Saltar al contenido

Geri 4 Kan Sonraki Sol 4 Ölü Olabilir

20 de abril de 2021

Temel Çıkarımlar

  • Geri 4 Kan manevi bir halefidir Left 4 Dead dizi.
  • Oyun, orijinalinden sıyrılmasına yardımcı olacak yeni özellikler sunacak.
  • Geri 4 Kan aynı eğlenceli ve çılgın kooperatif savaşı sunuyor. Left 4 Dead serisi çok ikonik.

Turtle Rock Stüdyoları

Yayınlandıktan on yıldan fazla bir süre sonra Sol 4 Ölü 2, Valve ve Turtle Rock Studios’un ikonik zombi katletme serisinin hayranları, Turtle Rocks’ın yakında çıkacak olan kooperatif birinci şahıs nişancı oyununda sevecek çok şey bulacaklar. Geri 4 Kan. İlk olarak 2019’da geri çekildi, nihayet 2020 Oyun Ödülleri sırasında Back 4 Blood oynanışına ilk bakışımızı aldık. Gelecek oyun, oyunun ruhani bir devamı gibi görünüyor. Left 4 Dead 2009’lardan beri yeni bir giriş görmeyen dizi Sol 4 Ölü 2. Valve çoğu kez tanınmanın çoğunu alırken Left 4 Dead‘nin başarısı olan Turtle Rock Studios, kooperatif hitinin arkasındaki ana geliştirme grubuydu ve şimdi bu deneyimi gelecek nesil oyunlara getiriyor. Geri 4 Kan.

Geri 4 Kan kadar yakın Left 4 Dead Turtle Rock Studios’un Left 4 Dead Orada bir isim ve bir gün diyorlar. Orijinal diziyi oynamak için çok iyi hissettiren her şey, rol temelli görevler, benzersiz karakterler ve özel enfekte olanlar da dahil olmak üzere, Geri 4 Kan, orijinali böylesine yüksek bir saygıya iten aynı cazibeyi ve özellikleri yakalamaya yardımcı oluyor.

Змістовий покажчик

Karıştırmak

İçinde Geri 4 KanOyuncular, tümü temel bir anlatımla çeşitli görevleri tamamladıkları için Ridden ordularını (Turtle Rock’ın zombilerin adı) üstlenmek için diğer üç kişiyle bir araya gelebilir. Orijinaline çok benzeyen bu temel DNA seviyesidir, ancak bu yalnızca bir kopyası ve yapıştırması değildir. Left 4 Dead dizi. Geri 4 Kan ayrıca oyuncuların avantajları, teçhizat öğelerini ve daha fazlasını bir araya getirmek için kullanabilecekleri bir güverte oluşturma sistemi de dahil olmak üzere kendi öğelerini tanıtıyor.

Geri 4 Kan Serinin klasik kooperatif hayatta kalma oyununu yeniden taze hissettirirken, bir yandan da dünyanın sonuna kendi yorumunu getiriyor. Bu kart destelerinde bulunan öğelerden bazıları saldırı tüfeği, uzi ve hatta av tüfeği gibi silahlardır. Önceden belirlenmiş bir desteyle başlarken, aynı zamanda, savaşa yanınızda getirmek istediğiniz avantajları, silahları ve diğer güzellikleri seçmenize izin veren oyun yoluyla ek kartların kilidini de açabilirsiniz. Daha sonra, turun başlangıcında ve ayrıca güvenli odadayken her görev bölümünün sonundaki her ara dönem boyunca bu kartların bir dizisinden seçim yapabilirsiniz. İyileştirme yeteneğinizi artıran ve hatta belirli düşman türlerinden aldığınız hasar miktarını düşüren avantajlar seçebilmek, yaklaşımınızı daha iyi planlamanıza olanak tanır, bu da orijinal Left 4 Dead dizi asla teklif edilmedi.

Geri 4 Kan aynı zamanda özel bir yapay zeka yönetmen sistemi kullanır. Sol 4 Ölü Karşılaşacağınız düşman türlerini, seviye boyunca onlarla nerede karşılaşacağınızı ve her oyun sırasında kaç Ridden ile başa çıkmanız gerektiğini doğrudan etkileyen Game Director. Bu, her koşunun farklı hissetmesine yardımcı olarak Hockers ve Ogres gibi enfekte olma durumunu değiştirir.Geri 4 Kan Sigara İçenler ve Tankların versiyonu Left 4 Dead– doğma ve hatta orduların seviyede göründüğü yerlerde. Turtle Rock, diğer bazı çekirdek sistemlerin çalışma şeklini de değiştirdi. Yoğun şekilde yer alan araba alarmları yerine Left 4 Dead, Geri 4 Kan yakındaki düşman gruplarını uyararak, sürüleri ve korkabilecek kuş gruplarını alarma geçirebilen özel Ridden’ı kullanır.

Bir Klasiği Yeniden Canlandırmak

Süre Geri 4 Kan aynı kan ve kemiklerin çoğunu içerir. Left 4 Dead Turtle Rock çok zevkli bir dizi, Geri 4 Kan kendi kişiliği. Orijinallerin denenmiş ve gerçek formülünü alarak, Turtle Rock yaklaşmakta olan kooperatif FPS için iyi bir temel attı. Bu temel, kart sisteminin getirdiği avantajların yanı sıra her kasa odasında bulunan satıcının eklenmesiyle daha da geliştirildi. İlk yardım setleri, silahlar için eklentiler ve hatta avantajlarınız için yükseltmeler gibi çeşitli öğeleri satın alabilmek, temel oyuna tamamen yeni bir derinlik katar. Sadece küçük bir dilim gördüm Geri 4 Kan sunması gerekiyor, ancak şimdiye kadar Turtle Rock Studios, orijinal dizinin dehasından yararlanmayı başardı. Binlerce saat boyunca eğlenerek geçirdiğim temel oyunun üstüne yeni özellikler sunarak, Geri 4 Kan Serinin klasik kooperatif hayatta kalma oyununu yeniden taze hissettirirken, bir yandan da dünyanın sonuna kendi yorumunu getiriyor.