Saltar al contenido

Google використовує День безпечного Інтернету, щоб представити нові функції безпеки

24 de mayo de 2023

Google анонсувала кілька нових і вдосконалених функцій безпеки, щоб запропонувати користувачам більше захисту в Інтернеті. День безпечного Інтернету, мабуть, є найкращим часом для Google, щоб розкрити свої плани щодо покращення захисту користувачів у кількох службах, починаючи з користувачів із високим ризиком. Напередодні проміжних виборів у США 2022 року він об’єднається з різними організаціями, щоб розширити захист користувачів, які, на її думку, піддаються більшому ризику. До зазначених організацій належать Veterans Campaign, Women’s Public Leadership Network, LGBTQ Victory Institute, Latino Victory тощо.

Разом із покращенням захисту користувачів із високим ризиком Google також запровадить «розширений безпечний перегляд на рівні облікового запису» десь у березні 2022 року. Функція згоди буде доступна в налаштуваннях облікового запису або з’явиться під час наступного виконання перевірки безпеки. , хоча Google не уточнює, що саме він робитиме. Крім того, тарифні плани Google Fi дозволять вам ділитися своїм місцезнаходженням з членами сім’ї в режимі реального часу (без додаткової плати) за допомогою програми Google Fi, яка буде доступна «незабаром».

2-етапна перевірка

Нарешті, VPN Google One, який раніше був доступний лише для користувачів Android, почав розгортатися для пристроїв iOS. Як і користувачам Android, якщо ви хочете використовувати VPN, вам потрібно буде зареєструватися в преміум-плані Google One на 2 ТБ ($9,99 на місяць або $99,99 на рік). Вам також потрібно буде налаштувати додаток Google One для iOS.

Окрім розширення VPN Google One для iOS, яке вже почало розгортатися, поки немає конкретних дат для будь-яких інших запланованих змін Google.