року GDC відбудеться 19-23 липня 2021 року. Це гібридна подія: деякі заходи відбуватимуться на місці в Сан-Франциско, тоді як інші відбуватимуться в Інтернеті. Звичайно, обмеження COVID-19 можуть змінитися, тому, ймовірно, діяльність на місці зазнає певних змін до події.

Інформація про реєстрацію GDC

Реєстрація в прямому ефірі на подію. Вартість пропуску починається від 199 доларів. Існує безліч варіантів пропуску (Повний доступ, Аудіо, Розвиток кар’єри тощо), тож відвідайте сторінку Пропуски та ціни, щоб отримати докладнішу інформацію, зареєструватись та розкласти гроші.

Що буде оголошено на GDC?

Продукція та основні галузеві оголошення не є типовими для GDC. Метою конференції є обмін ідеями та допомога всім, хто бере участь у створенні ігор, підключитися через семінари та галузеві переговори. Однак оголошення про товар не зовсім обговорюється. Наприклад, Microsoft анонсувала оригінальну консоль Xbox на GDC у 2000 році. Це довгий постріл, але деякі чутки спливають, і Nintendo може оголосити про очікувану нову ітерацію Switch на GDC. Натомість слідкуйте за можливостями розробників. Наприклад, компанія може оголосити про нове партнерство, яке може вплинути на те, як розробники створюють ігри. Google для ігор оголосив про партнерство з Activision Blizzard у 2020 році. Ходять чутки, що Microsoft будує ігрове партнерство, про яке може оголосити на GDC цього року. Наступне відео – чудовий приклад семінару GDC. У цьому виступі GDC 2018 року Девід Монро від Ubisoft показує розробникам, як створити велике мистецтво, щоб привітати гравців перед початком їхньої подорожі з грою.

Незалежний фестиваль ігор

Частина розваг у GDC – це фестиваль, який демонструє незалежні ігри та їхніх творців. Фестиваль прийматиме заявки для всіх категорій IGF до 1 лютого 2021 року, і, ймовірно, оголосить фіналістів на початку травня 2021 року. Фіналістів обирають колеги галузі, що робить фестиваль особливо значущим для розробників. Категорії включають досконалість візуального мистецтва, досконалість аудіо, досконалість дизайну, досконалість розповіді та найкраща студентська гра.

Як транслювати та дивитися GDC

Ця подія вимагає реєстрації для отримання потокових посилань та кодів доступу. Слідкуйте за цим місцем: як тільки ми отримаємо реєстраційну інформацію, ми розмістимо її тут.

Останні новини GDC

Незважаючи на те, що ви завжди можете прочитати найсвіжіші ігрові новини на tebapit, ось деякі цікаві місця, зокрема, про GDC. Ми отримаємо більше новин GDC, коли вони стануть доступними. Залишайтеся з нами та переглядайте тут, щоб дізнатись останні деталі!