Saltar al contenido

Google Chat дозволяє позначати повідомлення та чат-кімнати як непрочитані

21 de agosto de 2022

Google Chat додає опцію позначати повідомлення та чат-кімнати як непрочитані або прочитані, планується, що розгортання триватиме принаймні наступні два тижні. Якщо ви використовуєте Google Chat, ви зможете позначати свої повідомлення та чат-кімнати як прочитані/непрочитані зараз або незабаром. Ця опція доступна для всіх, хто використовує Google Workspace, а також G Suite Basic і G Suite Business, без жодних дій адміністратора чи кінцевого користувача. Щоб увімкнути його, не потрібно буде занурюватися в меню — його буде ввімкнено за умовчанням, щойно ви дійдете до розгортання.

Позначення прочитаних повідомлень як непрочитаних — це те, що Google визнає поширеним методом залишатися організованим, тому це з’явилося в Google Chat. Мета полягає в тому, щоб надати більш простий спосіб залишатися в курсі бірж, на які ви можете не мати часу, щоб звернутися негайно, але вам доведеться повернутися. Ви також зможете позначати цілі ланцюжки як непрочитані, починаючи з певного повідомлення.

Чат Google на комп’ютері

Розгортання також охоплює як мобільні, так і веб-інтерфейси, тож незалежно від обраної платформи ви все ще охоплені. Єдина відмінність полягає в інтерфейсі, де опція відображається в розділах «дії з повідомленнями» та «параметри розмови» на мобільному пристрої. В Інтернеті він з’явиться у списку розмов на панелі меню ліворуч або у вигляді піктограми, коли ви наводите курсор на повідомлення. Розгортання вже почалося, і за оцінками Google це може тривати до листопада. Якщо ви хочете скористатися нею, найкраще час від часу перевіряти, чи раптом ця опція не стане доступною.