Saltar al contenido

Google оприлюднив ціну та дату випуску Pixel 6

22 de abril de 2023

У вівторок Google нарешті представив Pixel 6 і Pixel 6 Pro, а також подробиці про дату випуску та ціни майбутніх пристроїв. Google також повністю розкрив дизайн кожного пристрою, розділивши основні функції та апаратне забезпечення телефону.

Pixel 6 і Pixel 6 Pro будуть доступні у великих операторів США з 28 жовтня, а попередні замовлення на нові смартфони відкриються у вівторок. Ціна на Pixel 6 стартує від 599 доларів, а Pixel 6 Pro – від 899 доларів. Обидва нові пристрої мають схожий дизайн і використовуватимуть Google Tensor, першу систему на чіпі (SoC) компанії Google. Чіп розроблений, щоб максимально використовувати системи штучного інтелекту (ШІ) Google, включаючи кращий переклад, налаштування та безпеку. Pixel 6 і Pixel 6 Pro постачатимуться з Android 12, яка має нову систему налаштування Material You від компанії. Ця нова система дозволяє користувачам персоналізувати свій пристрій більше, ніж попередні версії операційної системи Android, і працює рука об руку з Google Tensor, щоб зробити ваш телефон «унікально вашим».

Google Pixel 6 лицьовою стороною донизу

Що стосується апаратного забезпечення, Google також оновлює камеру на нових телефонах Pixel. І Pixel 6, і Pixel 6 Pro матимуть сенсор 1/1,3 дюйма на задній панелі. Google каже, що новий датчик тепер захоплюватиме на 150% більше світла порівняно з основною камерою Pixel 5. Обидва телефони також включатимуть новий ультраширокий об’єктив із більшими датчиками. На Pixel 6 Pro телеоб’єктив забезпечить до 4-кратного оптичного зуму та 20-кратного зуму за допомогою функції Pixel Super Res Zoom. Обидва пристрої також матимуть нову опцію Quick Tap to Snap, яка дозволяє швидко знімати фотографії та відео для Snapchat. Крім того, Google запускає нову послугу підписки під назвою Pixel Pass, яка дозволить покупцям Pixel отримати новий телефон разом із доступом до інших функцій за місячну плату. Тоді абоненти матимуть можливість оновити телефони через два роки.