Saltar al contenido

Google представляє план підписки на телефон Pixel Pass

24 de abril de 2023

Разом із презентацією своїх нових телефонів Pixel 6 і Pixel 6 Pro компанія Google оголосила про план підписки Pixel Pass, який дає вам найновіший телефон та інші переваги. Новий Pixel Pass від Google дозволить вам отримати новий телефон Pixel без великих початкових витрат і надасть доступ до таких речей, як YouTube Premium. Залежно від того, чи хочете ви Pixel 6 або Pixel 6 Pro, це коштуватиме вам 45 доларів на місяць або 55 доларів на місяць відповідно, хоча це не включає витрати оператора.

Pixel Pass включає найновіший телефон Pixel (розблокований, тому ви можете використовувати його з усіма основними операторами), YouTube Premium і YouTube Music Premium. Він також включає Google Play Pass, до 200 ГБ хмарного сховища з Google One і захист пристрою від Google. Таким чином, ви отримуєте новий телефон, відео та музику без реклами на YouTube, безкоштовні ігри та багато місця для зберігання фотографій і відео.

Телефон Google Pixel

За словами Google, підписка на Pixel Plus автоматично поєднується з поточним рахунком постачальника або Google Fi, щоб ви могли оплачувати все в одному місці. Після 24 щомісячних платежів ваш телефон буде оплачено, і ви матимете можливість продовжити підписку та отримати наступний новий пристрій. Однак якщо ви вже підписалися на такі сервіси, як YouTube Premium або Play Pass, ви захочете скасувати їх, щоб розпочати підписку на Pixel Pass. Ви можете попередньо підписатися на Pixel Pass сьогодні або через Google Store (якщо у вас уже налаштовано оператора), або через Google Fi (якщо ви використовуєте Google Fi). Він буде складати 45 доларів на місяць у ваших рахунках за Pixel 6 або 55 доларів на місяць для Pixel 6 Pro, хоча ви можете заощадити 5 доларів на місяць за допомогою Google Fi.