Saltar al contenido

Google I / O 2021: дати, новини, чутки та все інше

4 de junio de 2021

Google I / O – це щорічна конференція для розробників, яку проводить технічний гігант. Введення / виведення означає «вхід / вихід», класичний обчислювальний термін, що посилається на зв’язок між комп’ютером та зовнішнім світом.

Змістовий покажчик

Які дати вводу-виводу Google?

Google оголосив, що введення / виведення повернеться практично з 18 по 20 травня. Через пандемію Google скасував захід у 2020 році.

Як зареєструватися для відвідування

Захід є безкоштовним та відкритим для всіх, але ви можете зареєструватися, щоб зарезервувати місця на семінарах та на сесіях «Запитайте мене що завгодно».

Скільки коштує введення / виведення Google?

У 2021 році захід є безкоштовним. Квитки на минулі події становлять від 375 доларів (для науковців) до 1150 доларів (загальний прийом).

Де проводиться введення / виведення Google?

Введення / виведення Google відбудеться практично цього року; це зазвичай проводиться в амфітеатрі Shoreline в Маунтин-В’ю, Каліфорнія. Це місто є домом для Google; це приблизно 40 миль на південь від центру Сан-Франциско.

Які види тем висвітлюються в системі Google I / O?

Оголошення, як правило, включають оновлення Android та телефонної лінії Pixel, а також широкий спектр продуктів Google. Наприклад, у 2019 році було оголошено Google Lens, а також прогулянкові вказівки AR для Google Maps, режим водіння Android, перейменування лінійки пристроїв Google Home на Google Nest та Pixel 3a та 3a XL.

Останні новини про Google I / O

Незважаючи на те, що ви завжди можете прочитати останні новини про технології на tebapit, ось кілька цікавих моментів, що стосуються вводу-виводу Google та продуктів або послуг Google.