Skip to content

Geforce Now створено для геймерів із невиконаними завданнями

3 de Жовтень de 2022

Ключові висновки

  • GeForce Now — це відповідь Nvidia на такі хмарні ігрові сервіси, як Google Stadia та Shadow.
  • На відміну від деяких сервісів потокового передавання ігор, GeForce Now покладається на те, що ви вже володієте іграми, що робить його ідеальним для користувачів, які мають відставання.
  • Підтримка трасування променів і високоякісних графічних функцій роблять GeForce Now одним із найкращих варіантів хмарних ігор на даний момент.

Це не ідеально, але GeForce Now з лишком виправдовує свою ціну, якщо ви не шукаєте «відеоігор Netflix». При ціні 10 доларів на місяць і досить обмеженій бібліотеці Nvidia GeForce Now мало що може запропонувати тим, хто вже підписався на такі послуги, як Amazon Luna. Але якщо ви просто шукаєте нові способи грати в комп’ютерні ігри, які у вас уже є, на більшій кількості пристроїв, тоді GeForce Now може бути вартим щомісячних інвестицій. «GeForce тепер пропонує дещо інший підхід, ніж те, що ви очікуєте від сервісу потокової передачі», — пояснив Джош Чемберс, редактор HowToGame, в електронному інтерв’ю. «По-перше, ви можете почати використовувати GeForce Now безкоштовно. Це обмежено однією годиною ігрових сеансів, але щоб транслювати свої ігри на ПК, Mac або навіть телефон і не купувати дорогі внутрішні компоненти, це [impressive].”

Напрочуд спритний

Хоча безкоштовну версію GeForce Now безперечно варто перевірити, підписка Priority – це те, де ви справді побачите, як послуга сяє. Незважаючи на те, що нещодавно вона подвоїлася порівняно з початковою ціною засновника в 5 доларів, GeForce Now Priority дає вам необмежений час відтворення та підтримку трасування променів та інших високоякісних візуальних ефектів, недоступних в інших хмарних ігрових сервісах. Ви не купуєте ігри через платформу Nvidia. Ви фактично отримуєте доступ до схвалених ігор із ваших різноманітних бібліотек, таких як Steam або Uplay. Це означає, що ви можете грати в такі ігри Watch Dogs Legion або Кіберпанк 2077 і відчуйте додавання освітлення з трасуванням променів, відблисків та інших візуальних оновлень, які стали можливими завдяки відеокартам Nvidia на базі RTX. У моїх тестах результати були напрочуд хорошими, і те, і інше Кіберпанк і Watch Dogs Legion зміг працювати гладко, незважаючи на роботу на повністю максимальних налаштуваннях. Спеціальна ігрова установка з однією з найновіших карт RTX від Nvidia мала проблеми з тим, щоб обидві ігри працювали плавно з однаковими налаштуваннями.

Я навіть протестував запуск двох ігор на своєму iPhone 11, який не має офіційно підтримуваного додатка GeForce Now, і зміг грати в них відносно добре, незважаючи на деякі невеликі збої в графіці тут і там. Він добре порівнювався з іншими сервісами на основі підписки, такими як Shadow, який, правда, має ширший вибір підтримуваних ігор, але не має підтримки трасування променів та інших вбудованих функцій. Якщо ви просто шукаєте хорошу альтернативу хмарним іграм, тоді інші сервіси потокового передавання ігор, як-от Shadow, можуть бути вашою швидкістю. Однак якщо ви хочете скористатися перевагами трасування променів, GeForce Now — найкраще, що ви знайдете на даний момент.

Потрібна деяка збірка

«Ви не купуєте ігри через платформу Nvidia», — сказав Чемберс Lifewire. «Ви фактично отримуєте доступ до схвалених ігор із ваших різноманітних бібліотек, таких як Steam або Uplay. Технічно це означає, що якщо ваші улюблені ігри вже придбано, ви можете користуватися ними безкоштовно». Пов’язавши свої облікові записи, ви отримаєте доступ до сотень ігор, у які вам завжди подобалося грати. Однак, хоча мати легкий доступ до цих ігор приємно, є деякі обмеження. Наприклад, не кожна гра у вашій бібліотеці буде доступною для гри в службі, але ви можете легко шукати заголовки в програмі, щоб дізнатися, чи вони підтримуються. Більшість великих ігор доступні, і додати їх до бібліотеки GeForce Now так само просто, як натиснути кнопку. Проте є кілька обручів, через які вам доведеться перестрибнути. Вам потрібно буде синхронізувати свій обліковий запис Steam і ввійти в будь-які інші облікові записи, які ви хочете використовувати. Схоже, програма не зберігала облікові дані під час перемикання між іграми з Uplay і Epic Games Store, тобто мені доводилося вводити пароль щоразу, коли я змінював гру. Це потенційно може дратувати, якщо ви часто переходите в гру, але якщо ви схильні захоплюватися грою на кілька годин поспіль, ви не повинні помічати особливих проблем. Найбільшою проблемою GeForce Now є її обмежена бібліотека. Але якщо ви любите повторювати деякі зі своїх улюблених ігор, і ви просто шукаєте інший спосіб зробити це, хмарна ігрова служба Nvidia варта кожного пенні. Якщо ви хочете грати в найновіші ігри, не платячи за них безпосередньо, є інші сервіси, які варто перевірити.