Saltar al contenido

Google Pixel 6 (Pixel XE): новини, ціна, дата випуску, характеристики та чутки

13 de abril de 2021

Наступник Google Pixel 5, безумовно, працює, і його можна було б назвати Pixel XE, як припускають деякі чутки. Це може бути навіть новою назвою Pixel 6 або версією, яка буде випущена разом із нею … але це все спекуляції прямо зараз, як, наприклад, можливість недоступної камери та датчика відбитків пальців, модель XL, розблокування обличчя , два слоти для SIM-карт та складна версія.

Змістовий покажчик

Коли вийде Pixel XE?

Pixel XE, безумовно, є в супер ранні стадії чуток. Дата випуску будь-якої реальної вартості просто поки недоступна.

Оцінка дати виходу tebapit

Ми робимо ставку на випуск Pixel 6 / XE у вересні 2021 року. З Pixel 5 до всіх версій Pixel 4 попередні кілька телефонів Google були оголошені в США в період із серпня по жовтень, тож аналогічна оцінка 2021 року не надто дика . Ми можемо навіть почути про це вперше в травні на цьогорічному заході вводу-виводу Google.

Чутки про ціну Pixel XE

З огляду на (дуже мало) апаратної інформації, яку ми маємо нижче, у цього телефону міг би бути той самий восьмиядерний процесор, який міститься у $ 499 Pixel 4a 5G, хоча те саме є у $ 699 Pixel 5. Переклад: насправді не можна сказати, що це може коштувати. Він може мати модернізовані камери, більший екран, більший акумулятор або більше оперативної пам’яті або місця для зберігання, щоб поставити його на набагато вищу ціну. Він також може скоротити деякі з цих речей і рекламуватися як доступний пристрій і випускатися за ще більш розумною ціною. Коли ми знатимемо більше, ви теж будете знати.

Інформація про попереднє замовлення

Якщо припустити, що загальна оцінка випуску у вересні 2021 року точна, Pixel XE буде доступний для попереднього замовлення того ж місяця, ймовірно, того самого дня, коли телефон офіційно анонсовано. Для порівняння, це найкращий вибір, оскільки Pixel 5 був готовий до попередніх замовлень у вересні 2020 року. Цей телефон був відправлений американським клієнтам наступного місяця; ми можемо побачити той самий графік з пікселем 2021 року.

Останні новини про Pixel XE

Ви можете отримати більше новин для смартфонів від tebapit. Ось деякі з останніх чуток, які ми знайшли щодо можливості нового Pixel:

Особливості Pixel XE

Більшість функцій тримаються за допомогою нового телефону Pixel, і якщо витоки реальні, ми побачимо деякі з них із Pixel XE. З тих небагатьох передбачуваних знімків екрану, які ми знайшли, ось деякі особливості цього нового телефону від Google:

  • NFC
  • Поділитися поруч
  • Android-промінь
  • Посилання на Chromebook
  • Два слоти для SIM-карт

Характеристики та обладнання Pixel XE

Патент США D903,618 пропонує вражаючу зміну в дизайні Pixel: селфі-камера під дисплеєм. На малюнку 2 у цьому документі показано задній вигляд із розділом камери у верхньому лівому куті, як ми звикли, але на малюнку 3 не показано жодного об’єктива, що свідчить про те, що він знаходиться під дисплеєм. Чи може це бути те, що ми бачимо в Pixel XE або Pixel 6? Звичайно. Ми не будемо знати без сумніву, поки офіційні подробиці не будуть розкриті від Google, але враховуючи те, що Qualcomm представив ту саму технологію на CES 2021, це, схоже, стане реальністю.

Ще одна чутка, яку ми нещодавно бачили, полягає в тому, що новий Pixel насправді буде складним телефоном. Це походить від того, що в січні 2021 року Google опублікував два патенти (тут і тут) на складний пристрій, і що Samsung розробляє складні OLED-панелі для Google.

Незрозуміло, для телефону (цього пікселя чи майбутнього) чи чогось зовсім іншого, наприклад, електронного зчитувача – на ілюстраціях не відображається камера, як у більшості малюнків (хоча це може бути під дисплеєм), – що ми будемо пильно стежити за цим.

Ілюстрація складаного пристрою від Google

Ілюстрація складного пристрою з патенту Google US20210018961.

Поки що рано для будь-яких інших деталей щодо характеристик нового Pixel, але ми знайшли кілька знімків екрану, які стверджують, що вони відповідають налаштуванням телефону. Тут ви можете побачити, що модель каже, що це пристрій під назвою Google Pixel XE під керуванням Android 11 з 8-ядерним процесором і двома слотами для SIM-карт:

Ще одна порада від Slashleaks показує налаштування підключення (NFC, Cast, Bluetooth тощо). Щось інше, на що слід звернути увагу з цих ранніх фотографій (і суперечність патентним кресленням вище), полягає в тому, що об’єктив камери знаходиться в центрі, а не в куті, як інші пікселі. Цей дизайн відповідає найновішому припущенню про камеру з розбиття файлів .apk 9to5Google.

Зображення об'єктива камери Pixel XE у центрі верхнього краю

Slashleaks

Можливо, це дозволить використовувати інший тип апаратного забезпечення камери, або, можливо, це просто зміна положення, щоб показати, що воно відрізняється від інших пікселів. Незважаючи на це, все ще рано виводити що-небудь. Чутки про версію XL теж ходять. Це виходить з поглянути зсередини на Android 12 Developer Preview що, здається, пропонує більші екранні меню, те, що ви хотіли б на більшому екрані. Той самий огляд вказує на екранний датчик відбитків пальців та розблокування обличчя. В недавньому звіті 9to5Google сказано, що Pixel 6 буде працювати на власному чіпі Google.